Сонник Ампутація: ноги, руки, кінцівок у сні бачити до чого? | Сонник

.

Сонник ампутація

До чого сниться ампутація? Такий сон навряд чи залишить байдужим сплячої людини, але як розвіяти його побоювання? До нього на допомогу прийдуть різні сонники, в яких стисло і доступно описано тлумачення побаченого символу.

Кому вірити?

Як пише сонник, ампутація якоїсь певної частини тіла не сниться просто так, і з цим доведеться змиритися.

Сон обіцяє виникнення проблем

Людська підсвідомість нерідко допомагає сновидінню впоратися з виниклими труднощами, але вже в реальному житті. Представлений символ, незважаючи на свою мерзенність, передбачає настання не самих хороших подій.

Хто побачив?

Ампутована кінцівка є показовим знаком для будь-якої людини, а тому так важливо визначити його амплуа.

Моряк

Люди, що вирішили пов’язати своє життя з підкоренням водної стихії, повинні остерігатися серйозного шторму, який потягне за собою великі проблеми. Якщо ваша інтуїція підказує щось недобре, то про це краще сказати командувачу.

Крім того, моряків чекає втрата майна. Побачений сон повинен попередити людину про те, що серйозне нещастя ще попереду, і до нього доведеться готуватися заздалегідь.

Підприємець

Бачення попереджає про занепад у справах

Для сновидцев, які пов’язали своє життя з комерцією у всіх її проявах, незвичайний сон дозволить уникнути великих збитків. Доведеться згадати сюжет і розкласти його на складові.

Творчі професії

Якщо вам у сні ампутують руки або ноги, тоді насправді можна очікувати занепад у справах. Для запобігання подібної проблеми доведеться визначити першопричину, і тільки потім впливати на неї.

Що розкажуть сонники?

Почати варто з того, що відрізана кінцівку – символ втрат, які зачіпають різні сторони життя. Повністю втратити кінцівки – до занепаду торговельної діяльності. Ваші конкуренти не захочуть грати за вашими правилами, і з цим не можна миритися.

Інтерпретація Ванги

Провидиця Ванга детально аналізує сон, у якому довелося позбутися якихось частин тіла. У будь-якому випадку, нічне марення передбачає не дуже успішне майбутнє. Яка тяжкість втрат приснилася? Є кілька варіантів:

Бачення попереджає про провал на діловому терені

  • втратити палець — незначні проблеми не завдадуть якоїсь шкоди;
  • позбутися кисті або ноги – доведеться напружитися, щоб вибратися з халепи;
  • втрата всіх кінцівок – до повного провалу на діловому терені.

Якщо подібний сюжет приснився людині, якій довелося пережити непросту травму, то його слід розглядати як передвісника позитивних змін у житті.

Інтерпретація Міллера

Згідно прогнозам популярного тлумача снів, ампутація кінцівок віщує швидку розлуку з рідною людиною чи втрату чогось важливого. Якщо вам дійсно дороги нинішні відносини, тоді доведеться докласти максимум зусиль.

Снилося, як на руках більше немає пальців, тоді ваші родичі і друзі відразу відвернуться від вас. Ваше завдання полягає в аналізі власної поведінки, яке і призвело до таких наслідків. Якщо рука ампутована кінцівка у одного, значить вам не вдасться надати допомогу йому, і це виб’є з колії.

Інтерпретація Деніз Лінн

Бачити уві сні хірургічну процедуру

Вибраний сонник детально досліджував тему відрізаною верхньої кінцівки.

Побачити власну руку, що лежить окремо від тіла — сновидця очікує болісний розрив з коханою людиною, і запобігти це не вдасться. Швидше за все, партнери стали знаходитися на різних рівнях розвитку, і така невідповідність не подобається обом. Приснився дитина без ручок – з’явиться літній поклонника

Приснився сон, в якому ампутували пальці – до незначних проблем у справах, які не зможуть вплинути на кінцевий результат. Головне – слідувати заздалегідь складеним планом, а не сподіватися лише на інтуїцію.

Втрата кисті – занепад у фінансовій сфері, а тому вам доведеться продумати план свого відступу на випадок краху. На даному етапі доведеться вгамувати свої апетити і не піддаватися миттєвим бажанням.

