Картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу. Скачати безкоштовно | Новий Рік

.

До Нового року залишилося зовсім трохи часу, тож за лічені дні потрібно завершити усі приготування. Незважаючи на величезні черги в магазинах і натовпи людей в транспорті, передсвяткові турботи доставляють задоволення, адже душа кожного в ці дні завмирає в передчутті новорічного дива, приємних вражень і добрих дитячих спогадів.

ЗМІСТ

 • Коротко про символі 2018 року
 • Як знайти оригінальні картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу?
 • Де завантажити гарні новорічні картинки із зображенням Собаки?
 • Галерея картинок із зображенням Собаки

Серед безлічі турбот, особливу роль відіграє прикраса житла. Щоб створити святкову атмосферу, потрібно як мінімум прикрасити головний символ Нового року – ялинку. Сім’ї з дітьми і творчі люди намагаються підійти до цього більш креативно: роблять витинанки на вікна, розвішують різнокольорові гірлянди, створюють казкові панно на стіні, розмальовують кухонне начиння тощо Для цього їм знадобляться шаблони з новорічною атрибутикою, головними з яких є зображення Жовтої Земляний Собаки – господаря 2018 року за східним календарем.

Якщо ви вирішили зробити святковий декор, то в рубриці «Все про 2018 рік» можна знайти оригінальні ідеї від знаменитих дизайнерів, а також завантажити та роздрукувати трафарети для прикраси кімнати. А зараз пропонуємо дізнатися характерні риси наступаючого року.

Картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу. Скачати безкоштовно | Новий Рік 1

Коротко про символі 2018 року

Пес – добрий, вірний, спокійний і розумна тварина, тому нас чекає період спаду пристрастей і початок тихого, розміреного життя. Все, що надебоширили вогненні знаки за минулі роки, піде у порожнечу. Прийде мир, добробут, спокій і безтурботність. Поєднання жовтого кольору, стихії землі і планети Юпітера принесе кожному з нас достаток, успіх, сімейне благополуччя і успіх на любовному «фронті».
Астрологи радять присвятити цей час

  • підведення підсумків поточного етапу свого життя,
  • розробці планів на майбутнє,
  • самоти,
  • вдосконалення позитивних якостей,
  • досягнення гармонії з навколишнім світом.

Дата початку правління Собаки:16 лютогоПозитивні риси символу:вірність, чесність, щедрість, справедливість, надійність, самовідданістьНегативні риси символу:лінь, байдужістьЛегендарні люди, народжені під заступництвом Пса:М. Джексон, Л. Лермонтов, Мадонна, Т. Шевченка, С. Лорен, У. Черчілль, Ю. Гагарін, А. Твардовський, Ф. Меркурі, Мати Тереза, Ш. Стоун, К. Шиффер і ін.Найбільш грандіозні події в Україні:вибори президента, 21 ЧС світу з футболу, ЧС Європи з фігурного катання, ЧС світу з хокею серед юніорів

Протягом усього року, Собака буде допомагати тим людям, які зустріли її за всіма правилами: обрали спеціальний наряд, правильно підібрали меню, прикрасили кімнату і святковий стіл зображеннями кудлатого вихованця.

До речі, галерея картинок для робочого столу ідеально підійде для прикраси квартири. Їх можна роздрукувати на принтері і використовувати, як елемент новорічного декору.

Як знайти оригінальні картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу?

Існує безліч ресурсів, де можна вибрати якісні заставки для монітора ПК. Практично на кожному з них, визначаються розміри вашого екрану і картинка автоматично «кадрируется». Але на таких сайтах обмежений вибір і досить «туманний» інтерфейс, тому знайти саме те, що потрібно, досить трудомістке заняття.

Картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу. Скачати безкоштовно | Новий Рік 2

Якщо ви не бажаєте витрачати купу часу на пошук якісного графічного контенту, рекомендуємо завантажити звичайні зображення великого дозволу. Такі картинки легко встановити в якості фону робочого столу, застосувавши штатні інструменти комп’ютера: «розтягти», «замостити», «вписати» та ін.

До речі, ми підібрали широкоформатні шпалери. Їх розміри дозволяють ідеально відображатися на будь-яких телевізорах і навіть величезних ж/к телевізорах.

Де завантажити гарні новорічні картинки із зображенням Собаки?

У нас! Для вашої зручності, ми відібрали найкращі новорічні картинки для робочого столу. Щоб вибрати, скачати і роздрукувати зображення, перейдіть по посиланню під кожним постером. Також, добірка згодиться для привітання своїх близьких та друзів з Новим роком. Листівки можна надіслати на електронну пошту, соціальні мережі, месенджер і телефон (ММС).

До речі, красиві новорічні привітання до листівкам, можна знайти в розділі «Все про 2018 рік»: шикарні збірки побажань у віршах і прозі, соціальні статуси, короткі СМС, цитати, афоризми тощо

Галерея картинок із зображенням Собаки

Просто новорічні пси

В цю збірку увійшли якісні картинки з прикольними собаками на тлі новорічної атрибутики. Домашні вихованці відмінно піднімуть настрій і створять святкову атмосферу під час роботи або розваги в мережі.

Картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу. Скачати безкоштовно | Новий Рік 3Переглянути і скачати картинки

Новорічні пси 2018

А ця галерея більш актуальна, так як зображення містять реальну дату і коротке привітання з Новим 2018 роком Собаки. Їх можна використовувати в якості електронної листівки, а також роздрукувати на дизайнерський папір підвищеної щільності і вкласти в подарунок.

Картинки з Новим роком Собаки 2018 для робочого столу. Скачати безкоштовно | Новий Рік 4Вибрати і завантажити картинки

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.