Як вибрати двері для лазень і саун | Ремонт

.

У лазнях та саунах кожна деталь має значення. Встановлюючи двері для лазні або сауни, ви повинні дотримуватися важливі вимоги. Двері повинна повністю відповідати даному виду приміщень і витримувати високі температури, а також не випускати пар назовні. Також двері повинні не розбухає від вологи і не пересихати від гарячого повітря. Конструкція повинна бути функціональною і надійною.

Сауна або лазня може бути побудована в різному дизайнерському рішенні. Стиль всього приміщення диктує правила для вибору дверей. Ця деталь інтер’єру повинна гармонійно вписуватися в загальний вигляд і підкреслювати смак і індивідуальність господаря.

Будівельні маркети і виробники пропонують кілька варіантів дверей для лазні або сауни. Це можуть бути цілісні двері, комбіновані або виконані повністю з скла. Давайте розглянемо кожний із запропонованих видів.

Сучасні парилки можуть бути виконані повністю з дерева, тоді і двері потрібна підбирати відповідну. Кращий матеріал для дверей — це липа. Адже вона чудово витримує перепади температур, піддається хорошій обробці і абсолютно не виділяє смол. Двері тривалий час повністю виконує своє призначення, не піддається перекосів і деформації. Деревина оброблена спеціальними засобами для збільшення терміну експлуатації.

Скляні двері зазвичай встановлюють в лазнях і саунах з сучасним дизайном. Вони виготовляються із спеціального термостійкого скла. Двері мають більш елегантний вигляд і більш практичні. Скло витримує величезні перепади температур, може бути повністю матовим або мати візерунок. Скло можна пофарбувати в різні кольори і таким чином підкреслити загальний стиль всього приміщення. Також ці двері зручні, якщо потрібно спостерігати за дітьми.

Комбіновані двері частково складаються з цільної деревини, а частково засклені. Вони можуть бути різних форм і представлені у великому асортименті. Кожен власник лазні або сауни має можливість вибрати собі двері, виходячи з власних уподобань.

Незважаючи на широкий вибір, кожен варіант дверей має ряд недоліків. Наприклад, скляні двері можуть піддатися механічного впливу. Скло може розбитися і дрібні осколки — це досить травматично. Двері, виконані з дерева теж мають свій термін придатності. Рано чи пізно кожен виріб зношується і підлягає заміні.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.