Як красиво зробити стелю | Ремонт

.

Чим більше вибір будівельних матеріалів, тим важче вибір. Багато були в ситуації, коли стоїш перед величезним стендом з різними видами плитки або шпалер, і не чого не можеш вибрати. У цій статті я розповім, як можна обробити стелю у вашому будинку, як красиво зробити стелю. А тут ви можете почитати про те, як самостійно наклеїти кахель.

Як красиво зробити стелю | Ремонт 1

1. Перед тим, як приступити до обробки стелі, його необхідно підготувати. Видаліть стару побілку або шпалери. Потім оштукатурьте стелю. Закрийте всі тріщини, шви, нерівності. Після цього стелю потрібно шпаклювати.

2. Які є види стель? Насправді стелю можна зробити безліччю способів.

Красиво виглядають французькі натяжні стелі. Для їх виготовлення застосовують поливиниловая плівка, яка натягується на каркас з пластика. Ви можете вибрати різну фактуру французьких стель, стеля може бути глянсовим або матовим. Є варіанти стилізації під мармур, камінь, замшу, дерево. Французький натяжна стеля легко миється і довговічний. Його можна встановити в дитячій, спальні, залі.

Як красиво зробити стелю | Ремонт 2

3. Є варіант обробки стелі ліпниною. Буває пластикова ліпнина і гіпсова. Доцільно покривати стелю ліпниною у спальні або вітальні.

4. Досить популярний і легкий в установці-стеля покрита стельової плиткою. Плитка продається різної фактури, з різними малюнками. А плитку з захисною плівкою можна встановлювати і на кухні. Але в основному стельової плиткою стелі обкладають в спальнях і вітальнях. Також стельову плитку можна пофарбувати.

Відео красиві стелі

5. Дуже красиво виглядають стелі оброблені панелями, які бувають алюмінієві або полівінілхлоридними. Алюмінієві стельові панелі застосовують у передпокоях і кухнях, а полівінілхлоридні у ваннах, туалетах, кухнях, прихожих. Панелі продаються різних кольорів. В стелі легко вбудовуються галогенні світильники.

Це лише невеликий перелік способів зробити стелю красиво. Я не розповів про стельові шпалери, текстурну шпаклівку, вагонку. Але це теми наступних статей.