Сонник мертва риба до чого сниться мертва риба бачити уві сні | Сонник

.

Сонник мертва риба

Якщо вам приснилася мертва риба, такий сон може мати величезну кількість значень. Риба, згідно багатьом старих легенд та фольклорних традицій, є символом процвітання. Коли в морі або річці було багато риби, це означало, що жителів берега чекає достаток і багатства, прогрес у розвитку. Та й з практичної точки зору риба — корисний продукт, адже це їжа, причому досить поживна і корисна. Але ось мертва риба часто сприймалася як нещастя. Якщо рибалкам доводилося бачити вранці багато дохлої риби на березі, це пророкувало біди і злидні для народу. Подібне трактування такого символу перенеслося і в наш час, наші сни. Хоча, звичайно, є безліч нюансів, включаючи те, де ви побачили такий символ: у річці, акваріум, море і так далі. А, може вона взагалі не в воді, а на суші? Так до чого сниться мертва риба, особливо, якщо вона дуже велика?

Що віщує невдачу

Сонник мертва риба до чого сниться мертва риба бачити уві сні | Сонник 1

Якщо приснилася мертва риба

Якщо уві сні вам довелося бачити вмираючу або мертву рибу в акваріумі або водоймі, це вказує на те, що ви відчуваєте багато проблем з досягненням своїх цілей, вам важко домогтися навіть мінімального прогресу і процвітання. Сонник говорить про те, що варто припинити свої справи. Зараз явно не найкращий час вкладати кошти, починати бізнес, йти на ризик. Дочекайтеся сприятливих знаків і тоді дійте впевнено.

А, можливо, у вас зараз чорна смуга, і вас переслідує багато невдач. Бачити такий сон, як каже сонник, може бути наслідком поточного спаду, який вже настав у вашому житті. Це може стосуватися різних сфер вашого життя. Але головне — пам’ятати, що все змінюється і скоро настане біла смуга.

Сонник мертва риба до чого сниться мертва риба бачити уві сні | Сонник 2

Депресія і апатія

Бачити уві сні мертву рибу у воді, особливо в домашньому акваріумі, може означати спад не тільки в плані роботи або особистого життя. Можливо, у вас затягнулася осіння депресія, або ж пропало бажання займатися улюбленою раніше роботою. Подібні ситуації часто виникають в нашому житті. Апатія, фрустрація, сонливість, лінь — все це часто є наслідком того, що людина просто не задоволений своєю поточною життям. Те, до чого сниться мертва риба, може вказувати на незнання або небажання людини нічого міняти.

Крім того, сонник говорить про те, що велика мертва риба у сні, яка знаходиться у воді, вказує на можливі майбутні емоційні зриви, що називаються в народі жорстким словом «депресс». Особливо це актуально, якщо такий сон сниться жінці. Намагайтеся бути уважним до своїх бажань і відчуттів, дійте так, як хоче того душа. Часто ми, як би це дивно не звучало, робимо речі проти своєї волі, проти своїм мріям і прагненням. Це нас заганяє у глухий кут і не дає бути щасливою вже сьогодні.

Характеристика вас самих

Сонник мертва риба до чого сниться мертва риба бачити уві сні | Сонник 3

Поганий знак

Мертва риба, та й взагалі велика риба, яка знаходиться у воді в акваріумі, може означати ваше положення. Може бути, ви самі відчуваєте себе як в акваріумі? Суспільство часто заганяє нас у рамки, ставить багато заборон, які нам чужі. Такий символ у сні вказує на те, що пора рвати кайдани.

Проблеми на порозі

Якщо вам довелося бачити уві сні мертву рибу у воді або на суші, сонник тлумачить це як знак проблеми. Причому, якщо вона велика і знаходиться в акваріумі, то мова йде про дуже «чутливими» для вас питаннях. Будьте напоготові, в найближчому часі вас чекають неприємності різних масштабів. Можливо, в робочих питаннях, а може у відносинах з близькими. Постарайтеся максимально уважно приймати рішення, щоб мінімізувати збитки.

Або, може бути, вони вже топчуться у вас на порозі, а ви вперто не хочете їх бачити. Тоді озирніться довкола: чи все так з вашим життям? Чи задоволені ви тим, що маєте, до чого йдете? Чи довіряєте ви близьким і хочеться вам повертатися додому? Багато щастя в кожному вашому дні?
Мрії всього життя

Вмираюча велика риба уві сні, яка знаходиться у воді, як пише сонник — вмирають мрії. Може бути, ви вже помітили, що не зможете домогтися того, про що мріяли, так як випробування на шляху занадто складні. Чи багато ви вже зробили, але радості це не принесло. А, можливо, самі цілі вже втратили всякий сенс для вас і зараз хочеться зовсім іншого. Сонник радить подумати про те, до чого ви прагнете і варто рятувати своїх вмираючих «риб», свої мрії?