Дизайн: біла ванна (використовуємо плитку під камінь) | Ремонт

.

Білий колір вважається спочатку кольором чистоти, і не дивно, що його так часто використовують саме для обробки ванних кімнат та санвузлів, незважаючи на те, що це досить проблематичний варіант при вмісті.

Білосніжна кімната стане найулюбленішим місце для кожного члена родини, адже саме тут буквально відчуваєш, як сам стаєш чистішим, спокійніше. Отже, як облицювати так ванну плиткою? Все просто — підбирайте кахель з об’ємним малюнком білої цегли, до речі, піде і спеціально підготовлений камінь для оздоблення.

Фурнітура підбирається окремо звичайна, тільки от зверніть увагу на те, що душову систему все ж краще купувати з термостатом.

Важливо! Зверніть увагу, як виконана душова кабінка — саморобна перегородка, окремо придбані двері і душова система. Це — безпрограшний варіант, який має набагато більше переваг перед звичайним душовим боксом, майте даний варіант на увазі.

Для контрасту меблі (дверцята, шафки і полички) виконані в бежевому кольорі, що розставляє досить цікаві акценти, і не робить вашу ванну кімнату такий «стерильною».

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.