Версія Лонго

Якщо говорити про сни, в яких сновидець позбавляється своїх кінцівок, то не варто відразу ж думати про проблеми зі здоров’ям. Підсвідомість намагається передбачити можливі втрати і приготувати до цього сплячого.

Коли вам сняться сни, в яких відрізають всю руку або тільки кисть, то ви залишитеся безсилі перед обличчям майбутніх проблем. Снотолкователь намагається сказати вам, що настав час для змін.

Проблеми з ногами, які ампутацією уві сні, відображають нестійке становище в соціумі, а також труднощі в процесі досягнення мети. Лонго велику увагу приділив кожному пальцю, а тому цю інформацію слід розглянути детальніше:

Сняться проблеми з кінцівками

  • вказівний – символ недостатньою волі для здійснення своїх задумів;
  • великий – ваша нерішучість ускладнить життя;
  • інші пальці – в якійсь справі, може не прийти зовнішня підтримка, а тому до цього краще приготуватися заздалегідь.

Тлумач Семенової

Якщо з вашими кінцівками сталося щось недобре уві сні і довелося відрізати їх, тоді в осяжному майбутньому ви станете вразливі перед ворогами. Інформацію, надіслану підсвідомістю, треба правильно інтерпретувати і використовувати з особистою вигодою. Недоброзичливці, відчувши слабкість, можуть розслабитися, і в цей час вдасться зробити вирішальний удар.

Якщо ваші стосунки з дітьми далекі від ідеалу, то втрата пальців у сні символізує їх проблеми, які доведеться вирішувати спільно. Ваше завдання – налагодити контакт з ними, використовуючи всі свої можливості. Залишитися без руки або ноги – до втрати близької людини, і необов’язково, що це буде смерть. Ймовірно, ваша патологічна неуважність зіграє злий жарт проти вас.

У соннику Семенової дається цікаве тлумачення щодо ампутації однієї ноги. Ви не вмієте відстоювати власну думку, а це відбивається на нинішньому стані. Позбутися руки – до появи неконтрольованих подій.

Приснилося, як всі кінцівки почали рости знову – ви перебуваєте під захистом вищих сил, але і сподіватися тільки на них було б нерозумно. Нічне марення, в якій вам довелося ампутувати щось родичу або другу – символ переваги над ним.

Сучасний сонник

Втратити в сні руки

Говорячи про ампутацію, то вона відображає свідома відмова від якоїсь частини своєї особистості. Наприклад, позбутися руки – вам не вдасться утримати те, що нажили непосильною працею. Тлумач радить менше прив’язуватися до матеріальних цінностей, оскільки ті відіграють опосередковану роль у побудові щасливого життя. Крім того, операція з видалення кисті відображає вашу тягу до постійного контролю, а від цієї риси характеру треба позбавлятися.

Циганський сонник

Втратити в сні кінцівки – до проблем у всіх починаннях. Якщо такий сюжет побачили напередодні підписання угоди або прийняття важливого рішення, то краще перенести все на іншу дату.

До чого приснилася ампутація, якщо ви дивилися на це з боку? Такий сон є відбиттям зайвих зв’язків, від яких не настав час позбутися. Якщо вам довелося самому проводити хірургічне втручання, означає зробити перший крок не так і просто. Для розширення побаченого сюжету сновидінню доведеться згадати про наявність крові:

  • без крові — неприємні знайомства зникнуть самі собою;
  • рясні виділення – ви не уявляєте своє життя без певної людини, а тому доведеться трохи почекати.

Думки інших фахівців

Універсальний сонник каже, що проведене видалення кінцівки віщує погіршення відносин з близькими і рідними людьми. Якщо вам довелося побачити когось з ампутованими ногами, то в реальному житті доведеться відмовитися від будь-яких способів нечесного заробітку. Отримані гроші принесуть тільки розчарування і осуд оточуючих.

Тлумач Хассе пише про те, що огидний сюжет сну пов’язаний з вашою нестриманістю, яка проявляється не тільки в мові, але і вчинках.

Ампутація рук, за версією Французького сонника, обіцяє приватні скандали і потоки ненормативної лексики, підривають душевний стан.