Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город

.

Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 1
Передмова

У наші дні, коли ритм життя змушує нас рухатися стрімко, вкрай важливо насичувати організм енергією, і найкращий спосіб для цього – живильні суміші, куди входять чорнослив, курага, волоський горіх, мед.

Зміст

 • Чим корисні чорнослив, курага, волоські горіхи та мед?
 • Рецепти, куди входять ізюм, курага, волоський горіх, мед
 • Як повинні вживатися волоський горіх, мед, курага?
 • 1 Чим корисні чорнослив, курага, волоські горіхи та мед?

  Сьогодні екологія на планеті, особливо у великих населених пунктах, залишає бажати кращого, з-за чого і виникають, здавалося б, без причини, найрізноманітніші захворювання. А все тому, що організм ослаблений постійним впливом навколишнього середовища, що стала досить агресивною. І добре, коли є під рукою чорнослив, курага, волоський горіх, мед, отримані без втручань на генному рівні. Ці натуральні продукти несуть в собі величезну кількість цінних для кожної людини мікроелементів та інших речовин, не кажучи вже про вітаміни.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 2

  Чорнослив – це не що інше, як сухофрукт, добре висушена слива, зберегла всі властиві цьому плоду корисні властивості. 57.8 % від всіх вхідних в склад чорносливу речовин становлять цукри (глюкоза, фруктоза тощо), присутні такі мікроелементи, як калій, натрій, фосфор, кальцій, залізо. Цей сухофрукт тонізує, корисний при серцево-судинних і навіть онкологічних захворюваннях. Дуже корисний компот із чорносливу.

  Курага – це сушений абрикос, має ті ж мікроелементи, що і чорнослив, а також багата магнієм, вітамінами, в тому числі і дуже важливим для людини B5. Серед інших речовин можна назвати пектини (добре справляються з виведенням з організму радіонуклідів і важких металів). Курага – чудове загальнозміцнюючий засіб. Волоський горіх незамінний в дієтичному харчуванні завдяки тому, що в ньому містяться ненасичені жирні кислоти. Крім того, в цих плодах є білки, амінокислоти, яких налічується в ядрі горіха понад 20, але майже повністю відсутні вуглеводи.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 3

  Чимало в даному продукті і вітамінів, серед яких C, B1 і B2, PP, а також деякі інші. Що стосується меду, то його властивості безпосередньо залежать від того, з нектару яких кольорів він виготовлений бджолами. Вищим сортом вважається липовий, багатий фруктозою і глюкозою, він зміцнює серце, насичує організм силою. М’ятний мед містить більше всього вітаміну C, в гречаному багато заліза. У будь-якому меді повністю відсутній цукор.

  Що цікаво, знаменитий вересковий мед, незважаючи на велику кількість міститься в ньому білка і велику кількість мінеральних солей, вважається найбільш низьким сортом з-за його невисоких смакових якостей.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 4

  2 Рецепти, куди входять ізюм, курага, волоський горіх, мед

  Будь-які склади, які виготовляються з перерахованих вище продуктів, мають загальнозміцнюючі властивості, і для кращого засвоєння інгредієнти слід добре подрібнювати. Власне, на цьому і засноване приготування енергетичних засобів. Ось найпростіший рецепт. Змішуємо 200 грамів волоського горіха, півкіло кураги, а також у грамах: 600 – чорносливу, 300 – меду (будь-якого) і 80 – насіння соняшнику. Все це ретельно подрібнюємо до отримання однорідної маси.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 5

  Інший рецепт можна використовувати, якщо є родзинки, курага, волоські горіхи та мед, кожного продукту по 200 грамів. Туди ж додається ідентичне кількість великої чорносливу. Всі сухофрукти слід прокрутити в м’ясорубці, а потім додати мед, якого можна покласти більше, але не більше 250 грамів. Потім прибираємо в холодильник на півтора тижні, після закінчення даного терміну можна починати зміцнювати організм. Родзинки (сушений виноград) не відноситься ні до дієтичним, ні до діабетичним продуктів, навпаки, він протипоказаний при діабеті та ожирінні.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 6

  3 Як повинні вживатися волоський горіх, мед, курага?

  Хтось може вирішити, що при занепаді сил і анемії рясне споживання енергетичних сумішей швидко приведе організм в порядок. Однак це далеко не так. Почати з того, що в кожному сухофрукті корисні речовини містяться в концентрованому вигляді, а вживати концентрати ніколи не вважалося корисним. Це все одно, як подати в батарею малої ємності струм прямо з розетки. Велика кількість енергетика просто перевантажить організм.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 7

  Зазвичай прийнято вважати, що приготовані за наведеним вище рецептами склади можна їсти щодня в малих кількостях, наприклад, по чайній ложці вранці та ввечері або по столовій ложці 1 раз на день (дітям – наполовину менше). Однак, насправді краще зміцнювати організм курсами, вживаючи суміш протягом одного місяця з наступною перервою на два.

  Чорнослив, курага, волоський горіх, мед – все для підтримки сил + Відео | Сад і город 8

  Якщо ж потрібно терміново підтримати сили, вихід є. Мед, курага, лимон, волоський горіх змішуються в невеликих кількостях, рецепт рекомендує десь по столовій ложці подрібненої маси кожного продукту. Туди ж додається трохи чорносливу і тертого яблука, а також 8 ложок набряклих у воді вівсяних пластівців. Склад можна з’їсти протягом дня, за кілька невеликих часток.

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.