Лінолеум під плитку (фото, ціни) | Ремонт

.

Лінолеум під плитку легко вибрати. Ціни на лінолеум починаються від 750 гривень. У середньому, ціни становлять 1100 гривень. Зовні лінолеум з точністю повторює плити, однак обходиться в рази дешевше, плюс не вимагає якихось особливих навичок при укладанні. Добитися ефекту наявності керамічних виробів не складно. Для цього потрібно просто підібрати відповідний лінолеум. Однак, мова повинна йти не тільки про зовнішню схожість, але і про наявність відповідних характеристик, щоб матеріал підійшов для експлуатації в тих складних умовах, які характерні для сантехнічних вузлів.

Зміст статті

 • 1 Головні достоїнства матеріалу
 • 2 Корисні поради при купівлі
 • 3 Види
  • 3.1 Побутовий
  • 3.2 Напівкомерційний
  • 3.3 Комерційний
 • 4 Відео інструкція укладання лінолеуму

Головні достоїнства матеріалу

Зрозуміло, коли ми вибираємо будівельні, оздоблювальні матеріали, особлива увага приділяється сильним сторонам того або іншого варіанта. У випадку з лінолеумом, який імітує справжню керамічну плитку, можна виділити кілька основних переваг.

 • Ціна. Саме вартість часто визначає вибір покупця. Нинішні цінники на лінолеум дуже привабливі, що дозволяє при мінімальних витратах отримати підлогове покриття хорошої якості.
 • Термін експлуатації. Так, лінолеум може прослужити менше, ніж плитка. Тим не менш, якісний матеріал прослужить досить довго, щоб не вимагати від вас проведення чергового ремонту вже через пару років. На повний цикл капітального ремонту хорошого покриття цілком вистачить.
 • Зовнішній вигляд. По суті, зараз можна підібрати матеріал, який буде ідеально вписуватися в ваш інтер’єр, відповідати обраному стилістичному напрямку.
 • Простота монтажу. Щоб постелись на підлогу лінолеум, ніяких особливих навичок від вас не буде потрібно. Вам лише рекомендується зробити вирівнювання підлоги, після чого справа за малим.
 • Широкий асортимент. За рахунок цього можна дотримуватися будь-якого дизайнерського напрямку, бо підібрати у відповідності з ним відповідний підлоговий матеріал не складе праці.
 • Візуальні аспекти. Імітуючи плитку, цей матеріал ще і дозволить візуально розширити простір, якщо підібрати відповідний малюнок, фактуру і колір.
 • Якість. Багато хто вважає, що за якістю це далеко не саме вдале рішення. Тим не менш, лінолеум зазнав серйозних змін в плані технологій виробництва, в результаті чого якість вийшло на абсолютно новий, високий рівень.
 • Тепло. Як не крути, але цей матеріал зберігає тепло набагато краще, ніж плитка. На лінолеум приємніше вставати ногами, він не випромінює холод, як кераміка. Якщо ще задіяти якісну основу, тоді навіть у найхолодніші зимові дні ви спокійно зможете босоніж ходити по підлозі в санвузлі.
 • Простота у догляді. Матеріал не боїться контакту з водою, вологою, а для догляду досить скористатися простою вологою ганчіркою і підручними засобами для миття підлоги. Навіть звичайна мильна вода впорається з усіма забрудненнями.
 • Корисні поради при купівлі

  Фото використання лінолеуму в ванній кімнаті

  Якщо ви вирішили, що саме лінолеум під плитку стане вашим вибором для облаштування підлоги, тоді, відправляючись за покупкою, вам варто звернути увагу на кілька важливих аспектів.

  • Подумайте про навантаження, яким піддається підлогу. Залежно від цього вибираються характеристики, товщина матеріалу. Прийміть до уваги кількість людей, що користуються санвузлом;
  • Вивчіть виробника, країну, де був зроблений матеріал. Віддавайте перевагу тим компаніям, назви яких на слуху. Їх популярність обумовлена гарною якістю продукції;
  • Краще всього звертатися в спеціалізовані, може навіть фірмові магазини того чи іншого виробника, якщо такі є. Справа в тому, що ризик зустріти підробку на базарі куди простіше, ніж у магазинах;
  • Обов’язково попросіть продавців пред’явити всі документи, сертифікати відповідності;
  • Дізнайтеся, де зберігається лінолеум, в яких умовах. Від цього багато в чому залежить його поточний стан. При тривалому зберіганні на морозі, наприклад, він може бути зіпсований.

  Види

  Ми мало кого здивуємо, сказавши, що існує кілька різновидів лінолеуму. В тому числі і імітує плитку. Розділити всі види можна на три:

  • Побутовий;
  • Комерційний;
  • Напівкомерційний.

  Правильно буде розповісти про кожен з них.

  Побутової

  Його призначення — використання в домашніх умовах, квартирах, будинках. Він актуальний для приміщень, де є мала навантаження, а також низька прохідність. Товщина становить близько 1,2-1,6 міліметра. Є і більш товсті вироби, хоча, як стверджують фахівці, вказаної товщини достатньо, щоб якісний матеріал прослужив 5-7 років при дотриманні елементарних правил експлуатації.

  Напівкомерційний

  Фото напівкомерційного лінолеуму

  Його зносостійкість вище, і середні навантаження він витримує без проблем. Багато в чому схожий на комерційний, проте за вартістю різниця серйозна. Також лінолеум характеризується наявністю спеціального захисного шару, який підвищує надійність виробу.

  Його основа — це ПВХ, в чому саме полягає головна відмінність від матеріалів комерційного типу. ПВХ також покривається і зміцнюється сіткою, виконаної із скловолокна, на етапі виробництва. Таким чином досягаються поліпшені характеристики звукоізоляції і теплоізоляції.

  Придбати його не складно, оскільки продається в будь-якому магазині будівельних і оздоблювальних матеріалів. Прийнятна вартість у поєднанні з хорошою якістю робить напівкомерційний лінолеум відмінною альтернативою плитці, у зв’язку з чим його застосування в квартирах користується великим попитом.

  Комерційний

  Фото комерційного лінолеуму

  Він найбільш якісний і довговічний. Присутній на ринку не так давно, а його застосування поширене лише на приміщення комерційного призначення, де спостерігається великий потік людей.

  Ціни на подібні вироби дуже високі, однак їх характеристики багато в чому виправдовують вкладені кошти.

  На даний момент випускають комерційний матеріал на основі натуральних або штучних матеріалів. У випадку з штучним, застосовують різні синтетичні компоненти. Що ж стосується натуральних виробів, то для їх виробництва використовуються такі елементи, як деревна мука, природні волокна, лляне масло і так далі.

  Наявність високоякісних компонентів у складі підлогового матеріалу приводить до того, що така підлога здатний витримати серйозні навантаження і прослужити в умовах активної експлуатації від 20 до 40 років.

  Відео інструкція укладання лінолеуму


  Як ви бачите, лінолеум дійсно є відмінним способом відмовитися від дорогої плитки, яку, плюс до всього, ще й досить складно укладати.

  Замість кераміки задіють відмінний матеріал, який здатний довго прослужити, не втратити свої зовнішні характеристики, а також забезпечити високий рівень комфорту при експлуатації сантехнічного приміщення.

  Найголовніше — вибрати хороший лінолеум, зазначені на упаковці характеристики якого будуть відповідати дійсності. А для цього слід звертатися до перевірених і заслужив довіру виробникам, а також реалізаторів, які не підсунуть вам замість оригіналу дешеву підробку.

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.