Не закривається двері: причини та способи усунення неполадок на Форді Фокус 2 | Авто

.

На б/у автомобілі список несправностей не обмежується нічим, а зламатися може що завгодно. Оскільки Форд Фокус другого покоління вже не випускається багато років, це стосується і його. Хоч машина і відрізняється неймовірною надійністю, практика показує, що власники цієї моделі стикаються з різними поломками. Досить часто з незрозумілих причин перестає закриватися двері водія. Це неприємна ситуація, оскільки їхати так не вийде. Що робити, якщо не закривається двері на Форд Фокус 2? Давайте розберемося.

Доїхати до сервісу можна і з відкритими дверима. Звичайно ж, потрібно відкрити вікно і прив’язати її до стійки. Однак така їзда небезпечна.

Якщо ж ви хочете розібратися самостійно, то причин може бути кілька. Серед найбільш поширених можна виділити:

  • попадання в дверний проріз сторонніх предметів;
  • обрив троса замку;
  • попадання води в замок і її замерзання;
  • дефект замку.

В кожному окремому випадку треба індивідуально підходити до проблеми, але завжди починати пошук несправності потрібно з найпростішого. Отже, в першу чергу потрібно оглянути отвір дверей. Досить часто вона не закривається з тієї причини, що туди потрапило і не дає замку закритися. Як правило, це може бути ремінь безпеки або якась річ з салону. Особливо часто таке трапляється, якщо стяжка ременя погано працює.

Припустимо, ви не можете закрити водійські двері. Не варто сильно плескати нею, адже якщо щось є в отворі, це може пошкодити лакофарбове покриття. Проводимо огляд, і якщо все ж якийсь предмет заважає закриття двері, то його потрібно прибрати і забути про проблему. Це найбільш простий варіант, який не пов’язаний з поломкою. Якщо ви зрозуміли, що дверний проріз вільний, то потрібно продовжувати пошуки.

Замерзання замку

Не закривається двері: причини та способи усунення неполадок на Форді Фокус 2 | Авто 1Чи не кожен власник Фокуса другого покоління стикався з проблемою, коли в зимовий час доби не вдається відкрити водійські або будь-яку іншу двері. Особливо актуально це після миття і саме в той час року, коли температура опускається нижче нуля. У чому причина?

Насправді, все просто. Справа в тому, що після миття вода потрапляє в замок і замерзає там. Як правило, після миття ніхто не чекає, щоб машина висохла в теплому приміщенні, що і призводить до обмерзання деталей замка.

Не закривається двері: причини та способи усунення неполадок на Форді Фокус 2 | Авто 2

Як же вирішити цю проблему? При прогріванні салону двері відкриється сама собою. Однак якщо часу немає, то можна поставити машину в тепле приміщення, або за допомогою фена нагріти замок і розтопити лід. До речі, продування повітрям тільки погіршуємо ситуацію, адже вона заганяє воду всередину замку.

Обрив троса

Не закривається двері: причини та способи усунення неполадок на Форді Фокус 2 | Авто 3Отже, в один прекрасний день ви виявили, що закрити водійську або пасажирську двері на другому Фокусі не виходить. Якщо в отворі немає ніяких сторонніх предметів, а на вулиці тепла погода, то потрібно перевірити ручки. Спробуйте посмикати дверні ручки зовні і всередині. Якщо якась з них має вільний хід, то можливо має місце обрив троса.

До речі, подібна проблема найчастіше виникає все ж в холодну пору року. Коли на вулиці мінусова температура, тяги під картами примерзають, а тросик обривається від навантаження. В такому випадку, закрити двері не вийде.

Чи можна якось замкнути двері? Так, це можна зробити, але знову відкрити її вже не вийде без розбирання всього механізму. Для цього потрібно встановити язичок замку в те положення, яке відповідає відкритої двері. Якщо він не впирається в скобу, то положення обрано правильний. Після цього тримаємо язичок і починаємо закрити двері. Коли він досягне замку, потрібно різко кинути його і закрити двері. Повторимося, що таке закриття не дозволить знову відкрити її. Далі залазимо з пасажирської сторони і їмо, куди потрібно. Найкраще поїхати на сервіс і полагодити замок.

Дефект замку

Багато власників другого покоління Фокуса дізнаються цю ситуацію, оскільки вона траплялася з ними. Замок двері з незрозумілих причин просто перестає закриватися. Для початку може допомогти мастило механізму, але через якийсь час проблема повертається і так просто вирішити її вже не допомагає.

Така ситуація виникає через те, що на замку розміщений невеликий білий язичок, функції якого невідомі. Після того як його зрізати звичайним ножем, двері закривається без проблем. Така проблема зустрічається тільки на дорестайлинговых версіях, оскільки на замках від рестайлінгових версій цього язичка вже не було. У такій ситуації, якщо не закривається водійські двері Форд Фокус 2, несправність полягає в дефекті самого замку.

Форд фокус 2 , що робити якщо примерзають двериford focus 3 не закривається дверьРазборка дверного замка Ford Focus 2[BR-GAVS] Регулювання відкривання задніх дверей на форд фокус 1як зняти обшивку передньої двері Форд Фокус 2

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.