Буде 3-я світова війна в 2017-2018 роках. Думку експертів, прогнози екстрасенсів | Новий Рік

.

Нескінченні теракти, постійні збройні конфлікти, що продовжуються розбіжності між Росією, США і Євросоюзом говорять про те, що мир на нашій планеті висить в буквальному сенсі слова на волосині. Така ситуація викликає тривогу, як у політиків, так і у простих людей. Невипадково, питання початку Третьої світової війни всерйоз обговорюється всім світовим співтовариством.

ЗМІСТ

 • Думка експертів
 • Війна в Україні неминуча в 2018 році
 • Хто переможе Америка чи Україна
 • Прогнози екстрасенсів

Думка експертів

Деякі політологи вважають, що механізм війни вже запустили кілька років тому. Все почалося з України, коли був зміщений з поста корумпований президент і нову владу в країні назвали нелегітимною, а просто хунтою. Потім оголосили на весь світ, що вона фашистська і стали їй лякати одну шосту частину суші. В головах людей двох братніх народів посіяли спочатку недовіру, а потім і відверту ворожнечу. Почалася повномасштабна інформаційна війна, в якій все було підпорядковано розпалювання ненависті між людьми.

Це протистояння пройшло болем за сім’ям, родичам, друзям двох братніх народів. Дійшло до того, що політики двох країн готові зіштовхнути брата з братом. Про небезпеку положення говорить і ситуація в інтернеті. Різні дискусійні майданчики та форуми перетворилися на справжні поля бою, де все дозволено.

Якщо хтось ще сумнівається у вірогідності війни, то може просто зайти в будь-яку соціальну мережу і подивитися якогось напруження досягають обговорення злободенних тем, починаючи інформації про котируваннях нафти і кінчаючи майбутнім конкурсом Євробачення.

Буде 3-я світова війна в 2017-2018 роках. Думку експертів, прогнози екстрасенсів | Новий Рік 1

Якщо можна посварити два братніх народи, які ділили горе і перемоги на протязі більше 360 років, то що говорити про інших країнах. Можна будь народ відразу назвати ворогом, підготувавши вчасно інформаційну підтримку в ЗМІ та інтернеті. Так, наприклад, було з Туреччиною.

В даний час йде апробація з боку Україні нових методів війни на прикладі Криму, Донбасу, України, Сирії. Навіщо розгортати багатомільйонні армії, перекидати війська, якщо можна провести успішну інформаційну атаку», а в довершення послати невеликий контингент «зелених чоловічків». Благо позитивний досвід вже є в Грузії, Криму, Сирії та на Донбасі.

Частина політичних оглядачів вважає, що все почалося в Іраку, коли США вирішила змістити нібито недемократичного президента і провела операцію «Буря в пустелі». В результаті природні багатства країни опинилися під контролем США.

Наживши трохи «жирку» у двотисячні і провівши ряд військових операцій, Україна вирішила не поступатися і довести всьому світові, що «встала з колін». Звідси такі «рішучі» дії в Сирії, в Криму та на Донбасі. У Сирії ми захищаємо весь світ від ИГИЛ, в Криму росіян від бандерівців, на Донбасі російськомовне населення від українських карателів.

Насправді вже почалося незриме протистояння між США і Росією. Америка не бажає ділитися з РФ своїм пануванням у світі. Прямий доказ цього – нинішня Сирія.

Напруження в різних точках світу, де стикаються інтереси двох країн, буде тільки наростати.

Є експерти, які вірять в те, що напруженість з Америкою викликана тим, що остання усвідомлює втрату своїх лідируючих позицій на тлі збільшення Китаю і бажає розвалити Росію, щоб заволодіти її природними багатствами. У хід йдуть різні методи ослаблення Російської Федерації:

Буде 3-я світова війна в 2017-2018 роках. Думку експертів, прогнози екстрасенсів | Новий Рік 2

 • санкції Євросоюзу;
 • зниження котирувань нафти;
 • залучення РФ в гонку озброєнь;
 • підтримка протестних настроїв у Україні.

Америка робить все, щоб повторилася ситуація 1991 року, коли розпався Радянський Союз.

