Форд Фокус 2 глохне відразу після запуску двигуна: основні причини неполадки | Авто

.

Форд Фокус 2 вже не випускається на сьогоднішній день, а це значить, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними несправностями. Якщо це якась незначна поломка, не впливає не їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини. Однак, що робити, якщо проблема більш серйозна. Приміром, Ford Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися при абсолютно різних обставин.

Про основних і найбільш поширених причини ми поговоримо далі. Досить часто проблема може полягати в дросельної заслінки. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно гарненько почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки. Її можна також очистити і нормальний стан двигуна відновиться.

Ще одна причина поганого запуску силового агрегату може критися в свічках. Перевірте їх стан. Звичайно ж, при проблемах зі свічками, двигун, швидше за все, не буде заводитися зовсім з-за відсутності або надмірної подачі пального.

Зверніть увагу на каталізатор. У разі, коли він забитий і не здатний нормально виконувати свою функцію, двигун може глухнути після запуску. Проблема в тому, що вихід газів утруднений. Несправність усувається заміною каталізатора або його демонтажем.

Основні причини

Форд Фокус 2 глохне відразу після запуску двигуна: основні причини неполадки | Авто 1Отже, ви зіткнулися з проблемою, що після запуску двигуна, він відразу ж глохне. В цілому другий Фокус – це надійна і невибаглива машина, але час бере своє.

На щастя, досвідчені власники цієї моделі діляться інформацією, і ми зуміли виділити 2 основні несправності, при яких може спостерігатися нестабільна робота силового агрегату:

  • регулятор холостого ходу;
  • інжектор.

Саме із-за регулятора холостого ходу може відбуватися подібна ситуація, коли мотор буде постійно глухнути. Як можна переконатися, що проблема саме в цьому? Проста і швидка діагностика дозволить уточнити проблему і допоможе зрозуміти, що потрібно шукати щось інше. Для діагностики потрібно виконати наступні дії:

Форд Фокус 2 глохне відразу після запуску двигуна: основні причини неполадки | Авто 2

  • прогріваємо двигун до робочої температури і рухаємося якийсь час;
  • зупиняється, глушимо автомобіль і намагаємося запустити двигун заново;
  • якщо мотор завівся і заглох, то ми визначилися з проблемою.

До речі, така ж неприємність може виникати і при першому запуску холодного двигуна. Він може завестися, але потім стихнути. Більш того, навіть якщо двигун і продовжує працювати, то холості оберти будуть плавати і стабілізуються тільки після роботи газом.

Ознакою несправності регулятора холостого ходу є також запуск мотора тільки після натискання педалі акселератора. Коли педаль відпускається, двигун може захлинутися. Зазначимо, що поломки цієї деталі можуть супроводжуватися й іншими симптомами. Наприклад, при зупинці на світлофорі машина може заглохнути без будь-якої причини. Далі мотор запускається і все в порядку.

Ще одна можлива причина подібної поведінки другого Фокуса – несправність інжектора. Звичайно ж, це занадто широке обрис проблеми, але, тим не менш, копати треба в цю сторону. Якщо інші можливі поломки були відкинуті в сторону, то потрібно спробувати розібратися з інжектором. Можливо, він засмітився і його треба почистити. У ході діагностики може з’ясуватися, що якась деталь, що зносилася і вийшла з ладу.

Для того щоб не зіткнутися з такими проблемами, треба правильно експлуатувати свій автомобіль. Інжекторні двигуни мають свої особливості. Так, не рекомендується знімати клеми з АКБ, якщо мотор в цей час працює. Також не варто часто «прикурювати» свій Фокус. Якщо з акумулятором якась проблема, то краще відразу ж замінити його на новий. Це буде більш надійно і розумно.

Підведення підсумків

Як ми зуміли з’ясувати, нестабільна робота двигуна на другому Фокусі може мати безліч причин. В деяких випадках їх виявити досить складно, в той час як іноді проблема вирішується дуже просто – перезапуском системи, зняттям і установкою на місця проводів і т. д.

Звичайно ж, можна звернути увагу на всілякі поломки і спробувати усунути їх своїми силами. Якщо ж ніякого результату це не принесе, то краще всього звернутися до професіоналів, які зможуть провести діагностику і усунути несправність.

машина заводитися і глохне, в чому справа?Чому не заводиться/ Глохне/ Тупить двигун. одна з частих причинMondeo II 97,1.6. Заводиться і через хвилину глохнетFord Focus 2 не заводитсяFord Focus 2. Погано заводитися в холодну погоду

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.