Процедура зняття акумулятора Форда Фокус 3 | Авто

.

Акумулятор є вкрай важливою частиною будь-якого автомобіля. З його допомогою виробляється запуск двигуна і забезпечується харчування різних електричних приладів. Якщо ж він ламається або розряджається, то експлуатувати машину не вийде. Як зняти акумулятор Форд Фокус 3? Зробити це досить просто, а більш детальну інструкцію ми надамо в нашій статті. Звичайно ж, краще подивитися відео, але якщо такої можливості немає, то просто дотримуйтесь наших рекомендацій.

Батарея вимагає певного обслуговування. Раз на рік потрібно перевіряти рівень електроліту і при необхідності виконувати зарядку. Це дозволить уникнути проблем і використовувати АКБ тривалий час.

Проте й це не гарантує того, що одним прекрасним ранком третій Фокус не заведеться через розрядженого акумулятора. Особливо це актуально в холодну пору року, коли менше всього хочеться проводити час, обслуговуючи автомобіль. В такому випадку, АКБ можна замінити, а для цього потрібно знати, як зняти акумулятор.

Особливості зняття АКБ

Процедура зняття акумулятора Форда Фокус 3 | Авто 1Отже, для початку необхідно відкрити капот Фокусу і зняти повітряний фільтр. Для цього виконуються такі дії:

 • знімаємо гумовий патрубок, потягнувши його на себе;
 • перед нами відкриється металевий хомут, який також потрібно зняти;
 • червоний фіксатор тягнемо вгору і від’єднуємо роз’єм;
 • з повітропровода знімаємо патрубок, який веде до фільтру;
 • звільняємо провід роз’єму, про який ми говорили раніше;
 • легким пошатыванием знімаємо короб «воздуховика», який стоїть на шайбах з гуми, причому в нижній частині він ніяк не закріплений.

Читайте також Форд Фокус 3 або Кіа Сід: обираємо найкращий варіант

На цьому з фільтром все. Як зняти акумулятор? Для цього потрібно зробити наступне:

Процедура зняття акумулятора Форда Фокус 3 | Авто 2

демонтуємо захисну накладку АКБ, яка замикається на пластмасові кріплення (її потрібно просто потягнути на себе і зняти);

 • відкручуємо кріплення батареї, яке розташовується з двох сторін;
 • у задній частині АКБ розміщена ще одна кришка, що потрібно трохи підняти і залишити на своєму місці;
 • знімаємо дроти з плюсової клеми;
 • відкручуємо мінус, причому знімати його краще з самого корпусу, а не з акумулятора;
 • тягнемо на себе АКБ, і знімаємо його.

На цьому зняття акумулятора завершено. Після його заміни або зарядки потрібно поставити все на місце в зворотній послідовності. Також, перед тим як приступити до зняття акумулятора на Форд Фокус 2, необхідно знати певні нюанси.

По-перше, якщо ви зніміть акумулятор, то автомобіль буде знеструмлено. Це означає, що відкрити або закрити машину з брелока сигналізації не вийде. Зробити це можна буде тільки за допомогою ключа.

По-друге, знімати батарею рекомендується при плюсовій температурі або в теплому гаражі. Справа в тому, що при низькій температурі на вулиці різні деталі з пластмаси стають дуже жорсткими і при знятті можуть поламатися. Якщо ж знімати припадає на вулицю при низькій температурі, робіть все вкрай обережно.

Читайте також Процедура самостійної шумоізоляції Форда Фокус 3

По-третє, зняття повітряного фільтра не обов’язково для всіх модифікацій Фокус третього покоління. Так, пристрою можна зняти і без цього на всіх двигунах, крім версії з мотором 2.0 і 1.6 (125 л. с.). Відзначимо, що і на цих модифікаціях можна обійтися без демонтажу повітряного фільтра. Однак залишиться дуже мало місця, і демонтувати акумулятор буде незручно й складно. Для наочності подивіться відео зняття АКБ.

Як міняти акумулятор (корисні поради від РДМ-Імпорт)Ford focus 2 зняття аккумулятораRU| Абетка АКБ: Як правильно замінити акумулятор?Корисні поради при зарядці аккумулятораПодготовка автомобільного акумулятора до зими

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.