Налаштування прихованих можливостей Форда Фокус 3 | Авто

.

Третє покоління Фокуса є досить сучасним, а його оснащення може задовольнити найвибагливіших автолюбителів. Залежно від комплектації, автомобіль оснащується різними системами, які дозволяють досягти максимального комфорту в процесі експлуатації. Крім цього, є також певні функції, про яких знають далеко не всі власники цієї моделі. Які приховані можливості Форд Фокус 3 можна активувати самостійно? Для чого це робити? Давайте розберемося.

Деякі особливості у роботі Фокуса подобаються не всім і можуть дратувати. Здавалося-б, відключити їх не можна, оскільки такий кнопки не передбачено. Якщо знати про секретні функції, то можна максимально налаштувати автомобіль під свої потреби. Звичайно ж, нічого глобального в роботі машини без наявності спеціальних знань і обладнання змінити не вийде. Тим не менш, є певні можливості, які можна активувати своїми руками. Серед них можна виділити:

 • відключення плафона підсвічування при відкриванні дверей;
 • відключення сигналу про не пристебнутий ремінь безпеки;
 • відкриття вікна при непрацюючому двигуні;
 • функція супроводу додому;
 • настройка автоматичного замикання замків;
 • програмування брелоків.

Отже, давайте більш детально зупинимося на різних функціях і розповімо, як їх самостійно активувати.

Відключення сигналу про непристебнутий ремінь

Налаштування прихованих можливостей Форда Фокус 3 | Авто 1Процедура активації цієї функції стандартна. Для початку вставляємо ключ в замок запалювання і закриваємо всі двері. Коробка передач повинна бути переведена в нейтральне положення у разі механіки і режим паркування, якщо на Фокусі 3 стоїть автомат.

Після цього потрібно дотримуватися такого алгоритму:

 • отстегиваем ремінь безпеки з боку водія;
 • переводимо ключ в друге положення, але машину не заводимо;
 • чекаємо 20 секунд, після чого пристібаємо і отстегиваем ремінь 9 разів

На виконання цих дії дається 1 хвилина. Для того щоб програмування пройшло успішно, ремінь повинен залишитися не пристебнутим. Вкрай важливо виймати ремінь повністю, інакше активація функції не буде виконана.

Якщо ви все зробили правильно, то на приладовій панелі лампочка ременя безпеки повинно три рази згаснути і спалахнути. Це є підтвердженням того, що процедура була виконана успішно. Після цього вимикаємо запалювання, що є останнім етапом.

Автоматичне закриття дверних замків

На Форд Фокус третього покоління є можливість активації функції, яка закриває всі двері автомобіля на початку руху. На деяких машинах вона доступна прямо з заводу, в той час як на інших моделях доведеться зробити все самостійно. Отже, щоб на Фокусі двері закривалися при русі, потрібно дотримуватися наступні алгоритмами:

Налаштування прихованих можливостей Форда Фокус 3 | Авто 2

 • вставляємо ключ у замок і включаємо запалювання (на приладовій панелі повинні загорітися лампочки), при цьому мотор заводити не потрібно;
 • використовуючи кнопку на водійських дверей, закриваємо і відкриваємо замки (цю маніпуляції потрібно зробити 3 рази);
 • вимикаємо запалювання, перевівши ключ в крайнє положення;
 • виконуємо дії, описані раніше (відкриваємо і закриваємо двері 3 рази);
 • включаємо запалювання, не заводячи автомобіль (пролунає короткий сигнал);
 • закриваємо двері з кнопки, що має супроводжуватися тривалим звуковим сигналом;
 • переводимо ключ у вихідне положення.

На цьому все, при початку руху двері будуть автоматично закриватися. Для того щоб деактивувати цю функцію, потрібно виконати ті ж дії.

