Сонник Труни багато до чого сняться багато Трун з небіжчиками: відкритий, закрыте бачити уві сні | Сонник

.

Зміст:

 • Що в чорному ящику
 • А скринька просто відкривався… там порожньо
 • Використано за призначенням – там небіжчики
 • Випадкові предмети
 • Різні думки і емоційне сприйняття

Сонник Труни багато до чого сняться багато Трун з небіжчиками: відкритий, закрыте бачити уві сні | Сонник 1

Сонник труни багато

Жодне сновидіння не приходить просто для того, щоб сильно налякати сновидця. Кожне несе або практичний або емоційний зміст, який в будь-якому випадку допомагає нам в реальності. Якщо наснилося бачення, в якому було багато трун, не потрібно судорожно шукати сонник і сумне тлумачення. Подібне сновидіння цілком може означати позитивний хід подій в житті.

Бачити багато гробів у сні означає поховати свої проблеми і недоліки характеру. У цьому випадку, варто сприймати цей ритуальний предмет, як такий, що допоможе позбутися від накопиченого негативу.

Якщо сниться багато трун, то в першу чергу важливо звернути увагу на те, що було всередині. Також важливо згадати, чи були вони порожні чи ні, а також закриті або відкриті. Власні дії і почуття також можуть впливати на тлумачення. Ні до чого намагатись приписувати пророче значення сну – швидкої смерті, швидше за все, не буде.

Найбільш тривожне сновидіння – це багато трун з небіжчиками на кладовищі. Якщо сниться, що вони вивергаються з могил і відкриваються – ось це і є найгірше сновидіння, в яких фігурує цей ритуальний предмет. Воно означає нещастя, проблеми і хвороби в солідних масштабах. Вплинути на ситуацію ви не зможете. Важливо тільки виховувати в собі смирення і терпіння.

Що в чорному ящику

Сонник Труни багато до чого сняться багато Трун з небіжчиками: відкритий, закрыте бачити уві сні | Сонник 2

Якщо сниться багато трун

Сонник Труни багато до чого сняться багато Трун з небіжчиками: відкритий, закрыте бачити уві сні | Сонник 3

Коли сниться багато трун, не варто їх сприймати як моторошний ритуальний предмет. Вони сняться в цьому випадку, швидше як ящик, який потрібно наділяти смислом самому. Але найчастіше, цей сенс простий: туди треба покласти щось, що дуже заважає жити і турбує сновидця.

Найкраще заколотити і закопати в землю. Тому що саме земля наділена особливістю вбирати негативну енергетику, а протікаючи через коріння дерев і інших рослин, на сонячному світлі вона стає позитивною і знову повертається до людей.

А скринька просто відкривався… там порожньо

Якщо сняться труни, їх багато, але всередині у кожного порожньо, то цілком можливо, що доля прихильна до вас і подарує міцне здоров’я та довголіття. В принципі, таке бачення уві сні дає унікальну свободу, тому що саме зараз ви вирішуєте чого у вашому житті потрібно залишитися, а що поховати. Ви ж можете вибрати: лихо, горе, хвороби або минулі неприємні спогади.

 • Виготовляти чи обтісувати труни – якщо ви не працюєте на подібному виробництві, то подібне бачення відкриває вам широкий ринок вакансій. Ви можете вибрати будь-яку вподобану роботу – і вас туди приймуть. Вона буде складною і фізично важким, але дуже добре оплачуваною.
 • Багато трун, серед яких є і з вашим ім’ям – прийшла пора поховати темну частинку свого «Я» або ж неприємні минулі спогади, попереджає езотеричний сонник. А може бути і те, і інше – місця в шухлядці вистачить, головне набратися сміливості зробити крок у нове життя з чистими помислами.
 • Стоять у церкві, повністю вкриті квітами – для молодих людей на порозі весільної церемонії, подібне бачення уві сні є попереджувальним. В такому разі їм доведеться поховати свої хороші відносини. Шлюб між ними ні до чого доброго не приведе, і незабаром буде розірвано.
 • Бачити багато трун, які уві сні закриті і розташовані у певній послідовності, з чіткими кордонами дуже правильним периметру – це зашифровані спогади. З ними все-таки краще розлучитися, каже нумерологічний сонник. Вони не несуть жодного смислового навантаження, тому заколачивайте, швидше, та закопайте.

Використано за призначенням – там небіжчики

Бачити багато трун уві сні, але вони опинилися всередині з небіжчиками – страшне видовище, але поганого таке бачення не віщує. Одне з найбільш оптимістичних тлумачень пов’язано з водою, але подібні сни дуже рідкісні: бачити багато трун, пливуть по воді один за одним, – до швидкого набуття солідного стану.

 • Молодим людям бачити уві сні подібні ритуальні предмети з небіжчиками обіцяє безбідне життя, пояснює сімейний сонник.
 • Якщо сняться маленькі труни з дитячими трупами – кепські справи. Всі нові ідеї і починаючи доведеться поховати.
 • Небіжчики оживають і встають – звістки від далеких родичів, чекайте гостей.
 • Бачити уві сні в гробах своїх родичів або дітей – до їх хорошому здоров’ю і довголіттю. Цей сон говорить про те, що ви в реальному житті боїтеся їх втратити і дуже переживаєте за них.

Випадкові предмети

Сонник Труни багато до чого сняться багато Трун з небіжчиками: відкритий, закрыте бачити уві сні | Сонник 4

Якщо всередині був непотріб

Самі дивовижні сни – це ті, в яких, в трунах можна побачити самі випадкові й безглузді предмети. Ось саме на них потрібно звернути найпильнішу увагу. Це унікальний подарунок долі, коли можна відразу сказати, яка саме сфера життя вимагає доопрацювання.

 • Багато ритуальних предметів зі старим мотлохом (у тому числі з дитячими іграшками) – зверніть увагу на емоційний дитячий спогад. Саме яскраве, а не яскраве позитивне – його потрібно добре опрацювати і тоді відносини з оточуючими бути змінені.
 • Бачити всередині квіти – швидкоплинні захоплення, до яких ви схильні ні до чого, крім як до головного болю не призводять. Переглянете свої погляди – прийшла пора вирости й бути серйозним.
 • Сире м’ясо – до хвороби, попереджає сучасний сонник.
 • Лід – зліт кар’єрними сходами, якщо зможете переступити через свою совість.

Різні думки і емоційне сприйняття

Дуже важко однозначно сказати, до чого сняться такі сни. Вони частіше вимагають індивідуального тлумачення, аніж спільного, тому що емоційна складова в такому сні більш сильна, ніж сама символіка.

Як правило, орієнтуючись на тлумачення, що дає стародавній сонник, можна очікувати щастя і удачі, особливо, якщо труну впав, і кришка його накрила сама по собі. Один з найбільш популярних тлумачів – сонник Міллера – не такий оптимістичний. Американський психотерапевт був упевнений, що подібні ритуальні предмети сняться перед низкою нещасть і нещасть.

Тому, до чого ви прагнули в реальному житті, потрібно уважно згадати, з яким почуттям ви прокинулися. Якщо це було полегшення – всі негаразди відійдуть, і задумане здійсниться, а от якщо сон не дає спокою і викликає навіть протягом дня посилене серцебиття – зателефонуйте близьким, їхній голос допоможе зрозуміти, що все в порядку і змін не передбачається.