Трафарети для фарбування стін – цікавий прийом в дизайні | Опалення

.

Трафарети для фарбування стін цікавили ще майстрів Стародавнього Єгипту. Тоді став популярний метод декорування стельової, стінової поверхні способом нанесення різноманітних зображень. Сьогодні дана технологія обробки теж затребувана. Дитячі, вітальні, спальні кімнати прикрашають всілякими оригінальними малюнками. Використовують для роботи покупні і саморобні трафарети для фарбування стін.

Трафарети застосовують для декорування інтер’єру, різних предметів: скляного посуду, меблів, керамічних виробів, одягу. Дуже ефектно виглядають також пофарбовані за допомогою таких форм стіни і стелі. Часом на них не створюють звичайні малюнки, а твір мистецтва. У подібній обробці досить популярні розфарбовані всілякими відтінками поєднання різних геометричних фігур.

Зміст

  • 1 Де використовуються трафарети для фарбування стін
  • 2 використовувати Як трафарети для стін під фарбування
  • 3 Працюємо із трафаретами для стін: важливі дрібниці

Де використовуються трафарети для фарбування стін

Трафаретними формами можна скористатися, обробляючи стіни будь-яких кімнат, створюючи панно, бордюри, декоруючи один куток кімнати. Особливо затребувані зображення, що поєднуються в стилі, в кольоровій гамі з дизайном приміщення. Так, у дитячій образи мультиплікаційних героїв створять цікаву атмосферу. Гілка сакури, створена фарбами, доповнить японський інтер’єр кімнати.

Як використовувати трафарети для стін під фарбування

Трафарети для стін під фарбування допоможуть створювати самобутні малюнки. Для цього беруться трафаретні форми і світловідбиваючі (бажано) фарби. Слід грамотно підібрати відтінок. Форми з готовими сюжетами купують у художніх салонах, в будівельних магазинах. Їх можна виготовити власноруч. У разі самостійного виготовлення спочатку вибирається вподобаний малюнок. Потім зображення з допомогою копірки (можна і кальки) перекладається на папір. Таким чином, основа для трафарету вже готова. Але залишати візерунки на папері ризиковано, так як вода призведе в непридатність матеріал. Правильніше буде перевести зображення на вологостійкий матеріал, наприклад, на пергамент, тонкий пластик, вощений папір, поліетилен. Найбільш довговічними для застосування вважаються ламинационный матеріал пластик, вони забезпечать багаторазове застосування.

Остаточно вибравши матеріал, гострими ножицями починають акуратно вирізати малюнок. Можна взяти також тонкий, відточений ніж для паперів. Якщо в процесі випадково був відрізаний зайвий ділянку, його можна без праці приклеїти скотчем. Скотчем також доцільно обробити гострі кути. Це зробить трафарет більш міцним. Корисно позначити місця стику. Після вибирають фарбу — і починається розпис стін.

Перед початком обробки важливо правильно підібрати фарбу. Тип поверхні диктує вибір кольорового матеріалу. Бетонні, цегляні, дерев’яні поверхні слід зафарбовувати акриловим матеріалом на водній основі. Для нанесення зображення на зовнішніх стінах купують масляні склади.В магазині фахівці можуть проконсультувати з приводу підбору лакофарбового складу, придатного до конкретного типу підстави.

Працюємо із трафаретами для стін: важливі дрібниці


Фарбування стін через трафарет вимагає також правильного вибору кольору покриття. Необхідно, щоб фарба відповідала загальному дизайну. Нарешті починається нанесення зображення. Якщо треба створити візерунчастий бордюр, то спочатку проводять горизонтальні лінії, щоб малюнки були розташовані чітко на однаковій відстані. Потім трафарет малярським скотчем кріпиться на стіну. Губкою (пензликом) обережно наноситься фарба. Бажано, щоб волоски пензлик наполовину макались у фарбу, щоб уникнути патьоків.

Наступний крок – трафаретна форма акуратно видаляється з поверхні стіни. Якщо передбачається використання різних кольорів, то другий колір наноситься після висихання попереднього. До подібної техніки звертаються зазвичай при створенні великих зображень, при декоруванні великої площі. Кімната завдяки цій роботі буквально зміниться, стане яскравіше. Дитячу кімнату краще оформляти разом з дитиною — і йому цікаво, і працюється веселіше.

Можна також взяти вподобаний оригінальний малюнок, збільшити його багаторазово (до потрібного розміру) на ксероксі. Отриману форму треба прикласти до поверхні, обвести його контур, потім заповнити зображення необхідними відтінками.При бажанні посилити обсяг використовуються декоративні вставки: гудзики, стрічки, спеціальні наклейки.