Відкриття багажника Форда Фокус 2 при поломці замка | Авто

.

Власники Форд Фокус другого покоління можуть зіткнутися з різними несправностями. Це можуть бути як невеликі поломки по салону (відмова склопідіймача тощо), так і більш серйозні проблеми (двигун, трансмісія та інше). Деякі неприємні несправності можуть виникати в самі невідповідні моменти. Власники седанів нерідко стикаються з ситуацією, коли не можуть відімкнути замок п’ятої двері. Що робити, якщо на Форд Фокус 2 не відкривається багажник?

Це невелика болячка, з якою може зіткнутися будь-який власник цієї моделі. Для початку необхідно відкрити багажник, після чого з’ясувати причину виникнення цієї проблеми і усунути її. Звичайно ж, можна звернутися на СТО, але це обійдеться набагато дорожче. Якщо у вас є час і бажання, то можна все зробити самостійно.

Справа в тому, що в багатьох випадках допомагає виконання елементарних дій: розібрати, змастити і зібрати замок. Після цього все починає працювати як треба. Якщо ж це не допомогло, то треба визначити причину. Замок багажника на Форд Фокус 2 седан може не відкриватися по 2 основних причин:

  • перетирання проводів;
  • відмова кнопки.

Від кнопки в салоні до замку йдуть дроти, які можуть перетертися. Незважаючи на те, що вони знаходяться в захисному кожусі, з часом, і він може пошкоджуватися. Це призводить до того, що при натисканні на кнопку, нічого не відбувається, і відкрити п’яту двері не виходить.

Якщо після проведення перевірки з’ясовується, що з нею все в порядку, то проблема може бути в самій кнопці. Як у цьому переконатися? Якщо п’ята двері відкривається з брелка, то значить щось не так з кнопкою. Щоб її змінити, потрібно чимось тонким відсунути фіксатори з зовнішньої сторони багажника Форд Фокус і потягнути її на себе. Перед тим як купувати нову деталь, потрібно ще раз перевірити і переконатися, що вона не працює. За допомогою тестера виконуємо діагностику і якщо при натисканні відбувається замикання, то проблема в іншому. Якщо ж ні, то несправність виявлена. Вирішується це просто – в магазині купується нова кнопка і встановлюється на штатне місце. Після цього відкрити багажник не має становити ніякої праці. Але як відкрити багажник? Давайте розберемося.

Відкриття багажника Форда Фокус 2 при поломці замка | Авто 1

Відкриваємо багажник: реальний спосіб

Відкриття багажника Форда Фокус 2 при поломці замка | Авто 2Отже, ви зіткнулися з неприємною ситуацією, і відкрити багажник на другому Фокусі у вас не виходить. Кнопка багажника не виконує свою функцію, на пульт кришка не реагує. Що ж робити? На жаль, можливості екстреного відкриття на автомобілі не передбачено. В голову приходить взяти ломик і дістатися до салону силою, але цей варіант ми не розглядаємо, оскільки він дуже дорого обійдеться.

Для того щоб своїми силами відкрити п’яту двері, потрібно відкинути задні сидіння автомобіля і витягти всі речі, які можуть перешкодити. Далі пролазимо всередину і виконуємо наступні дії:

  • знімаємо заглушки петлі біля замку і відкручуємо болти кріплення;
  • знімаємо пістони, що кріплять накладку;
  • смикаємо прокладку й кришку, після чого п’ята двері повинна відкритися.

От і все, як ви бачите, відкрити п’яту двері досить легко. Після цього буде досить просто зняти замок, розібрати його і з’ясувати причину несправності. Наприклад, виконати ремонт замка багажника. Про деякі з них ми вже розповіли. Є й інші варіанти. Приміром, якщо багажник можна відкрити з пульта, але з сигналізацією стався якийсь збій. В такому випадку, необхідно перепрограмувати її, після чого все має запрацювати коректно.

Форд Фокус два – це сучасний і надійний автомобіль, але наявність великої кількості електроніки призводить до того, що якась система може вийти з ладу. З цієї причини виникає проблема, коли відкрити багажник автомобіля не вдається. Якщо ви зіткнулися з такою неприємністю, то потрібно діяти в наступній послідовності: відкрити кришку, розібрати замок, з’ясувати причину і усунути її.

Не відкривається багажник на Форд Фокус2 ХечбекКак відкрити #замок багажникафорд мондео не відкривається багажникЗамена замку багажника Ford Focus 2 ЅТВскрываем FF2 без ключів

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.