Каміни Жарко: інструкція, фото, відгуки | Опалення

.

Традиційно каміни в будинку виконували не стільки роль нагрівника, скільки чисто естетичну функцію. Часто вони ж, якщо відрізнялися достатніми розмірами, використовувалися для приготування їжі. Сьогодні головною відмінністю каміна від усіх інших опалювальних пристроїв є наявність оглядового екрана.

Каміни Жарко

Українська компанія «Жарко» пропонує на ринку сучасні версії камінних топок, в яких естетична функція об’єднується з високими одними якостями. Далеко не м’який клімат України відрізняється різкими перепадами температур і швидкою зміною погоди, що робить опалювачі різних категорій вельми затребуваною продукцією.

Каміни Жарко відносяться до твердопаливних пристроїв, призначених для обігріву приміщень відповідної кубатури. Потужність апаратів всіх серій коливається від 9 до 34 кВт, що дозволяє підібрати модель для опалення квартир різної площі.

 • До головних достоїнств таких апаратів відноситься економічність. Над топкової камерою формується достатній простір для вторинного відпалу виходить газу: таким чином домагаються повного згорання палива і отримання додаткового тепла.

 • У приладах від Жарко передбачається режим тривалого горіння. Він заснований на подачі в камеру нагрітого повітря, що сприяє ефективному спалюванню палива.
 • Паливом виступають дрова, краще використовувати добре просушену деревину листяних порід.
 • Скло дверцят обдувається повітрям всередині камери, що перешкоджають осіданню сажі або золи. Згідно з відгуками споживачів така очищення виключає забруднення та дверцята, і камери.
 • Корпуси виготовляються з котельні сталі товщиною 4 мм і 6 мм і пофарбовані високотемпературної фарбою. Камінні топки не потребує фундаменті, і встановлюються на регульовані гвинтові опори. Конструкція буде стійкою навіть на нерівній підлозі.
 • Жарко забезпечує 7-річну гарантію на свою продукцію.

Випускає компанія камінні топки двох видів: з водяним і з повітряним контуром.

Лінійка моделей з повітряним контуром

Апарати серії Air відносяться до категорії воздухогрейных. В теплообміннику між корпусом і камерою нагрівається повітря, що подається в кімнату. Передбачений монтаж трубопроводів: прилад можна використовувати для опалення хоч всього будинку.

 • У моделях рама і дверцята топочника виготовляються з чавуну, а стінки – з котельні сталі. Замість шамотної цегли застосовується спеціальна розробка від ТМ «Сніжинка». Футуровочный матеріал відрізняється не тільки чудовою жароміцністю, але низьким коефіцієнтом поглинання сажі. Камера залишається світлою навіть після декількох років експлуатації.
 • Скляні дверцята в залежності від моделі може розчинятися в бік або відкидається на себе. Крім того, пам’ятаючи про естетичної ролі каміна, розробники Жарко пропонують різне виконання оглядового екрана. Є моделі зі звичайним прямим екраном, а є з Г-подібним, П-образним, що відкриває погляду відразу три сторони топкової камери, і екраном сферичної форми, як показано на фото.
 • Також оригінально виглядає модель наскрізна, з дверцятами на двох протилежних сторонах.
 • Всі вироби комплектуються дуже докладних інструкцій.

Апарати з водяним контуром

Ці каміни розраховані для організації водяного опалення, однак можуть бути використані і для отримання гарячої води. Цей варіант користувачі, згідно з відгуками, вважають найбільш цікавим.

 • Камінні топки Aqua влаштовані інакше: тут між камерою топки і корпусом апарату знаходиться теплообмінник, де циркулює вода нагрівається від стінок топочника. Потім вода передається по трубопроводу в опалювальні приміщення. Вода як теплоносій, зберігає тепло довше, ніж повітря, тому для обігріву великої площі варіант з водяним контуром ефективніше. На фото – апарат з водяним контуром.
 • Дно топочника також вистилає футеровкою від ТМ «Сніжинка». Його стійкість до жару і довговічність вище, ніж шамотної цегли.

 • Апарати обладнуються автоматичними системами безпеки, що передбачають відключення апарата при погашенні полум’я, занадто високому або низькому тиску води в трубах і так далі.
 • Схема підключення каміна докладно розглядається в інструкції.

Компанія Жарко пропонує топкові камери з водяним контуром в іншому виконанні: з рамкою і дверцятами з нержавіючої сталі, з латунної дверцятами, а також в комплектації з самоочищається, енергозберігаючим склом.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.