Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення

.

Вибираючи надійне опалювальне обладнання, необхідно приділити увагу продукції відомих виробників. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на його тривалий термін служби. Купуючи водяні конвектори Klima від словенської компанії Hidria IMP Klima, ви отримуєте в своє розпорядження якісні і довговічні опалювальні прилади. На даний момент виробник спеціалізується на внутріпольних зразках – розглянемо їх більш детально ознайомимося з відгуками користувачів.

Основні модельні ряди

Якщо вам потрібні надійні внутрипідложні конвектори, зверніть увагу на продукцію компанії Hidria IMP Klima. На вибір споживачів пропонуються чотири модельні ряди, що відрізняються технічними характеристиками і типом конвекції. Обладнання орієнтоване на використання в приміщеннях різного призначення, будь то житлові будинки, офіси, магазини або щось інше. Відмінні риси цих приладів:

  • Збалансована вартість – важливе перевагу в сегменті дорогих підлогових моделей;
  • Повна адаптація до російських умов експлуатації – важливий плюс, враховуючи російські морози і можливі перепади тиску в опалювальних системах;
  • Швидкий обігрів – цим можуть похвалитися конвектори IMP Klima з примусовою конвекцією.

Давайте ознайомимося з більш детальною інформацією про модельних рядах виробленого опалювального обладнання.

Конвектори Klima TKV

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 1

Дані обігрівачі спроектовані за схемою з примусовою конвекцією для цього всередині приладів встановлюються малошумні тангенціальні вентилятори. Основу агрегатів складають одноконтурні або двоконтурні теплообмінники. Вони можуть працювати в двотрубних і четырехтрубных системах опалення. Сфера застосування обігрівачів – обігрів приміщень з великою площею скління. Вони підходять як для житлових кімнат, так і для офісів, торгових приміщень, місць великого скупчення людей.

Конвектори Клима TKV представлені безліччю модифікацій, що відрізняються своїми розмірами. Ширина корпусів становить 340 або 400 мм, довжина – 1250, 2000 або 2750 мм Кількість тангенціальних вентиляторів – від 1 до 3 шт, з кількістю крильчаток від 2 до 6 шт.

Конвектори Klima TKV-S і T-S

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 2

В приміщеннях з підвищеним рівнем вологості необхідно використовувати конвекторні обігрівачі, адаптовані до таких умов. Конвектори Klima TKV-S і T-S порадують споживачів вологостійким виконанням. Вони наділяються піддонами для збирання конденсату і низьковольтними вентиляторами – це дозволяє уникнути ризику отримання удару струмом. Дані прилади підходять для установки в квіткових оранжереях, басейнах, в приміщеннях з великими і високими вікнами.

Обладнання представлено модифікаціями з довжиною корпусів від 1100 до 2500 мм, шириною від 200 до 400 мм і висотою 140 мм Вентиляторами наділяються моделі з лінійки TKV-S, так як TK-S передбачає природну конвекцію. Дані обігрівачі можуть працювати як в основному режимі, так і в допоміжному – спільно з іншими опалювальними приладами.

Конвектори Klima TK

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 3

Перед нами серія, орієнтована на допоміжне використання. Прилади з цього модельного ряду використовуються спільно з іншими обігрівачами, допомагаючи їм прогрівати повітря поблизу панорамних вікон, перешкоджаючи проникненню холоду і утворення конденсату. Також вони можуть встановлюватися поруч з дверними прорізами. Модельний ряд виконаний за схемою з природною конвекцією. Довжина корпусів варіюється від 800 до 5000 мм, ширина – від 200 до 400 мм, висота – від 70 до 140 мм.

Якщо ви потребуєте в конвекторах великої довжини, обов’язково зверніть свою увагу на серію обігрівачів Klima TK.

Конвектори Klima TKH

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 4

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 5

Дана серія включає в себе прилади, які підходять як для нагріву повітря, так і для його охолодження – це актуально в спекотні літні періоди. Вони оснащуються тангенціальними вентиляторами і піддонами для збирання конденсату. Передбачені моделі для двотрубних і четырехтрубных систем опалення. Довжина корпусів варіюється від 1250 до 2750 мм, ширина становить 340 або 400 мм. Кількість вентиляторів – від 1 до 3.

На додаток до всіх представлених конвекторів, компанія Hidria IMP Klima випускає регулювальне обладнання – це двоходові та триходові клапани з електроприводом, термостатичні головки-датчики, регулюючі клапани та термостатичні вентилі. Також здійснюється виготовлення декоративних грат будь-яких розмірів, які представлені в безлічі колірних рішень.

Відгуки про конвекторах Klima

Водяні конвектори Klima досить дорогі. Це опосередковано вказує на їх надійність і довговічність. На практиці все може вийти з точністю до навпаки. Давайте подивимося, що говорять відгуки користувачів про цих пристроях.

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 6

Дмитро 42 роки

За планом в споруджуваному будинку повинна була бути невеличка оранжерея й приміщення з панорамними вікнами – в залі і в нашій спальні. Як виявилося, для цих цілей потрібні спеціальні внутрипідложні конвектори, інакше на стеклах буде утворюватися конденсат. Ми відмовилися від дорогих німецьких моделей і придбали конвекторні обігрівачі від Klima. Якість виконання відмінне, відчувається добротний метал, а не «фольга». Відпрацювали у нас вже два опалювальних сезони, абсолютно ніяких проблем не було. Вентилятори працюють тихо, їх майже не чути навіть вночі. Загалом, відмінне придбання для тих, хто хоче заощадити гроші та отримати надійний опалювальну техніку.

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 7

Вадим 35 років

Великі вікна, що доходять до рівня підлоги, завжди створюють купу проблем. В першу чергу, це необхідність у використанні внутріпольних конвекторів. А другою проблемою стає висока вартість таких агрегатів. Не так давно ми спробували встановити в парочці будинків конвектори Klima, але обпеклися на них. Два агрегату виявилися зіпсованими – з теплообмінників текла вода. І начебто вартість їх не така вже й низька, але без шлюбу не обійшлося. Довіри техніка не виправдала, за всю практику монтажу опалення я зустрічав і більш надійні конвектори з мінімальною кількістю браку.

Словенські конвекторні обігрівачі Klima | Опалення 8

Антон 48 років

Ніколи не чув про конвекторах Klima, але довелося зіткнутися з ними при будівництві спортзалу. Для того щоб зробити гарний інтер’єр, вирішили зробити фасад панорамним. Тепловтрати великі, зате зовнішній вигляд чудовий. Конвектори працюють відмінно, встановили їх під всім заскленням. Протікання жодного разу не спостерігали з обслуговування – потрібно тільки видалити пил і накопичений конденсат. Ціна трохи кусається, але в цілому за співвідношенням ціна-якість все не так вже й погано. Існують і більш дорогі агрегати, що відрізняються надійністю. Але особливого сенсу переплачувати в півтора-два рази я не бачу.

Олена Стадник15.04.2019

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.