Ламінат на стіну. Укладання ламінату, відео, фото. | Опалення

.

Ламінат на стіну. Укладання ламінату, відео, фото. | Опалення 1Оздоблення стін ламінатом в реаліях сучасного інтер’єру набирає все більше популярності. За допомогою ламінату можна з легкістю обробляти нижню частину стін, замінюючи стінові МДФ панелі на більш технологічні панелі з ламінованим покриттям.

Ламінат відмінно зарекомендував себе при монтажі на стіну завдяки:

 • недорогій вартості. При укладанні ламінату на стіну можна придбати бюджетні варіанти ламінату так як навантаження при цьому будуть мінімальними і навіть найпростіший тип ламінату прослужить вірою і правдою довгий час.
 • можливості вибирати величезна кількість колірних і фактурних рішень. У порівнянні з паркетом, вагонкою або панелями МДФ ламінат має більшу кількість різних варіантів відтінків і малюнків, що відкриває безкраї простори для дизайнерської думки.
 • простота укладання і монтажу. Укладання ламінату на стіну досить проста, з цим завданням можна впоратися своїми руками, не вдаючись до допомоги професійних робітників.
 • простоті догляду. За ламінатом легко доглядати з допомогою вологої ганчірки або губки. Так само на ламінованої поверхні не накопичуються хвороботворні бактерії.
 • Виникає резонне питання. Так як же виконати укладання ламінату на стіну?

  Укладання ламінату можна здійснити двома способами:

  1. монтаж ламінату по латах

  2. наклеювання ламінату на стіну за допомогою високотехнологічних видів клею.Ламінат на стіну. Укладання ламінату, відео, фото. | Опалення 2

  Укладання (монтаж) ламінату на стіну за допомогою дерев’яної обрешітки.

  Технологія монтажу в цьому випадку досить проста. На місці відведеному для укладання ламінату робиться дерев’яна обрешітка або просто кріпляться горизонтальні напрямні з дерев’яного бруса, на який потім кріпляться дошки ламінату. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних кріплень для євровагонки і МДФ панелей — кляймерів. З допомогою кляймера ламінат закріплюється в самому низу і верху ламінованої дошки. Існує ймовірність, що наступна дошка ламіната може не зайти в пази в місцях кріплення кляймером, в такому разі замок можна трохи підрізати.

  Не забувайте на замкові з’єднання наносити шар герметика для ламінату. Це запобіжить проникненню вологи через замкові з’єднання і значно продовжить життя ламінату.

  Існує також рекомендації закріплювати панелі до решетування з допомогою саморезов, що на мій погляд менш технологічно, тому що ламінат на підлогу укладається плаваючим способом, при цьому передбачаються зазори між стіною і ламінатом, щоб уникнути спучування ламінату від його расщирения від зміни температури в приміщенні.

  Незважаючи на те, що ми укладаємо ламінат на стіну, а не на підлогу, бажано передбачити невеликий зазор між дошками ламінату і підлогою, а якщо ламінат монтується на всю поверхню стіни від стелі до підлоги, то зазор повинен бути і з боку стелі.

  Ламінат на стіну. Укладання ламінату, відео, фото. | Опалення 3

  Після того, як закінчений монтаж, краю ламінату закриваються за допомогою алюмінієвих куточків, під які також рясно наноситься шар герметика.Ламінат на стіну. Укладання ламінату, відео, фото. | Опалення 4

  Укладання (монтаж) ламінату на стіну за допомогою клею.

  При монтажі ламінату на дерев’яну обрешітку є один істотний мінус — решетування краде дорогоцінний простір, особливо це актуально в маленьких кухнях, де кожен сантиметр на рахунку. Але якщо дуже хочеться викласти стіну близько обідньої зони за допомогою ламінату, то можна скористатися способом наклеювання ламінату на стіну.

  Перед наклейкою ламінату поверхню стіни, необхідно вирівняти за допомогою штукатурки або гипсокартона. До речі, щоб не втрачати зайві сантиметри, гіпсокартон можна також наклеїти на стіну за допомогою штукатурки, а вже потім наклеїти на нього панелі ламінату. Однак краще передбачити додаткові кріплення для гіпсокартону, адже буде прикро якщо наша конструкція під вагою ламінату впаде.

  Після того, як поверхня підготовлена. Необхідно зібрати щит з ламінату на підлозі, а потім приклеїти його на стіну. При монтажі на всю поверхню стіни це зробити досить проблематично. Або вам доведеться посидіти з замками, щоб не довелося підбивати кожну наступну дошку ламінату з допомогою молотка, при клейовому способі як розумієте це загрожує відставанням від стіни вже приклеєних дощок.

  Не забувайте змащувати стики ламінату герметиком. Краї також закриваються за допомогою алюмінієвого куточка.

  Ламінат на стіну. Укладання ламінату, відео, фото. | Опалення 5

  Укладання ламінату на стіну відео.

  Для закріплення матеріалу пропоную вам відео від фахівців Суперстроя, які наочно показують процес монтажу ламінату на дерев’яну обрешітку.

  Як бачите укласти ламінат на стіну не так вже і складно, тому можна з упевненістю сказати, що при величезному бажанні і прямих рук укладання ламінату на стіну можна виконати своїми руками.

  Удачі!

   

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.