Основні особливості тюнінгу Форда Фокус 2 (рестайлинг) | Авто

.

Тюнінг Форд Фокус 2 (рестайлинг) потрібен для того, щоб якось виділитися з потоку і поліпшити автомобіль . Тюнінг – це діяльність, спрямована на заміну стандартних деталей і максимальну доопрацювання Фокуса. Існує величезна кількість видів доопрацювання, у тому числі:

 • Двигуна.
 • Трансмісії.
 • Зовнішності.
 • Салону.
 • Дисків.
 • Оптики.
 • Аудіосистеми.

На сьогоднішній день існує велика кількість нестандартних запчастин на ринку за різною вартістю, а тому тюнінг Ford Focus 2 рестайлінг доступний практично кожному власникові. Єдине, що обмежує цей процес – фантазія і бюджет.

Тюнінг зовнішнього вигляду Форд Фокус 2

Основні особливості тюнінгу Форда Фокус 2 (рестайлинг) | Авто 1Найбільш популярний і поширений тюнінг – поліпшення зовнішності. Пояснюється це тим, що він не вимагає значних фінансових витрат, але при цьому дозволяє створити неповторний автомобіль. Головне, не перестаратися і не встановити на свій Форд Фокус 2 все підряд, оскільки нічого доброго з цього не вийде.

Одним з можливих для установки елементів на Форд Фокус 2 є спойлер. Якщо підібрати хороший варіант, то він підійде на Ford Focus рестайлінг без проблем. Однак це стосується тільки седана, оскільки для універсала або хетчбека він виглядає безглуздо і явно зайвий.

Звернути увагу варто на придбання незвичайних бамперів або ж просто накладок, які можуть виглядати досить непогано. Слід зазначити, що на ринку представлені цілі набори накладок для бамперів, порогів і т. д. Крім того, що це покращує зовнішній вигляд, встановлення додаткових накладок має ще й практичну функцію, оскільки робить вихід та вхід Форд Фокус 2 рестайлінг дещо простіше. Однак пам’ятайте, що такий тюнінг значно зменшить кліренс, а це в деяких умовах може бути неприпустимо, враховуючи якість доріг.

Ще одним можливим варіантом є установка хром-пакет. Такий тюнінг дозволить зробити зовнішній вигляд вашого Форда Фокус 2 рестайлінг в американському стилі. Пам’ятайте, що украй важливо купувати тільки якісні деталі, адже в іншому випадку вони дуже швидко втратять свій зовнішній вигляд і їх доведеться міняти. Також якщо ви почали покращувати одну частину свого автомобіля, не забувайте і про інші, оскільки інакше Ford Focus буде виглядати негармонійно.

Технічний тюнінг

Основні особливості тюнінгу Форда Фокус 2 (рестайлинг) | Авто 2Поліпшення зовнішнього вигляду є найбільш популярним для Форд Фокус 2 рестайлінг, оскільки такий тюнінг досить дешевий, особливо якщо все робити своїми руками. Однак він не надає ніяких незвичайних і надприродних емоцій. Тим, хто хоче зробити свій автомобіль спритніше і краще на ходу, доведеться вдатися до поліпшення технічної частини. Слід зазначити, що такий тюнінг може коштувати дуже дорого, а його межі можуть бути обмежені лише доступним бюджетом.

Основні особливості тюнінгу Форда Фокус 2 (рестайлинг) | Авто 3

Ford Focus 2 рестайлінг – це сучасний автомобіль, спрямований на економічність і збереження природи. Така ситуація подобається далеко не багатьом, а особливо якщо це стосується власників Форд Фокус 2 рестайлінг версії седан або хетчбек з двигуном 1,6 літра. Для того щоб зробити свій автомобіль швидше без значних фінансових витрат, можна провести чіп тюнінг. Він дозволяє позбутися від заводських проблем, а також досягти наступного:

 • Стабільна робота двигуна на холостому ходу.
 • Поліпшення тяги у всіх режимах.
 • Позбавлення від провалів і ривків.

Якщо такий тюнінг комбінувати з установкою прямоточною системи випуску, фільтром нульового опору і поліпшеним ресивером, то це призведе до ще кращого ефекту. Для більш серйозного тюнінгу Форда Фокус рестайлінг доведеться копати глибше і замінити маховик, встановити спортивне зчеплення, вали та шатунно-поршневу групу. Оскільки зросте потужність і швидкість, не можна забувати і про ходової частини, встановивши:

 • Жорсткі амортизатори.
 • Розтяжки на передні і задні стійки.
 • Покращені гальма більшого діаметру, потужні супорта.
 • Посилений пружини зі змінними витками.

Інші напрями

Основні особливості тюнінгу Форда Фокус 2 (рестайлинг) | Авто 4Як правило, тюнінг обмежується зовнішнім виглядом і технічною частиною. Проте можна також виконати доопрацювання салону Форда Фокус 2 рестайлінг, незалежно від того, седан у вас або інший тип кузова.

Використовувані матеріали в стандартному салоні не відрізняються високою якістю. Тому можна виконати обшивку торпедо, сидінь і даху за допомогою шкіри та алькантари. Це дозволить зробити салон набагато більш приємним і красивим. Крім цього, тюнінг салону може полягати у встановленні підсвічування, що також виглядає дуже красиво. Доцільним також буде установка нової системи, що дозволить прослуховувати свої улюблені треки в максимальній якості.

Слід зазначити, що в гонитві за оригінальністю не варто забувати про практичності, адже тюнінг може зробити ваш Ford Focus 2 рестайлінг набагато зручніше і надійніше. Наприклад, можна поставити нову захист картера Форд Фокус 2 з більш міцних матеріалів, адже стандартна деталь не відрізняється високою міцністю. Також можна встановити нову решітку радіатора з дрібною сіткою, що дозволить уникнути його забруднення різними комахами, камінням і т. д.

Незалежно від того, седан у вас або хетчбек, проводите ви поліпшення салону, двигуна або зовнішнього вигляду – робіть все з розумом, використовуйте якісні матеріали, а також намагайтеся домогтися максимальної надійності і безпеки.

Ford Focus тюнінг салонаFord Focus 2009 tuning and stylingРестайлинг оптики Ford Focus 2Тюнинг фари Форд Фокус 2 з ангельськими глазкамиТюнинг своїми руками Ford Focus ST

Цікаво почитати:

 • Тюнінг Форд Фокус 2 хетчбек;
 • Заміна бензонасоса Форд Фокус 2;
 • Проставки для збільшення кліренсу Форд Фокус 2.
 • Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.