Ефективні змови для заспокоєння людини | Змова

.

Людина щодня стикається з різними стресами, переживаннями. Доводиться віддавати багато душевних сил для того, щоб з ними справлятися. Щоб знайти душевну і психічну рівновагу, знайти упевненість в собі, можна використовувати магічні ритуали. Замовляння заспокоїти людину можуть швидко і ефективно, якщо дотримуватися правил, зазначених в інструкції до їх проведення, якщо вірити в силу магії і нікого не посвячувати в те, що робите.

Замовляння допоможуть швидко заспокоїти людину

Коли необхідна допомога магії

Допомога магії допускається не у всіх випадках

Якщо емоції оволодівають вами, образа переповнює, ви не в змозі самостійно впоратися з цим, не варто зневірятися. Опускати руки не можна, потрібно обов’язково щось зробити, оскільки такий стан може призвести до затяжної депресії. Потрібно діяти якомога швидше. Просто підібрати для себе найбільш підходящий варіант ритуалу. Незабаром ви зможете відчути себе набагато краще, настрій покращиться, в тілі з’явиться легкість, думки будуть безтурботними, в житті з’являться нові, яскраві фарби.

Постійні перевантаження на роботі і в сім’ї негативно позначаються на психологічному стані людини. Не варто ігнорувати проблеми в емоційному стані, інакше це може також позначатися на фізичному стані людини, оскільки психосоматика завжди присутня в нашому житті.

В деяких випадках проблеми в емоційній сфері можуть бути спровоковані впливом на енергетичному рівні з боку недоброзичливців. Наведена псування і пристріт можуть викликати психологічний нездужання, тугу і тривогу. Щоб вирішити таку проблему, рекомендується звернутися до представників офіційної медицини, можливо, знадобитися проходження курсу певних медикаментозних засобів. Доповненням до такого лікування можуть стати магічні ритуали. Також при легкій формі емоційного нездужання можна спробувати самостійно з нею впоратися, використовуючи магічні обряди.

Ефективні обрядиВід страху

Ефективні обряди від страху проводяться за допомогою джерельної або криничної води

Для набуття душевного спокою можна провести наступний ритуал. Увечері запалити церковну свічку, поставити перед собою склянку колодязної або джерельної води. На воду начитати такі слова для заспокоєння:

«Як у чистій річці вода тече, змінюється, зменшується і прибуває, так змінюється і настрій людини. А в озері чистому вода спокійна, тільки спокій і тиша видно. Так нехай душевний спокій знайду я, це озеро чисте стане моїм помічником. Тепер заспокоююся, стаю врівноваженим, всі страхи йдуть геть і ніколи не повертаються назад. Душевний спокій тепер мій щоденний супутник. Хай буде так».

Хай свічка повністю прогорить. Випити заговоренную воду невеликими ковтками.

Від тривоги

Від тривоги допоможуть лікувальні відвари й цілющі трави

Від тривоги можна провести наступний ритуал. Необхідно приготувати відвар на основі таких компонентів:

  • сухе листя валеріани;
  • м’ята перцева;
  • пустирник.

Взяти всі рослини в рівних частинах, залити окропом. Нехай настоюється до охолодження. Далі потрібно процідити відвар, додати столову ложку меду. Далі готовий відвар потрібно заговорити перед сном:

«Закликаю до себе спокій і умиротворення, нехай вони входять в цей відвар чарівний, насичують його. Коли випробую цю рідину, з кожним глоточком стаю сильним, спокійним і умиротвореним. Нехай мої слова будуть потужними, не зможе їх ніхто зруйнувати. Ніхто не зможе вплинути на моє душевний спокій. Хай буде так».

Повторити такі слова три рази. Залишити напій на підвіконні на ніч, нехай насичується місячної енергетикою. Далі протягом дня пити три рази на день по одній столовій ложці протягом декількох днів підряд. Цей ритуал допоможе подолати тривогу і знайти спокій у будь-якій ситуації.

