Лінолеум на кухню зараз не модно? Що краще лінолеум або ламінат? | Ремонт

.

Відповіді

Ламінат

Керамограніт і тепла підлога!

Керамограніт…. нічого кращого немає!…

Я б вибрала ламінат

Ламінат вже не в тренді. Розумні люди вже від нього почали позбавлятися. Наїлися вже цієї похабени.

Я теж плитку не люблю.. . буду класти лінолеум.. . ламінат боюся, а раптом намокне вспучит, возись потім з ним…

Краще керамограніт або кахель статевої, без будь-якого опалення під ним – ходити все одно в тапочках.

Я б лінолеум постелила.
У нас ламінат. це попа!! ! трохи капнешь, відразу видно розводи. А якщо без шумоізоляції постелити – бідні сусіди. Ось тут про дизайн ламінату добре написано.
у наших сусідів на верху теж ламінат. Чути все, як стільці рухають. як ходять

Зараз плитка є з малюнком під дерево і різної конфігурації, а не тільки квадратна. На кухні виправдана тільки вона. У знайомої на кухні невеликі доріжки біля столу під ногами і вздовж робочої зони. Раз на тиждень увечері випере, а вранці стелить знову. Чисто, затишно і приємно ногам. І стиль зовсім не сільський.

На кухню або лінолеум, або керамограніт.

Якщо вибирати між лінолеумом і ламінатом, раджу перше. А ось вам ще варіант, пробка. За корковим підлогою дуже легко доглядати, його можна помити відтерти плями. Важливою перевагою перед іншими покриттями є ортопедичне вплив на людину. При ходьбі по цьому покриттю він трохи амортизує, тиск на хребет послаблюється і ваші рухи стають комфортними. Варто враховувати, що кожен вид коркового покриття по-своєму особ. Клеяться пробкові підлоги. Судячи по назві можна здогадатися, що покриття приклеюється. Виріб виглядає у вигляді пластин одна із сторін якої самоклеюча. Пластини з пресованої пробки можна приклеювати на заздалегідь підготовлену поверхню. Це може бути дерев’яна або бетонну підлогу. Зверху покрити спеціальним лаком, таке покриття підійде і в ванну

На кухні лінолеум практичніше А ну як борщ проллєте або буряк на підлогу впаде

Ламінат навіть не став би розглядати. Плитка, звичайно, для кухні ідеальний варіант, але якщо в будинку немає літніх людей. При падінні (навіть випадковому) можна отримати перелом шийки стегна. Про наслідки навіть не буду писати. Це страшно. Тому оптимальним матеріалом назву лінолеум. А якщо вибрати навіть полукомерческій, то і якість отримаєте прекрасне. А якщо захочеться чого-небудь цікавіше, можна застосувати і пробку (краще т. н. «медичне» коркове покриття).

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.