1 вересня: вітання | Поради для дому

.

Шкільний навчальний рік починається з 1 вересня, привітання отримують першокласники, першокурсники і всі ті, хто сідає за парту і відкривають підручники в пошуках нових знань. У СРСР 1 вересня не було святом державного значення. Починався він зі шкільної лінійки, піонерських пісень, віршів про знання, в цей день проводилися уроки і починався навчальний рік. Потім цей день перетворився на справжнє свято з морем квітів, кульок і хвилюючих переживань. Всі діти приходили ошатними у святковій шкільній формі, дівчаткам заплітали кіски і робили банти. Учні гордо несли з собою в школу новий ранець, пенал з олівцями й ручками, прописи і букварі. Це свято відзначають і в дитячих садах, готують малюків до шкільної та відповідального життя. Привітання на 1 вересня у дитячих садках і для першокласників готують батьки.

Привітання з 1 вересня у прозі

У цей прекрасний святковий день хочемо привітати всіх тих, хто прагне до знань. Побажати успішного навчання, поповнення мудрості, гарних оцінок, відповідальності, старань і посидючості. Знання просто так не легко отримати, треба посилено займатися, намагатися, прагнути до кращого і добиватися успіхів на всьому життєвому шляху.

Вітаємо з Днем Знань! Нехай цей хвилюючий день запам’ятається вам на все життя. Цю мить не повториться ніколи – перший шкільний дзвінок, клас, парта, шкільна дошка, перша вчителька. І все в перший раз – як це трепетно і урочисто! Море квітів і привітань, подарунки, підручники і нові канцтовари.

Офіційні привітання з 1 вересня

Вітаємо всіх школярів та студентів зі святом! Нехай 1вересня залишить у вас теплі спогади. Бажаємо, щоб цей сонячний осінній день приніс вам радість і прагнення до знань. Нехай кожен урок буде засвоєний на відмінно, а слова вчителів не пройдуть дарма. Шкільна пора – це прекрасний час, час дитинства і в теж час великої відповідальності за себе і своє майбутнє. Знання ніколи не бувають зайвими. Бажаємо удачі всім учням і відмінних оцінок.

Привітання з 1 вересня вчителям

Дорогі вчителі! Поспішаємо привітати вас з святом. Ми віддаємо вам в надійні руки своїх дітей. Ми впевнені вашій роботі, в досвіді і знаннях, які ви передаєте нашим дітям. Бажаємо вам величезного терпіння у вашій не легкій праці, міцного здоров’я і мудрості у підході до навчання дітей.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.