Як самостійно зробити підвісну стелю з пластику | Ремонт

.

З кожним роком сучасні оздоблювальні матеріали стають доступними для великої кількості населення. І якщо років 5-7 тому підвісну стелю можна було побачити тільки в дуже дорогих квартирах, то сьогодні його може собі дозволити звичайна, середня сім’я.

Як самостійно зробити підвісну стелю з пластику | Ремонт 1

Підвісні стелі відмінно миються, мають бездоганний зовнішній вигляд, краще співвідношення ціна/якість. Якщо ви хочете не дорого і сучасно обробити стелю в кімнаті, то підвісні стелі-це відмінний вибір.

Покроковий урок інструкція з монтажу підвісної стелі з пластику. А також відео урок-як встановити підвісну стелю своїми руками. А тут інструкція з монтажу гіпсокартонних стель.

1. Визначення горизонталі. Від найнижчого кута стелі зробіть відступ на 5 см вниз і поставте позначку. По периметру прочертите горизонтальні лінії через цю позначку.

2. Просвердлите отвори в направляючих профілях 27х28 див. Отвори повинні йти через кожні 50-60 см. Діаметр отвору повинен підбиратися виходячи з діаметра дюбелів, якими будете ці профілі кріпити.

Відео монтаж підвісних стель

Як самостійно зробити підвісну стелю з пластику | Ремонт 2

3. Прикладіть профіль до зазначеної лінії і поставте позначки отворів для стіни. Приберіть профіль і просвердлите отвори в стіні. Потім вставте в отвори дюбеля і прикріпіть профілі по периметру.

4. По площі стелі прикріпіть прямі підвіси. Підвіси кріпляться по прямій лінії. З цього попередньо прочертите паралельні лінії по стелі через кожні 50-60 див.

Як самостійно зробити підвісну стелю з пластику | Ремонт 3

Фото підвісна стеля

5. Перпендикулярно прокресленим лініях натягніть волосінь, використовуючи дюбелі, якими кріпили профіль по периметру.

6. Почніть кріпити стельовий профіль 60х27см. Натягнута волосінь-це ваш маяк, по якому ви повинні вирівняти підвісний профіль. Тобто кінець профілю повинен збігатися з волосінню.

Відео монтаж панелей на стелю

7. Після того, як по всій площі стелі будуть закріплені всі профілі, можна приступати до монтажу стельових панелей. Важливо правильно прикріпити першу панель. Не допускайте щілин між плитками.

Найважче і найважливіше-це встановити підвісні профілі в одній площині з направляючими профілями.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.