Війна в Україні неминуча в 2018 році

Такої точки зору дотримується американський політичний аналітик В. Хагопиан. Свої роздуми на цей рахунок він розмістив на сайті GlobalResears. Він зазначив, що наявні всі ознаки підготовки США і Україні до війни. Автор зауважує, що Америку підтримає:

 • країни НАТО;
 • Ізраїль;
 • Австралія;
 • всі сателіти США по всьому світу.

Серед союзників Україні можна назвати Китай та Індію. Експерт вважає, що США чекає банкрутство і тому вона зробить спробу заволодіти багатствами РФ. Він також підкреслив, що в результаті цього конфлікту можуть зникнути деякі держави.

Схожі прогнози дає і колишній керівник НАТО А. Ширрефф. Для цього він навіть написав книгу про війну з Росією. У ній він відзначає неминучість військового протистояння з Америкою. Згідно з сюжетом книжки, Україна захоплює Прибалтику. На захист їй виступають країни НАТО. В результаті починається Третя світова війна. З одного боку сюжет виглядає легковажним і неправдоподібним, але з іншого боку, якщо враховувати, що твір написав відставний генерал, то сценарій виглядає цілком правдоподібним.

Хто переможе Америка чи Україна

Щоб відповісти на це питання необхідно порівняти військову міць двох держав:

ОзброєнняУкраїнаСШАДіюча армія1,4 млн. чол.1,1 млн. чол.Резерв1,3 млн. чол.2,4 млн. чолАеропорти і злітні смуги121813513Літаки308213683Вертольоти14316225Танки155008325Броньовані машини2760725782Самохідні знаряддя59901934Буксирувана артилерія46251791РСЗВ4026830Порти і термінали723Військові кораблі352473Авіаносці110Підводні човни6372Ударні кораблі7717Бюджет76 трлн.612 трлн.

Успіх у війні залежить не тільки від переваги в озброєнні. Як заявив військовий експерт Ї. Шилдс, Третя світова війна не буде схожа на дві попередні війни. Бойові дії будуть проводитися за комп’ютерним технологіям. Вони стануть більш короткочасними, але кількість постраждалих буде обчислюватися тисячами. Ядерна зброя навряд чи застосують, але ось хімічна і бактеріологічна зброя, як допоміжний засіб не виключено.

Буде 3-я світова війна в 2017-2018 роках. Думку експертів, прогнози екстрасенсів | Новий Рік 3

Атаки будуть вживатися не тільки на полі бою, але і в:

 • області комунікацій;
 • інтернеті;
 • телебаченні;
 • ЗМІ;
 • економіці;
 • фінанси;
 • політиці;
 • космосі.

Щось схоже зараз відбувається в Україні. Наступ йде по всіх фронтах. Нахабна дезінформація, хакерські атаки на фінансові сервери, диверсії в економічній області, дискредитація політиків, дипломатів, теракти, відключення супутників мовлення і багато чого іншого може завдати непоправної шкоди противнику поряд з бойовими діями на фронті.

Прогнози екстрасенсів

Протягом історії було чимало пророків, що пророкували кінець людства. Один з них Нострадамус. Що стосується світових воєн, то він точно передбачив перші дві. Щодо Третьої світової війни він сказав, що відбудеться вона з вини антихриста, який не зупиниться не перед чим і буде жахливо нещадним.

Наступним екстрасенсом, чиї пророцтва здійснилися, є Ванга. Вона повідомила майбутнім поколінням, що Третя світова війна почнеться з маленького держави в Азії. Швидше всього це Сирія. Приводом військових дії стане напад на чотирьох керівників держав. Наслідки війни будуть жахливими.

Свого слова щодо Третьої світової війни і сказав знаменитий екстрасенс П. Глоба. Його прогнози можна назвати оптимістичними. Він сказав, що людство мінет Третю світову війну, якщо запобіжить військові дії в Ірані.

Екстрасенси, перераховані, вище не єдині, хто передбачив Третю світову війну. Схожі прогнози зробили:

 • А. Ильмайер;
 • Мюльхиазль;
 • Едгар Кейсі;
 • Р. Распутін;
 • єпископ Антоній;
 • Святий Іларіон та ін.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.