Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город

.

Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 1
Передмова

Хочете отримати хороший урожай озимих – застосуйте на практиці досвід аграріїв, які знають, що таке позакореневе підживлення пшениці карбамідом.

Зміст

 • Позакореневе підживлення пшениці карбамідом – запорука гарного врожаю
 • Підживлення озимих карбамідом – збільшуємо масу рослини
 • Підвищуємо ефективність позакореневого підживлення
 • 1 Позакореневе підживлення пшениці карбамідом – запорука гарного врожаю

  Якщо вам потрібен хороший урожай, то краще самі займіться підгодівлею рослин. На швидкість дозрівання та якість пшениці впливає, насамперед, фосфорне живлення. Достовірно відомо, що фосфорні добрива позитивно позначаються на якості озимих, покращуючи показник кількості білка в зернах. У такий мінеральної підгодівлі паростки пшениці потребують на різних етапах.

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 2

  Грунтово-кліматичні фактори, а крім них і способи внесення підгодівлі, відіграють не останню роль у якості зернових культур. Важливий і вибір правильного співвідношення між азотними і калійними добривами, облік особливостей сорту і ряд інших факторів. Ранньої пшениці не обійтися, наприклад, без сірки. Саме сірка особливо важлива для таких процесів, як метаболізм та інтенсивність росту.

  Для реального підвищення якості та кількості врожаю зерна вам потрібно правильно розрахувати кількість підживлень сірчаним, калійних, фосфорних і азотним живленням. Дуже важливо стежити за збалансованістю азоту в зерні. Озимої пшениці подібна позакореневе підживлення потрібна, як повітря, що дозволяє збалансувати отримання потрібних мінеральних елементів без створення навантаження на навколишнє середовище.

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 3

  Такий підхід слід застосовувати при низькій вологості грунту, що допомагає забезпечувати швидке поглинання листям настільки потрібних мінералів. Не секрет, що часто аграрії віддають перевагу для отримання хорошого врожаю обробляти грунт азотом у вигляді сечовини (карбаміду). Така позакоренева підгодівля допоможе вашим рослинам значно підвищити врожайність, якість і вага зерен, а також кількість таких компонентів, як білок і сира клейковина.

  2 Підживлення озимих карбамідом – збільшуємо масу рослини

  При позакореневому підживленні озимих отримують потрібні речовини через листя. Виходить, якщо правильно обробити листя рослин, можна підвищити врожайність. Що стосується графіка внесення добрив, то перший етап проводиться ще перед початком вегетації, другий – при початковому виході рослин у трубку, а третій – в період від початку фази колосіння до наливу зерна. При такому підході збільшення маси зерна вам гарантовано. Особливо важлива така підгодівля в період виходу рослин в трубку при посушливій погоді.

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 4

  Для підвищення вмісту білка в зерні також рекомендується проводити цільову підгодівлю і у фазі колосіння. Такі рослини менш болючі, а значить, шанси отримати хороший врожай досить великі. Зазвичай до складу суміші разом з карбамідом додають і фосфор. Висока розчинність елементів дозволяє прискорювати прийом органічних сполук і впливати на синтез білка, від чого озимі починають швидко рости.

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 5

  Та й при правильній підгодівлі можна не боятися багатьох грибкових захворювань, в тому числі борошнистої роси та кореневої гнилі.

  Рослинам необхідний і калій. Перш за все, для боротьби з полеганием стебел і для підвищення посухостійкості озимих. Таке калійне харчування допоможе краще утримувати воду. Підживлення озимої пшениці карбамідом та іншими елементами фактично захищає наші вуха від в’янення. Використовувати слід мелкокапельный метод нанесення суміші, що дозволить дрібним краплях покрити більшу частину аркуша і не стікати, як при звичайному методі.

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 6

  Тільки майте на увазі, що більше азоту для зростання необхідно у фазу розвитку озимих, а для створення репродуктивних органів потрібні сірка, калій і фосфор. Причому більше у фазі колосіння. Як показали дослідження, восени пшениця може засвоїти лише близько 8 % азоту, так і його надлишок в цей період загрожує рослинам зменшенням зимостійкості, полеганием і поразкою різними хворобами і шкідниками. Так що, якщо не хочете мати низьку якість зерна, обов’язково дотримуйтеся і час підгодівлі, і їх мінеральний склад.

  3 Підвищуємо ефективність позакореневого підживлення

  З початком формування зерна потреба в азоті дуже висока. Але сама ефективність такого підживлення в цей період також залежить від багатьох факторів. Наприклад, від форми азоту, часу проведення, рівномірності обприскування. Для рівномірності обробки потрібної площі сечовину використовують у вигляді розчину. Підживлюють рослини вже ближче до початку формування і наливу зерна. Докладно нормативами використання сечовини присвячена ціла стаття.

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 7

  Для ефективності позакореневого способу підживлення слід застосовувати у фазі колосіння карбамід з розрахунку 30 кг на гектар, монокалійфосфат з розрахунку 10 кг на гектар і сульфат калію 20 кг/га. Врахуйте, що перевищення норм загрожує такими неприємностями, як і брак – всього має бути в міру!

  Позакореневе підживлення пшениці карбамідом та іншими добривами + Відео | Сад і город 8

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.