Волонтери FIFA 2018 | як стати волонтером ЧС | Новий Рік

.

У 2018 році в Україні з 14 червня по 15 липня пройде фінальна частина 21-го за ліком чемпіонату світу з футболу. Ця подія стане знаковою для Україні, оскільки країна вперше буде приймати головний футбольний турнір планети. За організацію турніру відповідає створений оргкомітет, а посильну допомогу надаватимуть волонтери ФІФА 2018, яким може стати кожен з нас.

Організація такого великого турніру була б неможливою без волонтерів. В їх обов’язки входить допомога спортсменам і вболівальникам, вирішення організаційних питань, координація різних служб і багато іншого. Оргкомітет чемпіонату світу 2018 займається підготовкою волонтерів та проводить для них відповідні курси та тематичні семінари. Підготовка персоналу буде здійснюватися цілеспрямовано, з урахуванням їх наступних функцій та специфіки роботи. У загальній складності оргкомітет чемпіонату організує 15 центрів, які координують роботу всіх волонтерів. Планується задіяти понад 15 тисяч людей, які і будуть допомагати в організації чемпіонату світу в Україні.

Як стати волонтером футбольного чемпіонату світу

Зареєструватися і стати волонтером на чемпіонат світу з футболу 2018 може кожен з нас. Відсутні обмеження на національність, громадянство і віросповідання. Існує лише вікове вимога, тому волонтером може бути лише людина, якій вже виповнилося 18 років. Для реєстрації у волонтери ФІФА 2018 необхідно заповнити анкету, робота з якої не представляє складності.

Відбір волонтерів розпочався 1 червня 2016 року. Планується, що до початку 2017 року буде зібрано необхідну кількість анкет, і відповідна служба приступить до їх обробці. Відбір кандидатів буде проводитися в кілька етапів. Перші етапи проводяться дистанційно, що позбавить від необхідності приїжджати на співбесіду безпосередньо в один з волонтерських центрів. Лише на останньому етапі відбору потенційним претендентам необхідно буде провести співбесіду, на підставі якого і буде прийнято рішення про затвердження конкретної людини волонтером.

В даний час можна зареєструватися через сайт волонтерів ФІФА 2018. Саме заповнення анкети не представляє складності. Необхідно зазначити ваш вік, ім’я та прізвище, освіта, наявні навички, рівень володіння іноземною мовою та контактні дані. Зазначимо, що володіння іноземною мовою є обов’язковим якщо ви хочете стати волонтером ФІФА 2018, але наявність таких знань дає перевагу при виборі. Безпосередньо в анкеті слід вказати бажаний напрямок, по якому хотілося б працювати, і переважний для роботи місто.

Якими якостями повинен володіти волонтер

Слід сказати, що жорстких критеріїв до кандидатів не пред’являється. Зовсім не обов’язково добре розбиратися у футболі та правила цієї гри. Важливо бути комунікабельним і з легкістю знаходити спільну мову з людьми. Знання іноземної мови, особливо рідкісних лінгвістичних груп вітається і дає безперечна перевага такої заявки на волонтерство. Вітається досвід аналогічної роботи, тому якщо здобувач раніше був волонтером на інших великих спортивних змаганнях, у нього більше шансів на схвалення його кандидатури.

Навчання волонтерів

Навчання складається з трьох етапів, що і дозволить якісно підготувати людину до його майбутньої роботи. На спільних заняттях волонтери ЧС 2018 максимально занурюються в специфіку своєї роботи, вчаться взаємодіяти в команді та отримують необхідний досвід роботи. На другому етапі проводиться функціональне навчання за обраним напрямом. Третій етап навчання планується провести безпосередньо перед відкриттям чемпіонату. В даному випадку все навчання буде проводитися вже на спортивних об’єктах, де і будуть працювати конкретні волонтери. Проведені навчальні заняття дозволять уникнути позаштатних ситуацій під час футбольного турніру, а якість організації першості незмінно зросте.

Цікаві статті:

  • Новий склад збірної Україні з футболу 2018

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.