Що вибрати, Лансер 9 або Фокус 2: порівняльний огляд | Авто

.

Що вибрати, Lancer 9 або Focus 2? Це питання цікавить багатьох автолюбителів, які замислюються про покупку недорогого автомобіля. Гідність обох автомобілів полягає в тому, що вони досить прості, а тому надійні і не приносять особливих проблем своїм власникам. Кожен з них має як переваги, так і недоліки, які ми і розглянемо в нашій статті.

Порівняння Lancer 9 і Focus 2

Що вибрати, Лансер 9 або Фокус 2: порівняльний огляд | Авто 1Оскільки автомобілі відносяться до одного класу, то суттєвої різниці між ними немає. Тим не менш, кожна з моделей має свої переваги і недоліки, які можуть зіграти вирішальну роль при виборі Лансера дев’ять або Фокуса два.

Сьогодні ми не будемо говорити про керованість і інших типових критерії, які аналізуються при порівнянні автомобілів. Давайте розглянемо переваги Фокуса другого покоління.

В деяких комплектаціях Focus був доступний підігрів лобового скла, в той час як на японцеві така опція була відсутня зовсім. Також перевага Форда в тому, що сидіння мають відмінну бічну підтримку, а тому машина підходить і для поїздок на далекі відстані. Якість їх обробки досить хороше.

Говорити про дизайн і зовнішньому вигляді, напевно, не варто, адже все залежить від уподобань. Тим не менш, Лансер виглядає більш спортивно, а Фокус має універсальну зовнішність. До речі, десятий випуск також має досить агресивну зовнішність. Крім усього іншого, до переваг другого Фокусу можна віднести наступне:

Що вибрати, Лансер 9 або Фокус 2: порівняльний огляд | Авто 2

 • наявність 2-х зонного клімат-контролю;
 • відмінна стійкість і керованість завдяки правильно налаштованої підвісці;
 • наявність електро-гідропідсилювача керма;
 • якісний штатний світло.

Що стосується Лансера 9, то до його переваг можна віднести наступне:

 • надійний і простий автомат;
 • великий дорожній просвіт;
 • простота ремонту і безпроблемний доступ до більшості деталей;
 • відмінна оглядовість;
 • якісне лакофарбове покриття;
 • тиха робота двигуна;
 • якісні заводські гальма.

За деякими параметрами автомобілі досить схожі між собою. Наприклад, витрата палива в міському циклі складає близько 10-11 літрів на 100 км. Це не найкращий показник в класі, а тому тут констатуємо нічию. Загальним у моделей є не дуже великий багажник. Обсягу вистачає для перевезення невеликої кількості речей, але його не можна назвати феноменальним. Зате в салоні достатньо місця як для водія, так і для пасажирів. В Лансере і Фокусі навіть високі люди зможуть комфортно розміститися.

Підведення підсумків

Що вибрати, Лансер 9 або Фокус 2: порівняльний огляд | Авто 3Отже, вибираючи між другим Фокусом і дев’ятим Лансер, чому віддати перевагу? Зробити це непросто. Справа в тому, що обидві моделі визнавалися кращими автомобілями в своєму класі в різні роки. Чому вибір автолюбителів падає саме на ці машини? Все просто! При досить невеликій ціні, вони є надійними і забезпечують комфортне пересування, як в міських умовах, так і за містом.

Найголовніша перевага Лансера – надійність і ремонтопридатність. Цей автомобіль здатний їздити сотні тисяч кілометрів без серйозних поломок. Що стосується Фокуса, то ця модель володіє відмінним співвідношенням вартості і якості.

Більш того, в деяких комплектаціях автомобіль міг мати значна кількість різних додаткових опцій, які істотно підвищували комфорт. Також важливим є дешевизна обслуговування, адже запчастини коштують досить дешево. Загалом, вибирати між цими двома моделями варто виходячи з переваг по зовнішності і вартості. Це головні критерії вибору. Лансеру віддадуть перевагу більш молоді водії. Фокус – універсальний і підходить для всіх.

Наші тести – Renault Logan, Mercedes S-classe, Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Volvo S60-RMitsubishi Lancer IX vs Ford Focus (2)Тест драйв Mitsubishi Lancer IX (огляд)Тест-драйв Focus III vs Lancer X: Сеппуку на двох!focus II 2.0 mt vs lancer X 2.0 mt

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.