Дельта зона від клопів: відгуки, де купити | Господарство

.

Якщо поглянути на ринок інсектицидних засобів проти клопів з боку, можна побачити масу самих різних препаратів. Але, як вже зазначалося в одній з наших минулих статей — переважна кількість з них включають в свій склад одне і те ж діючу речовину, а відмінності лише у вартості і кольорах упаковки. Крім того, дуже багато товарів вельми сумнівного походження, родом з дешевих мануфактур Китаю або їх виробництво і склад взагалі невідомі.

Сьогодні ми розповімо про засіб, родом з Південної Кореї, яке виходить за рамки загальної картини — Дельтазона. Навіть з першого погляду видно, що цей засіб може надати досить хороший ефект, а його виробник характеризується солідністю і навіть має свій веб-сайт російською мовою, на якому можна отримати всю необхідну інформацію.

Це говорить про те, що якщо у виробника є кошти вкладати в такого роду рекламу, значить засіб купують, а значить воно дійсно ефективно, але тут вже нічого не скаже краще, ніж відгуки людей, які зазнали засіб на практиці. Однак про все по порядку. Отже, тема нашої сьогоднішньої статті — Дельтазона від клопів.

Загальна інформація про засіб

Виробник характеризує свій засіб наступними даними, які є досить привабливими для споживача:

Засіб широкого спектру дії. При обробці житлового приміщення від клопів, буде проведено фактичне знищення інших видів комах. Досягається такий ефект включення до складу Дельтазоны сильного інсектициду, який здатен впливати не тільки на клопів, але і на інших видів.

Хочеться відзначити, що нічого дивного в цьому немає, оскільки всі інсектициди, які застосовуються сьогодні на практиці особливою вибірковістю не відрізняються, тобто впливають на всіх комах однаково згубно. Єдину різницю може скласти форма кошти та додаткові речовини, які входять до складу. Скажімо, аерозолем ефективніше обробляти приміщення проти літаючих комах, а порошками — плазунів.

Інсектицид, який використовується в якості основного, характеризується контактно-харчовим дією. Це означає, що він здатний проникати крізь хітиновий покрив комах або під час їх годування. У випадку з постільними клопами актуальний тільки перший варіант. Теж нічого дивного — 99% з усіх інсектицидів мають контактно-харчовим впливом на комах.

«Ми вже зневірилися позбутися від клопів і вирішили, що Дельтазона буде останнім засобом для самостійного застосування, а якщо не допоможе — будемо викликати спецслужби. Але, на щастя, до цього не дійшло. Дельтазона виявився напрочуд эффктивным препаратом. Ми, звичайно, перестрахувалися і обробили ще й другий раз квартиру, але вже майже рік клопів у нас немає». Анна

Додаткові інгредієнти в Дельтазоне забезпечують відсутність слідів обробки засобом на поверхнях. Це вже більш цікаве властивість, яким не можуть похвалитися більшість комерційних засобів рідких форм, і тим більше — порошкових. Крім того у кошти немає запаху.

Емульсійна структура засоби дозволяє укладати основна діюча речовина — дельтаметрин в мікроскопічні капсули, якими буквально усіяна поверхню після обробки. Стінки ці мікрокапсул досить стійкі до зовнішніх впливів, тому засобу приписують досить тривалий залишковий ефект — до 8 тижнів. Це означає, що цілих два місяці не потрібно повторювати обробку, щоб убити знову вилупилися їх яєць молодих клопів.

Крім того, мікрокапсули володіють хорошими липнущими властивостями до тіла комах. Клоп проповзає через місце обробки і його тіло облепляется великою кількістю мікрокапсул. Їх стінки з часом починають руйнуватися і дельтаметрин стабільно починає проникати в тіло комахи, вбиваючи його. Хороший ефект, який не можуть дозволити собі багато виробників, за рахунок складності у виготовленні і, відповідно, дорожнечу виробництва.

Однак у цьому варіанті застосування є і мінус. Навіть, якщо клоп з голови до ніг облепился микрокапсулами, їх стінка руйнується не відразу. Перші дози токсину проникають у клопа тільки на другу добу після обробки і то не факт, що ці дози стануть для комахи летальними. Словом, токсичний ефект буде затягнутий, а у випадку з клопами — мешканцям доведеться спати в кімнаті в перші ночі після обробки, щоб теплом і запахом своїх тіл виманити клопів з укриттів. В іншому випадку вони не виповзуть і не наловят на себе мікрокапсул.

Як використовувати засіб Дельтазона від клопів

Засіб продається стандартизованих ємностях-флаконах по 50 мл у вигляді концентрату, відповідно, перед безпосереднім використанням вимагає розчинення у воді. Саме вода створює ефект вище згаданих мікрокапсул, тому готове засіб має короткий термін придатності — його необхідно використати протягом перших діб після розведення. Надалі речовина втрачає свої інсектицидні та інші якості.

Готова Дельтазона — рідкий розчин, тому найефективнішим способом обробки стане застосування звичайного садового розпилювача з дрібним соплом.

Концентрат розводиться з розрахунку 10 мл на 1 літр води кімнатної температури. Додавати слід концентрат у воду, а не навпаки. Після ретельного перемішування в окремому посуді, потрібно дати вистоятися готового розчину протягом 10-15 хвилин, потім знову перемішати і залити в ємність обприскувача — розчин готовий до застосування.

Перед обробкою необхідно виключити в оброблюваному приміщенні інших людей, домашніх тварин, акваріумних рибок і іншу живність. Оператор повинен використовувати всі доступні заходи захисту — респіратор, гумові рукавички, бажано наявність технічних очок, оскільки розчин здатний викликати сильне подразнення слизових оболонок при попаданні на них. У цьому випадку необхідно терміново перервати обробку і промити очі теплою проточною водою. За необхідності закапати альбуцидом чи його похідними.

Перед безпосередньою обробкою з кімнати слід винести всі дрібні речі, включаючи постільна білизна, електроніку, зняти картини, настінні годинники, кришки з розеток і так далі. Матрац необхідно перевернути на бік, а ліжко — відсунути від стіни, словом потрібно створити всі необхідні умови, щоб забезпечити максимально можливе поширення препарату.

«Травили будинку клопів Дельтазоной. Ну що сказати… цілком виправдав препарат очікування. Оскільки квартиру ми здавали, а квартиранти нічого не говорили, то після їх від’їзду виявилося, що клопів там тьма. Для абсолютного і гарантованого ефекту ми обробляли три рази з інтервалом у 10 днів. При цьому поєднували (перед кожною обробкою) з вологим прибиранням і пилососом. Не знаю, що допомогло з цього всього більше, але клопів ми вивели остаточно. Все ж, напевно, без Дельтазоны цього б не вийшло настільки ефективно» Сергій.

Під час обробки потрібно найбільш уважно і скрупульозно обробити місця можливого скупчення клопів — щілини в підлозі, за плінтусами, простір розеток, з їх попередніми знеструмленням та інші області. Матрац можна обробляти тільки в тих місцях, де немає контакту з тілом людини.

Наступний етап — дати вистояти приміщенню близько 2-3 годин, до повного висихання засобу, кімната при цьому повинна бути наглухо закриті, щоб запобігти наявність протягів. Після закінчення цього часу приміщення треба провітрити і провести вологу обробку контактних поверхонь водно-содовим 2% розчином. До таких поверхнях належать ті, до яких доторкається людина в процесі своєї життєдіяльності.

В цілому, засіб вважається досить ефективним препаратом. Ті, хто вирішив використати його на практиці, то купити Дельтазона можна на офіційному російськомовному сайті у розповсюджувачів.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.