Від нервового зриву

Змова від нервового зриву виконується за допомогою їжі

Якщо людина відчуває сильне емоційне збудження, не може самостійно впоратися зі своїми емоціями, можна провести наступний ритуал від нервового зриву. Його можна проводити як собі, так і своєму близькій людині. Обряд полягає в заговаривании їжі, яку потім повинен з’їсти людина. На будь-яку їжу необхідно прочитати такі слова:

«Конем вогненним хвороба раба Божого (ім’я) потоптала. Тіло і душу копитом прим’яла. Не знає раб Божий (ім’я) як далі жити, існувати. Інтерес до життя зовсім втратив. Душа його від недуги марудиться, тіло мліє, а в голові дурна думка роїться. Хвороба тіло гризе, вогнем палить, душу на той світ відправляє. Ти біжи хвороба, як той кінь вогненний по землі в ліс дрімучий, на болота далекі. Там тобі жити, всіх жаб собою наповнювати. А тіло, голову і думки раба Божого (ім’я) навіки залиш, не смаж, не лякай і душу з тіла не виймай. Амінь!»

Після чого необхідно покуштувати це блюдо. Щоб підвищити ефективність даного обряду, найкраще проводити його протягом декількох днів підряд. Але вже після першого проведення буде видно ефект – людина стане набагато спокійніше, покращиться його сон і настрій.

На душевний спокій

Душевного спокою можна досягти за допомогою обрядів з водою і медом

Щоб подолати депресію, під час душу читайте такі заспокійливі слова:

«Хвороба моя згинь і з водою утеки, вирушай в невідомий мені шлях. На болота глибокі в їх вир йди. Назад не повертайся. Нехай камені забирають мою біль. Віру в життя подарує зоря, біду мою вітер понесе за високі гори і глибокі моря. Нехай сонечко червоне на мене свої цілющі промені снизошлет. Нехай в душі моїй заб’ють життєві ключі. Нехай місяць у годину опівнічний покаже мені шлях. Нехай душевний недуга навіки йде, за тридев’ять земель. Більше не боюся я денного світла і нічної темряви. Нехай всі хвороби духовні йдуть геть. Хай буде так».

Також можна прочитати замовляння на воду, що потім треба випити і вмитися нею:

«Водиця-матінка. Тобою всі береги омиті, камені та рослини. Так і я, раб Божий (ім’я), вмиваюся, очищаюся. Заспокой, вгамуй мою душу, не буду більше про погане думати. З себе весь бруд і хвороби змиваю. Більше не буду страждати і кручиниться, тільки співати, радіти життю. Щастя знайду, погане все забуду. Так нехай буде відтепер і навіки».

Також можна начитати на молоко з медом молитву Отче наш. Після чого випити його невеликими ковтками. Під час пиття необхідно перехреститися непарну кількість разів і сказати при цьому кожен раз слово Амінь.

Інші варіанти обрядів

Ритуали з хлібом або водою дуже ефективні

Щоб позбутися від туги, можна провести ритуал з допомогою хліба. Придбавши свіжий хліб, відрізати від нього сім шматочків. Запалити свічку, провести кожним шматочком хліба над її полум’ям, кожен раз читаючи такі слова:

«Нехай іде в крихти сила чорна, гіркоту нечиста. Сонечко ясне душу і серце гріє, вогняна сила проникає в тіло, думки чорні йдуть. Не буде поганого і темного, тільки спокій. Хай буде так».

Далі з’їсти три шматочки заговоренного хліба, а решта скормити птахам.

Приготувати відвар з полину, м’яти перцевої, ромашки лікарської. Остудити його, перелити в стакан і взяти з собою у ванну. Омити їм обличчя і тіло, говорячи при цьому:

«Не водиця по мені тече, а трави чарівні мені свою силу дарують. Тепер в мені поселяється чистота духу і тіла. Трави цілющі зміцнюють нерви, сили і здоров’я мені приносять. Душа спокійна, тверезий розум, недуга пішов назавжди. Так нехай буде завжди».

Вода є самим потужним провідником енергії. Вона здатна усунути всі хвороби й напасті. Щоб провести ритуал очищення душі і тіла, позбавитися від туги і депресії, необхідно знайти будь-який природний водойму. У нього потрібно зайти по пояс. Закрити очі і сказати:

«Водиця, моя помічниця. Забирай своїм плином все погане, отримаю життєву силу. Всі сили відновлюються, а думки очищаються».

Якщо немає можливості зануритися по пояс, треба опустити руку в воду. Після такого ритуалу очищення необхідно мовчки піти додому.

З допомогою простих, але дуже ефективних магічних ритуалів можна швидко відновити душевні сили і спокій, позбутися депресії, страху і тривоги. Але не варто забувати про те, що в деяких випадках необхідно звернення до фахівців, оскільки може знадобитися лікування за допомогою консервативних методів. А магія може стати лише доповненням до медикаментозної терапії.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.