Як перевести гроші з вебмані на ківі гаманець? Відповідь тут! | Техніка

.

Всім привіт! У цій статті ви дізнаєтеся, як перевести гроші з вебмані на ківі гаманець. Завдяки розвитку інтернет-технологій, люди вибирають покупку всіляких товарів в інтернет-магазинах. Такі магазини мають великий ряд переваг, таких як можливість доставки додому, низькі ціни і робота цілодобово. Всіх покупців часто цікавлять способи оплати товарів і послуг. У більшості в іноземних магазинах застосовуються такі системи, як «QIWI», «Webmoney» і «PayPal». Але бувають такі випадки, коли у покупця є лише, припустимо, «Webmoney», а магазин або сервіс взаємодіють лише з «QIWI». Виникає питання «Як перевести кошти з «Webmoney» на «QIWI»?

Зміст статті

  • 1 Як перевести гроші з вебмані на ківі гаманець
  • 2 Оплачуємо з сайту вебмані
  • 3 Отримуємо ківі гроші
  • 4 Висновок

Як перевести гроші з вебмані на ківі гаманець

Є такий спосіб, коли здійснюється виведення грошей з «Webmoney» на карту, а після цього готівкою в терміналі поповнюється рахунок «QIWI», але тут висновок досить тривалий, і може піти близько 2 або трьох днів. Тому цей варіант не всім підходить. Також можна прив’язати «Webmoney» до «QIWI», після чого стає доступним переказ коштів з «WM Keeper». Комісія тут – 3 відсотки. Недолік цього способу – в обов’язковості наявності формального атестата, з чим не кожен захоче возитися.

Мережеві користувачі з досвідом знають, що існують спеціальні сервіси, що дозволяють здійснювати переказ коштів з однієї платіжної системи в іншу. Такі сервіси називають віртуальними обмінниками електронної валюти. Тут комісія – 1-8 відсотків. Також можна зробити обмін на форумах по заробітку, але тут можна стати обдуреним у зв’язку з наявністю шахраїв. Тому абсолютно незнайомим людям довіряти не завжди можна в цьому плані.

Існує такий спосіб переказу коштів, як використання балансу мобільного телефону. Тут слід перевести кошти з «Webmoney» на телефонний рахунок, а після – виставити рахунок з «QIWI» на номер. Оплатіть рахунок і отримаєте гроші на «QIWI». Тут комісія досить велика: 5-10 відсотків з боку оператора, а з боку «WM» — 0,08.

Оплачуємо з сайту вебмані

Отже, для здійснення переказу з «WM» на «QIWI» слід зайти на https://telepay.wmtransfer.com і вибрати оператора. Пам’ятайте, що слід зараховувати кошти на прив’язаний до «QIWI» номер.

Слід ввести телефонний номер і суму оплати, вибрати гаманець та натиснути «Сплатити».

Далі здійснюйте оплату через «WM Keeper», «Mini» і Keeper Classic.

Отримуємо ківі гроші

Коли гроші надійдуть на мобільний рахунок, слід відвідати http://qiwi.com. Далі необхідно авторизуватись і перейти на «Поповнити гаманець».

  • Тисніть «Онлайн», а потім в пункті «Місця поповнення» відзначте «Рахунок мобільного телефону».

  • Далі потрібно вибрати оператора і звернути увагу на стовпець «Комісія».

  • Тисніть «Докладно».

  • Праворуч слід вказати суму. Комісія розрахується в автоматичному режимі. Тисніть «Перевести».

  • Слід переконатися в коректності введених даних і натиснути «Підтвердити».

  • Чекайте SMS на телефон і відправте отриманий код у відповідному повідомленні. Чекайте списання коштів і надходження на «QIWI».

Так без наявності формального атестата ви швидко переведете гроші. Тому останній спосіб найбільш зручний.

Висновок

Таким чином, ви дізналися, як перевести гроші з вебмані на ківі гаманець. Якщо у вас є свої фішки обміну цих валют — прошу написати про них у коментарях. Дякую всім за увагу і миру вам!