Сонник Сиве волосся до чого сняться сиве довге Волосся у себе на голові бачити уві сні | Сонник

.

Сонник сиве волосся

Сиве волосся асоціюються з мудрістю. Власникам сивого локонів приписують надзвичайні здібності. А які здібності обіцяють сиві пасма у сні?

Альтернативне тлумачення

Сонники у своєму тлумаченні про значення снів, де снилися сиві пасма, не однозначні. Одні вважають, що вони символізують життєву мудрість, інші — символ старості і слабкості. Погортаємо авторитетні сонники.

Сонник Сиве волосся до чого сняться сиве довге Волосся у себе на голові бачити уві сні | Сонник 1

Якщо приснилися сиве волоссяСонник Міллера

Психолог, то до чого сняться сиве волосся, трактує багатогранно. Якщо сновидець бачив тільки проступающую сивину, окремими пасмами, означає в реальності вам належить прийняти рішення у нелегкому виборі. Від вас буде потрібно максимальне використання вміння логічно мислити, перевершити самого себе.

Спостерігати в сні за сиві людьми обіцяє зміни в житті, які, однак, будуть не бажаними.

Бачити сивину на сновидце з юною зовнішністю закликає бути уважним і обережним, щоб не накликати на себе біди і жалі.

Сонник Міллера дає тлумачення сну, де сплячий бачив у себе на голові волосся, які біля коренів були сиві, а на кінцях темні. Це уособлює ваше нерішучий стан у прийнятті рішення. Ви в легкому замішанні. Вивчіть досконально всю інформацію, яка цікавить вас, питання і, зіставивши деталі, прийміть рішення, поки це актуально.

Рідкі й ламкі сиві пасма сигналізують про початок затяжного захворювання. Потрібно взяти перерву у справах, в іншому випадку вам загрожує перевтома.

При нагоді густих сивих локонів, сон обіцяє грошове благополуччя, завдяки спритно використаному розуму сновидця.

Поїздки та цікаві зустрічі обіцяє сон, в якому сплячий бачив на своїй голові білу гриву.

Спостерігати в мареннях як кількість сивого волосся росте з кожною хвилиною, значить настають зміни, що вимагають чіткого контролю ситуації.

Сниться жінці, що уві сні вона підфарбовує коріння волосся, там де відросла сивина, значить наяву їй доводиться приховувати якісь подробиці зі свого життя від кавалерів.

Сонник Ванги

Провидиця стверджує, що сивина на голові сновидіння, навіть якщо наяву він ще молодий, говорить про його мудрість, якої буде достатньо для втілення задуманого підприємства. Але це не дає приводу до розслабленню. Більше того, добре сконцентрувавшись, ви виявите, що давно забуті концепції багато в чому допоможуть у вирішенні справжніх.

Сонник Фрейда

Сонник Сиве волосся до чого сняться сиве довге Волосся у себе на голові бачити уві сні | Сонник 2

Якщо сивина приснилася чоловікові

При випадку, коли сон сниться молодій людині, але в ньому сивина відповідає віку, тобто сновидець в мріях бачить себе в образі старого і сивого чоловіка, це обіцяє йому сексуальну силу до глибокої старості.

Коли у мріях довгі сивочолі пасма належать жінці, це вказує на те, що обидва партнера набридли один одному, не виключена поява конкурента.

Сонник Лоффа

Пастор однозначний у своїй трактуванні снів про сивому волоссі. Він стверджує, що це знак мудрості у веденні справ. Кожне починання приречене на успіх, якщо приснилися сиві кучері на голові сновидця.

Сонник Сиве волосся до чого сняться сиве довге Волосся у себе на голові бачити уві сні | Сонник 3

Сонник Хассе

Медіум міс Хассе стверджує, що якщо сниться фарбувати волосся, торкнуті сивиною, то наяву ви дуже сильно помиляєтеся в питаннях про значущість цікавить предмета.

