Процедура зняття ручки передніх дверей Форд Фокус 2 | Авто

.

Деякі деталі на Форд Фокус 2 постійно знаходяться під навантаженням і багато разів на день використовуються. Це неминуче призводить до їх поломки. Однією з таких деталей є ручка передньої двері. Що робити якщо вона поламалася або з інших причин її потрібно зняти? Найбільш простий варіант – звернутися на станцію технічного обслуговування, де все зроблять за вас. Однак можна заощадити і зробити все самостійно. Більше того, зняття ручки передніх дверей на Форд Фокус 2 проводиться досить просто, використовуючи мінімальний набір інструментів.

Процес зняття

Процедура зняття ручки передніх дверей Форд Фокус 2 | Авто 1Отже, для виконання цієї операції нам буде потрібно набір викруток, гараж чи інше приміщення, а також трохи часу. Як правило, якщо робити все згідно з рекомендаціями, то зняти ручку передньої двері на другому Фокусі можна за півгодини.

Ви підготувалися і готові приступати до роботи. Для зняття ручки передніх дверей на другому поколінні Форд Фокус потрібно виконати дії в наступному послідовності:

  • робота повинна починатися з зовнішньої частини;
  • відкриваємо потрібну нам сторону і знімаємо кришку, яка знаходиться на бічній частині (зробити це можна просто підчепивши її викруткою або ножем);
  • беремо торцеву викрутку і вставляємо її в отвір, що відкрився після зняття заглушки;
  • відкручуємо борт кріплення передньої частини;
  • знімаємо передню частину, після чого саму ручку;
  • щоб дістатися до нутрощів передньої частини і самої ручки, необхідно відкрити по одному саморіза, які розташовуються на корпусі.

Все, на цьому процес зняття ручки водійської або пасажирської двері закінчений.

У деяких ситуаціях відновити роботу передньої ручки допомагає проста розбирання, змащування і зворотний складання. Якщо ж вона поламалася, то доведеться виконати заміну.

Нова деталь коштує недорого, а з особливостями зняття ми вже розібралися. Відзначимо, що всі роботи потрібно виконати акуратно, щоб не зламати кріплення або інші частини дверей або обшивки.

Інші види ремонту

Процедура зняття ручки передніх дверей Форд Фокус 2 | Авто 2Поломки з дверима і їх елементами виникають досить часто. Як зняти обшивку на Форд Фокус 2? Це питання зустрічається досить часто серед тих, хто самостійно виконує ремонт свого автомобіля.

Процедура зняття ручки передніх дверей Форд Фокус 2 | Авто 3

Отже, для початку необхідно взяти викрутку та демонтувати накладку підлокітника. Поле цього перед нами з’явиться два болта, які необхідно відкрутити. Наступний крок – зняття внутрішньої рамки ручки. Зробити це можна наступним чином: ножем або іншим тонким предметом піднімаємо рамку і починаємо знімати її. Для цього потрібно виводити її в протилежну від ручки бік. Там же будуть розташовуватися дроти від склопідіймача, які потрібно відключити, висмикнувши з роз’єму.

Після цього необхідно всунути викрутку під обшивку і почати поступово її знімати. Робити це потрібно повільно, а на викрутку краще накрутити якусь м’яку тканину, щоб нічого не подряпати. Від’єднуємо кліпси по всьому периметру обшивки і демонтуємо карту. Далі можна проводити наступні роботи.

Наприклад, якщо вам необхідно замінити якусь деталь або весь механізм склопідіймача, то зробити це можна досить просто. Склопідйомник може виходити з ладу із-за якихось пошкоджень, від сильного морозу і т. д. Заміна системи ідентична як для лівого, так і для правої двері.

Отже, для початку потрібно зняти обшивку. Як це зробити, ми вже описали раніше. Після цього потрібно підняти скла до максимуму вгору і закріпити їх скотчем до самих дверей. Далі потрібно зняти харчування редуктора та електродвигуна.

Відкручуємо кріплення корпусу ручки і демонтуємо наконечник троса приводу. Там же буде розташовуватися ущільнювач цього троса, який потрібно витягнути назовні разом з кріпленнями замку. Проте робити це потрібно дуже обережно, оскільки в іншому випадку можна зламати кріплення. Далі знімаємо карту і відкручуємо усі необхідні деталі склопідіймача.

Наступний крок – відключення проводів, які йдуть до гучномовцю. Через отвори в двері знімаємо кріплення проводів. Після цього необхідно від’єднати проведення від механізму, який відповідає за блокування замка. Далі можна буде витягнути ущільнювач і саму проводку.

Таким чином, ми отримуємо доступ до механізму стеклопод’емника. Тепер можна виявити несправну деталь і виконати її заміну. Далі виробляємо збірку всіх елементів в зворотному порядку.

Заміна внутрішньої ручки дверей форд фокус 2Разборка Форд – розбір двері Ford Focus 2Снятие ручок дверей (зовнішніх). Форд фокус 2 (3).Як зняти обшивку передньої двері Форд Фокус 2Замена хромованою накладки на ручки дверей Ford Focus 2

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.