Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город

.

Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 1
Передмова

Томати або помідори є практично обов’язковими овочами, які городники вирощують на своїх ділянках. Існує безліч різних факторів, що впливають на майбутній врожай і ріст саджанців. Серед них – правильно підготовлений грунт для розсади помідорів.

Зміст

 • Склад грунту для розсади томатів
 • Поради по підготовці грунту для розсади помідорів
 • Вирощуємо помідори правильно – поради городникам
 • 1 Склад грунту для розсади томатів

  Від того, якої якості буде ґрунт для розсади томатів, залежить багато чого. Його можна придбати в спеціалізованому магазині або приготувати своїми руками. Зробити самостійно грунт буде правильніше, адже завжди можна придбати неякісний товар. Готують грунт зазвичай за стандартною схемою. Для цього змішують 1 частину землі, 2 частини перегною і 3 частини торфу.

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 2

  Грунт для суміші рекомендується накопати в тому місці, де найближчим часом не висаджувалися городні культури. Зробити це можна, наприклад, у лісі. Можливо, і на вашій ділянці є клаптик землі, де ви не висаджували найближчі 2-3 року ніякі рослини. Тоді для посадки розсади томатів у грунт підійде і ця грунт. Її необхідно очистити від бур’янів і трави, перекопати і набрати потрібну кількість віз або велику ємність (ванну, відра тощо).

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 3

  2 Поради по підготовці грунту для розсади помідорів

  Грунт рекомендується готувати ще восени. В нього слід додати компост або інші добрива: золу, азот, калій, перетерту шкаралупу яєць. Дані добавки в грунті забезпечать посадженим помідорів швидкий ріст і якісний урожай.

  Підготовлений грунт необхідно гарненько проморозити. Для цього в зимовий час, коли на вулиці стоять морозні деньки, виносимо суміш і тримаємо її в холоді близько 5 тижнів.

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 4

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 5

  Потім поміщаємо назад в тепло на такий же період часу. Чергуємо, таким чином, температурний режим для нашого ґрунту протягом всієї зими, тим самим знищуючи насіння бур’янів і личинки шкідників, а також збудників багатьох хвороб помідорів. Після того, як грунт був схильний таким термічним випробувань, варто продовжити вносити в нього добрива. Витримавши його кілька днів у теплі, додаємо одну чайну ложку сечовини.

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 6

  Слідом висипаємо 0,5 склянки золи і дві чайні ложки суперфосфату. Ретельно все перемішуємо і вливаємо розчин марганцю темно-рожевого кольору. Перед тим, як виробляти висаджування розсади помідорів у грунт, підготовлену і удобрений грунт потрібно потримати в теплі близько 14 днів. Потім необхідно вилити в грунтосуміш трохи води, заздалегідь підігрітою. Розсада томатів для відкритого грунту висаджується вже повністю підготовлену середу.

  3 Вирощуємо помідори правильно – поради городникам

  Перш ніж зайнятися процедурою висаджування розсади томатів, необхідно як слід прогріти підготовлені грядки або лунки. Це допоможе рослинам взятися і почати рости. Розсаду слід поміщати в землю аж до перших нижніх листочків. Коренева система, завдяки цьому, буде добре розвиватися і міцнішати.

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 7

  Томати дуже люблять тепло і сонце. Найкраща температура повітря для швидкого росту і гарного врожаю – близько 24 градусів. У нічний час – 18-21 градус. Висаджена на городній ділянку розсада помідорів не переживе навіть слабких заморозків, тому не поспішайте садити її раніше покладеного часу.

  Грунт для розсади помідорів – економно і якісно + Відео | Сад і город 8

  У тому випадку, коли приготувати самостійно грунт для розсади не вийшло, або у вас просто немає на це часу, можна його купити. Не поспішайте бігти в найближчий магазин, вибирайте перевірені точки продажу грунтосумішей. Так ви зможете уникнути підробок. Досвідчені городники рекомендують купувати наступні склади: “Садівник”, “Здоровань”, “Флора”, “Огородник”, “Гумимакс”. А заодно підберіть та якісні насіння помідорів – як це зробити, прочитайте в окремій статті.

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.