Трапилося бачити, як довгі сиві волосся рідшають, сигнал про те, що, порослі травою проблеми нагадають про себе.

Сивочолі сни

Найчастіше сива пасмо уві сні дає позитивні прогнози сновидінню. А деколи може сигналізувати втому і небажані події, які заберуть багато сил і енергії. До чого сняться сиве волосся. Подивимося в яких ситуаціях різняться прогнози:

  • сивина в дзеркалі;
  • стригти довгі сиві пасма;
  • чужий сивочолий чоловік;
  • розчісування сивого пасом;
  • гладити і милуватися сивою гривою;
  • нерівномірне посивіння.

Коли сновидець спостерігав у себе сиві волоски в дзеркалі, це віщує неприємні звістки, які вас дуже порадують. Біду обіцяє сон, де вся голова сновидця була покрита сивиною.

Сталося уві сні стригти довгі білі кучері, застерігає про можливий обман, який принесе фінансові втрати. Більш того, великої шкоди буде завдано психіці сновидця.

Сонник Сиве волосся до чого сняться сиве довге Волосся у себе на голові бачити уві сні | Сонник 4

Якщо ви помітили сивий волос

Сниться як ви вириваєте сиву волосинку, це говорить про ваш надмірно підвищену увагу до своєї персони. Ви забуваєте, що вас оточують люди, теж заслуговують вашої уваги.

При втраті сивих волосинок підсвідомість сигналізує про занепад сил, приносить дисгармонію і знемогу. Влаштуйте невелику перерву в роботі. Добре якщо це буде поїздка за місто.

Сниться стороння людина з сивыми пасмами, це передвісник прикростей, які можуть незабаром прийти в будинок сновидця. Інші сонники трактують цю ситуацію як можливу зустріч зі старим товаришем, який раптом почне проявляти до вас підвищений інтерес.

Довелося милуватися своїми сивыми кучерями говорить про те, що наяву ви звикли вирішувати всі свої дилеми самі. Але іноді не зайвим було б взяти до уваги добрі поради друзів або близьких. Інакше може статися і проруха. Про це говорить сон, де сплячий гладив свої сиві локони.

Про жалі нездійснених надій сниться процес, при якому сплячий розчісувала волосся. Однак звинувачувати нема кого. Вони не збулися через вашого впертості. Треба вміти йти на компроміс з самим собою, вміти чимось жертвувати. А ви хочете відкусити великий шматок від пирога відразу.

Сиві скроні біля себе обіцяють підвищення по кар’єрних сходах. Це гарантія міцного фінансового положення.

Не виключена посаду начальника, шанованого всіма підлеглими. Зникнуть розбіжності і непорозуміння між близькими, бо тепер є можливість догодити і забезпечити кожного.

Отросшая сивина вказує на затягується проблему. Не можна зволікати. Пропустіть шанс, другого не буде.

До чого сняться сиве волосся (інші думки)

Китайський імператорський тлумач каже, що сиве волосся уособлюють зневоднення. Одним словом, бачити в сні, як сивина вкриває голову, отримати сигнал того, що ослаблені нирки, і є порушення в легенях. Це виражається в появі задишки і набряків.

А ось по французькому толкователю посивілі пасма це провісник марних витрат.

Якщо уві сні ви бачите сиві волосинки у себе в тарілці, це застерігає від пересудів з боку літніх людей. Будьте у них на очах скромніше, не давайте приводу на зайві розмови.

Сниться, що вам довелося стригти сиві кучері кому-то, значить в реальності ви бажаєте, щоб усі беззаперечно погоджувалися з вашою думкою, не роблячи акценту на те, що перед вами людина, вік якого потрібно враховувати. Потрібно розуміти, що літні люди можуть бути мудрішими і дати пораду, який докорінно змінить хід ситуації на краще.

Сниться фарбування своїх посивілих пасм відображає вашу заклопотаність проблемами, до яких ви не готові ні морально, ні фізично.

Олена Стадник15.04.2019

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.