Скляні матові, дзеркальні двері в ванну кімнату | Ванна кімната

. Скляні двері в ванну

 • Двері в інтер’єрі: скло як кращий варіант
 • Безпека дверей із скла
 • Скляні двері: переваги та недоліки
 • Двері зі склом: різновиди
 • Догляд за дверима: прості правила
 • Скляні двері в ванну вже давно користуються популярністю, правда не в квартирах наших співвітчизників, а більше в європейських країнах. І зовсім дарма! За час існування конструкцій, виробники дуже далеко зробили крок як в якісному, так і естетичному оформленні дверей. Тому сьогодні кожен користувач може придбати скляні двері для ванної та оформити санвузол не тільки практичними, але й красивими конструкціями.

  Двері в інтер’єрі: скло як кращий варіант

  Скляні двері в ванній

  Пропоновані двері зі скла для ванної представлені у всьому різноманітті: орні, розсувні, з індивідуальним дизайном, особливостями конструкції та прикрас – вибір за вами. Але щоб правильно застосувати всі можливості, варто приділити увагу нюансів і деталей.

  Прозорість скла – ось що часто робить двері непривабливими для господарів, так і погано поєднується з забезпеченням конфіденційності, так необхідної для ванної кімнати. Але це властивість двері просто усувається самими різними способами: нанесенням візерунка, тонуванням, вітражами або матировкой. Фьюзинг перетворить звичайне полотно в шедевр художнього мистецтва і скляні двері для ванної кімнати стануть справжньою прикрасою інтер’єру. Варіантів чимало, завжди можна підібрати або замовити фактуру, малюнок або виконання, який підійде саме у ваш санвузол.

  Безпека дверей із скла

  Незважаючи на гадану крихкість, конструкції виготовляються із загартованого оргскла, триплексу або полікарбонату – це досить твердий матеріал, що вимагає неабияких зусиль для розколювання. Але навіть якщо скляні дверцята для ванної випадково розіб’ються, то шматки не мають гострих країв, а у випадку з триплексом полотно взагалі залишиться на місці, повиснувши в прорізі. Така особливість конструкцій має величезну кількість переваг, які ставлять її на перше місце порівняно з дерев’яними, пластиковими та іншими дверима.

  Важливо! Скляна двері у ванну кімнату, виконана з 7-10 мм товщини має достатню міцність, підсилити яку можна додатковими бронирующими покриттями. Така плівка ніяк не вплине на пропускну світлову здатність, так що і з боку естетики все буде в порядку.

  Скляні двері: переваги та недоліки

  Переваги і недоліки скляних дверей

  Варто згадати про можливості декорування полотна, а також про непідвладності дверей перепадів температури і відмінною вологовідштовхувальним здатністю. Недолік тільки один: двері зі склом у ванну схильна накопиченню конденсату. Тому важливо організувати пристойну вентиляцію. Провітрювання також допоможе уникнути скупчення водяної пари на полотні.

  Важливо! Антиплаковое покриття на дверях піднімає ціну конструкції, але зате на такому полотні ніколи не залишиться крапель, навіть якщо обладнана душова недостатньою вентиляцією.

  Важливим достоїнством, якими володіють двері у ванну зі скла, є застосування звичайної стандартної фурнітури. Ніяких спеціальних замків, ручок, дверних петель і іншого, як наприклад, у випадках з дерев’яними дверима, не потрібно.

  Рада! Відсутність каркаса в двері для ванної зі склом обумовлює кріплення безпосередньо до стінових панелей приміщення, тому краще всього вибрати фурнітуру від того виробника, виріб якого ви плануєте купувати.

  Дуже добре перед придбанням почитати відгуки покупців про товар. Як правило, така інформація виявляється корисною і допомагає уникнути непорозумінь при покупці.

  Двері зі склом: різновиди

  Різновиди скляних дверей

  Асортимент конструкцій неймовірно широкий і підтримується в основному за рахунок всіляких дизайнерських рішень: скляні матові двері або дзеркальна двері у ванну разом з іншими можуть бути виконані у наступних варіантах:

  • розпашні – традиційна двері, змонтована на петлях. Важливою особливістю є те, що скляні дверцята в ванну можуть мати різну ширину полотен;
  • маятникові скляні двері для ванної можуть відкриватися в будь-яку сторону, що обумовлює зручність застосування в приміщеннях невеликої площі;
  • зсувні дзеркальні двері для ванної (як і звичайні скляні) кріпляться на роликах і направляючих. У разі, коли верхня напрямна несе функції несучої, полотно підвішується саме до неї. Така двері замінює дзеркало, не вимагає багато місця для розорювання, але важливо звільнити простір уздовж стіни. Якщо немає вільного ходу, є інший, більш зручний варіант;
  • розсувні скляні двері у ванну – це «підвид» зсувний конструкції, що має не одне, а два і більше полотна. Зручність полягає в тому, що роз’їжджатися полотна можуть як в протилежні сторони, так і заходити один на одного (варіант «купе»).

  Матові скляні двері для ванної (як і прозорі, дзеркальні) бувають не лише плоским, але і округлої форми, що дозволяє кріпити їх згідно геометрії отвору санвузла. Щоб визначитися з видом і формою конструкції, зверніть увагу на фото, запропоновані нижче.

  Догляд за дверима: прості правила

  Жодних підвищених запитів, тільки простота і зручність – ось що таке скляна двері у ванну.

 • Не користуватися для догляду пастами з абразивними частинками;
 • Раз на тиждень (або частіше, залежно від інтенсивності користування) протирати полотно;
 • Побутова хімія, вимагає змивання, може доставити деякі незручності у догляді, тому краще застосовувати більш легкі склади;
 • Хромовані деталі також потребують догляду, причому краще використовувати спеціальні склади, що не мають агресивних сполук.
 • Двері зі склінням у ванній, прикрашений вітражем або фьюзингом, звичайно, трохи більш складна у догляді, але все компенсується красою конструкції. Міцна і естетична конструкція зі склом підходить абсолютно всім і будь санвузлів. При цьому вона зберігає свої високі експлуатаційні якості дуже довгий час і не вимагає заміни, ремонту.