Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город

.

Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 1
Передмова

Троянди з давніх часів привертали увагу садівників і квіткарів. І зараз багато любителі вирощують ці красиві рослини на своїх дачах і квартирах. На сьогоднішній день є досить багато різних способів, як виростити троянду з черешка, якщо з’явилася потреба розмножити сорт, який сподобався.

Зміст

 • Які є методи живцювання?
 • Як виростити троянду з черешка в картоплі чи воді
 • Нові троянди з пакету або газети
 • Як зберегти живці троянд взимку?
 • 1 Які є методи живцювання?

  Незважаючи на те, що зараз є багато можливостей придбати будь-який сорт троянди, завжди знайдуться любителі, для яких посадка квітів і методи живцювання викликають жвавий інтерес. Причин цього може бути багато: комусь подобається певний сорт, а придбати його немає можливості, хто бажає виростити вподобану троянду з букета, а хтось просто любить експериментувати з рослинами.

  Вирощування троянд з живців може проводитися такими методами:

  • Літній розмноження у відкритому грунті;
  • Посадка під зиму;
  • Метод Буріто;Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 2
  • Укорінення у воді;
  • Укорінення в картоплі;
  • Укорінення в пакеті;
  • Укорінення методом Трануа.Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 3

  2 Як виростити троянду з черешка в картоплі чи воді

  Багато хто, отримавши шикарний букет троянд в подарунок, часто задаються питанням, як розвести троянди живцями, взятими з стоїть у вазі букета.

  Але тут треба сказати, що рослини, які прибули з-за кордону, навряд чи зможуть дати коріння. Вони містять занадто багато хімічних речовин, які застосовувалися, щоб зберегти їх свіжими тривалий час.

  З стебел букетных троянд нарізають фрагменти звичайних розмірів і ставлять у чисту воду. Поки не утворюються корінці на нижньому зрізі, воду необхідно міняти щодня, причому вода повинна бути дистильованою, але не кип’яченою. Як тільки з’являться корінці, пагони висаджуються в ємність або у відкритий грунт, коли на вулиці плюсова температура.

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 4

  Якщо на вулиці зима, або інші способи не виправдали ваших сподівань, існує давно випробуваний метод – розмноження живцями в картоплі. З картоплини потрібно видалити очі і просто увіткнути в неї підготовлені фрагменти пагонів. Все це закопується в землю. Майбутнє рослина отримує все необхідне харчування і в той же час захищене від мікробів у ґрунті.

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 5

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 6

  За методом Трануа, як троянди зробити держак, матеріал для вкорінення береться з верхньої частини пагона довжиною до 20 см, з тільки що отцветшими квітами, коли нижні бруньки почнуть набрякати, щоб викинути нові листя і молоді пагони. Зі стебла видаляються все листя, за винятком верхньої пари. Висаджуються нарізані стебла в ґрунт на сонячному місці під кутом 45 градусів. Накриваються половинкою пластикової пляшки і частково притеняются від сонця. У похмуру погоду притінення рекомендується знімати. Пластикові ємності повинні залишатися аж до морозів, незважаючи на те, що на пагонах утворилися молоді листочки.

  3 Нові троянди з пакету або газети

  При літній посадці для розмноження троянд живцюванням необхідно брати пагони зі здорових і міцних кущів. Потрібно вибирати ті стебла, на яких тільки з’явилися бутони. Якщо шкода зрізати майбутній квітка і позбавляти себе задоволення милуватися ним, то можна взяти це втеча після того, як з квітки почнуть обсипатися пелюстки, не допускаючи утворення плодів.

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 7

  З досвіду багатьох квітникарів, брати для живцювання краще бічні пагони, менш потужні і товсті. При цьому краще вкорінюються нижні сегменти стебла. Укорінення в пакеті робиться наступним чином. Підготовлений посадковий матеріал нижніми кінцями укладають у стерильний грунт або мох сфагнум, який попередньо потрібно просочити розчином соку алое. Концентрація соку 9:1 (на 9 частин води одна частина соку). Пакет потрібно надути і міцно зав’язати.

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 8

  Цей мішок підвішується на вікно, а через кілька тижнів повинні з’явитися перші коріння. Вирощування троянд Буріто мало чим відрізняється від вищеописаного способу. Хіба що завдовжки садивного матеріалу, який нарізається по 15-20 см і замість пакета поміщається у вологу газету. Обробка посадкового матеріалу имунностимулирующими препаратами Цитовит, Корневін, Епін та іншими подібними проводиться при будь-якому методі вкорінення.

  4 Як зберегти живці троянд взимку?

  Коли проводиться посадка троянд навесні або обрізка, можна заготовити достатньо багато матеріалу для розмноження живцями. Але буває, що вам дісталися стебла троянд бажаного сорту саме восени. Що робити в цьому випадку? В умовах квартири вирощування молодих відростків взимку – це справжня мука, у відкритий грунт теж не посадиш – вимерзнуть.

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 9

  Можна рекомендувати зберігання посадкового матеріалу взимку в холодильнику, загорніть його в перфорований пакет з насипаним мохом всередині. Але це теж потребує постійного контролю. Найпростіше прикопати пагони в грунт, накривши їх зверху шаром скошеної трави, соломи, лутрасілом. В такому вигляді вони чудово зимують в умовах середньої смуги Україні.

  Як виростити троянду з черешка влітку і взимку? + відео | Сад і город 10

  Ваш коментар буде першим

  Залишити коментар

  Ваш email не буде показано.