Програмування брелоків

Налаштування прихованих можливостей Форда Фокус 3 | Авто 3Форд Фокус 3 може управлятися з пульта, причому їх кількість обмежена. При покупці машини в комплекті 2 ключа. Крім цього, самостійно можна придбати ще інші брелоки і самостійно їх запрограмувати. В сумі допускається використання не більше 8 пультів. Для того щоб виконати активацію ключів, необхідно знаходиться всередині Фокуса.

Після цього пристібаємо всі ремені безпеки, закриваємо двері і вікна. Це потрібно для того, щоб уникнути якихось непередбачених конфліктних ситуацій в роботі електрообладнання в ході програмування. Коли все готово, виконуємо наступні дії:

 • вставляємо ключ в замок заживання і встановлюємо його в друге положення, причому таку маніпуляцію потрібно виконати 4 рази за 6 секунд;
 • далі повертаємо ключ у вихідне положення і отримуємо 10 секунд на виконання налаштування брелоків (активація режиму програмування повинна супроводжуватися певним звуковим сигналом);
 • натискаємо на кнопку пульта, яку ми хочемо запрограмувати, після чого відбудеться підтверджує сигнал.

На цьому процес практично закінчено. Для завершення процедури потрібно або почекати 10 секунд і нічого не робити, або повернути ключ у замку і включити запалювання. Настройка всіх інших брелоків здійснюється за таким же алгоритмом. Зазначимо, що після цього потрібно виконати програмування всіх інших ключів, включаючи ті, які йшли з заводу. Відкривати замки можна буде тільки з тих пультів, які були по-новому налаштовані.

Пам’ятайте, що завжди може статися якийсь збій і виконати налаштування не вийти. У підсумку, всі ключі перестануть працювати або виникне інша проблема. В такому разі, потрібно буде виконати процес заново, дотримуючись всіх рекомендацій. Це також можливий варіант розвитку подій.

Інші функції

Описані вище можливості є найбільш популярними серед власників Фокусів, однак цим список прихованих функцій не обмежується. Однією з корисних є функція супроводу додому. Її суть полягає в тому, що автомобіль підсвічує дорогу водієві до під’їзду або до іншого місця, коли той ставить машину на стоянку.
Ця функція активується так: необхідно заглушити Фокус 3 і безперервно почати моргати дальнім світлом. Після цього повинен включитися ближній, який буде горіти протягом 40 секунд. Закриваємо машину і йдемо по освітленій дорозі. Зазначимо, що активувати цю функцію виходить не завжди і не на всіх модифікаціях Фокуса. У деяких примірниках вона не реалізована зовсім або була відключена на програмному рівні.

Секрети Форд Фокус 3 включають в себе і інші функції. Однією з них є можливість відкривання вікон при вимкненому запаленні. Робиться це наступним чином: автомобіль глушиться, а двері залишаються закритими. В такому випадку, опустити вікна вийде. Проте через кілька хвилин така можливість пропаде, і щоб керувати склопідйомниками, доведеться включити запалювання.

І це не всі приховані функції Форд Фокус 3. Ще однією цікавою функцією є можливість програмування пульта таким чином, щоб натисненням на кнопку відкривалася тільки водійські двері. Для цього потрібно вставити ключ в замок запалювання і чотири рази повернути його в друге положення і назад. Далі натискаємо кнопку відмикання замка на брелоку. Тепер при натисканні на цю кнопку буде відкриватися лише водійські двері. Для того, щоб відкрити інші двері, на кнопку потрібно почати 2 рази. Як і у випадку інших функцій Форд Фокус 3, активація цієї функції відбувається не завжди.

Форд фокус 3 АКТИВАЦІЯ КРУЇЗ КОНТРОЛЯАктивация доводчиків скла на Форд Фокус 3Ford Focus 3. Excellent R evo 3 “Режим пляж”, “режим сумки”, без ключовий автозапускАктивация штатної сигналізації форд фокус 3 2013 гв, комплектація трендОсобые можливості Ford Focus III

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.