Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто

.

Форд Фокус другого покоління – бюджетний автомобіль, який був представлений в 2005 і випускався аж до 2011 року. За час своєї присутності на ринку він зазнав рестайлінг, в основному щодо зовнішнього вигляду, який став набагато цікавішим. У Російській Федерації, як і в інших країнах світу, дана модель користується величезною популярністю, що обумовлено надійністю, сучасністю і економічністю. Більш того, великий вибір двигунів і комплектацій дозволяв підібрати автомобіль з досить невеликою ціною, що також позитивно вплинуло на популярність.

Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 1FordFocus другого покоління випускався в різних кузовах, в тому числі:

.

  • Седан (найбільш продаваний варіант, оскільки поєднує в собі зовнішню красу, місткий багажник і економічність, що і цінується у автолюбителів пострадянського простору).
  • Хетчбек (найбільш симпатичний і сучасний зі всього сімейства, який має безліч переваг; завдяки цікавому стилю користувався популярністю у молоді).
  • Універсал (менш популярний тип кузова Ford Focus, але має більш серйозними можливостями для перевезення вантажів).
  • Кабріолет (даний варіант зустрічається дуже рідко, але при цьому дуже елегантним автомобілем; володіє жорстким дахом).

Оскільки Форд Фокус оснащується двигуном внутрішнього згоряння, то джерелом енергії для нього є паливо, яке зберігається в спеціальному баку. У нашій статті ми поговоримо про те, який обсяг і скільки літрів необхідно заливати в паливний бак Ford Focus. Слід зазначити, що дана модель відноситься до машин з невеликим об’ємом, а тому великий паливний бак на ньому не потрібно.

.

Характеристики паливного бака

Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 2В основному, незалежно від типу кузова, бензобак на Форд Фокус має приблизно однаковий обсяг. Всі моделі з бензиновим двигуном можуть вміщати в паливний резервуар 55 літрів пального. Виняток становить Focus з більш потужним двигуном, обсяг якого становить 2,5 л (так званий Durotec-RS). Розміри цього топливногобака дозволяють вміщати аж до 62 літрів бензину. Пояснюється це тим, що з-за більш високої потужності, а відповідно і витрати палива, необхідний більший обсяг.

Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 3

.

Більш економічні дизельні двигуни на автомобілі FordFocus мали паливний резервуар, обсяг якого було трохи менше. У нього могло вміститися 53 літра пального.

Тобто, якщо проаналізувати обсяг бака на FordFocus, то можна зробити висновок, що практично всі варіанти моделі з різними двигунами і кузовами можуть вмістити в себе однакову кількість літрів.

.

Отже, паливний бак на Ford Focus другого покоління можна назвати великою. Однак оскільки об’єм двигунів, які встановлюються на автомобіль невеликий, то й кількість літрів в баку не повинно бути значним. Для комфортної їзди без частих поїздок на заправки 53-55 літрів цілком достатньо. Виконавши нескладні підрахунки, можна зробити висновок, що один повний бак на бензиновому Фокус дозволяє проїхати близько 500-600 км по місту. Це досить непоганий показник! Тому якщо ви цікавитеся автомобілем Форд Фокус і сумніваєтеся, купувати його чи ні, то знайте – це гідний варіант!

Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 4Заміна сіточки бензонасоса ford focus 2Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 5Заміна бензонасоса на Форд Фокус 2Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 6Зняття бензонасоса Ford Focus 2Паливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 7Знімаємо паливний бак, чистимо сітку бензонасоса на Ford FusionПаливний бак Форда Фокус 2: обсяг, особливості | Авто 8Форд Фокус 2 (Головна дорога НТВ 24-10-2009)