Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город

.

Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 1
Передмова

При обробці великого наділу ходити з кінця в кінець поля за плугом або окучником досить утомливо, тому не зайвим буде подбати про себе і виготовити саморобний трактор з мотоблока.

Зміст

 • Як швидко отримати саморобний трактор з мотоблока
 • Як зробити міні-трактор з мотоблока своїми руками
 • Чим зручні міні-трактора саморобні з мотоблока
 • 1 Як швидко отримати саморобний трактор з мотоблока

  Під час підготовки землі до засеванию, догляду за наділом, збирання врожаю власник великого господарства цілими днями змушений бути на ногах, що, звичайно ж, викликає сильне стомлення. Саме тому всі переваги мотоблока, такі як маневреність, невеликий витрата пального при порівняно високій продуктивності і функціональності, відходять на задній план, з-за необхідності постійної ходьби. Але чому б не спорудити саморобний трактор з мотоблока, тим більше, що це можна зробити кількома діями з допомогою невеликої приставки.

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 2

  Причіп-адаптер кріпиться до задньої зчепленні вашого моторизованого помічника, представляючи собою додатковий міст, гнучко з’єднаний з передньої колісної парою. З власним зчіпним вузлом для навісного обладнання та сидінням для оператора, даний міні-трактор на базі культиватора дозволяє не крокувати, змінивши кут керма до корпусу, а їхати прямо над оброблюваною смужкою землі. Благо, кліренс адаптера відповідає просвіту передньої колісної пари. Таким чином, ви збільшуєте швидкість оранки або підгортання з доступних пішоходу 5 км/год до цілком комфортних 10 км/год, тобто в 2 рази, при цьому абсолютно не утомляясь.

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 3

  2 Як зробити міні-трактор з мотоблока своїми руками

  Треба сказати, адаптер, що дозволяє отримати міні-трактор з мотоблока, коштує не дешево, найпростіша модель обійдеться вам в 10 000 гривень. Звичайно, це набагато дешевше, ніж купувати повноцінну сільськогосподарську чотириколісний техніку, але можна спробувати заощадити. Маючи достатню кількість матеріалів, неважко зміркувати, як зробити міні-трактор з мотоблока саморобний при наявності зварювального апарату та деяких навичок слюсарних робіт.

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 4

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 5

  Причіп може мати в основі або трикутну раму, або квадратний профіль дишла з поперечкою, до якого приварюються колісні стійки. Сидіння монтується болтовим з’єднанням на спеціальну вертикальну стійку, верхній торець якої забезпечений горизонтальній пластиною з отворами, а нижній – жорстко зафіксований зварюванням на дишлі. Також під сидіння можна пристосувати металевий ящик, який можна використовувати в якості багажного відсіку для зберігання інструментів або запасу води на час польових робіт.

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 6

  Колеса на призначені для них стійки можна поставити від звичайної садової візки, тільки втулки треба застосовувати досить потужні, щоб витримали велике навантаження.

  3 Чим зручні міні-трактора саморобні з мотоблока

  Варто в першу чергу відмітити високу прохідність, особливо якщо забезпечити доопрацьовану техніку великими колесами садової тачки з протекторами для бездоріжжя, що, в свою чергу, помітно збільшить просвіт. Після рясних опадів пересуватися пішки по розмоклому землі досить важко, і міні-трактора саморобні з мотоблока дозволяють працювати з комфортом. По-друге, як вже було сказано, обробка грунту стає швидше, але не слід забувати, що і пересуватися по ділянці можна зі швидкістю, що вдвічі перевищує піший хід.

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 7

  Незважаючи на те, що до задньої частини мотоблока буде причеплений адаптер, має власний кріплення для навісного обладнання, в передній частині пристрою ніщо не заважає встановлювати необхідне пристосування. Таким чином, у вашому розпорядженні буде косарка, снігоприбирач або відвал з сидінням для оператора. Якщо постаратися, можна придумати, як переробити мотоблок в міні-трактор з повноцінним управлінням. Тобто, зробити потужну раму, від двигуна привід протягнути до заднім колесам, зробивши їх провідними, а передні з’єднати з рульовим керуванням. Тоді подібну техніку можна буде оснастити і педалями і спідометром.

  Саморобний трактор з мотоблока – модернізуємо техніку + Відео | Сад і город 8

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.