Які водонагрівачі випускаються компанією Electrolux (Електролюкс): різні моделі, відгуки покупців, відео | Ванна кімната

.

Які водонагрівачі випускаються компанією Electrolux (Електролюкс): різні моделі, відгуки покупців, відео | Ванна кімната 1Мати можливість постійно користуватися гарячою водою — нормальне бажання сучасної людини. Тому водонагрівачі в будинку вже давно стали предметами першої необхідності. Компанія Electrolux (Електролюкс) випускає популярні газові і електричні моделі, а також котли з непрямим нагріванням. Про те, які з них найбільш практичні, можна судити виходячи з відгуків покупців, а також з відео матеріалів.

Зміст

 • Electrolux
 • Основні відмінності накопичувальних і проточних пристроїв Electrolux
 • Які використовуються матеріали при виготовленні бойлерів Electrolux
 • Що враховувати при виборі моделі водонагрівача Electrolux
 • Відгуки покупців про водонагрівачах Electrolux
 • Водонагрівачі Electrolux: відео

Electrolux

Шведський концерн Electrolux заснований ще на початку минулого століття, а сьогодні є одним з лідируючих виробників побутової техніки і обладнання у світі. Головне правило компанії — випуск продукції бездоганної якості. Тому бойлери ТМ Електролюкс вважаються дуже якісними і надійними.

В залежності від того, з допомогою якого нагрівального елемента відбувається підігрів, прилади Electrolux можна розділити:

 • електричні — вода гріється за рахунок споживання енергії від електромережі;
 • газові колонки — протікаючи через них, вода нагрівається за допомогою енергії, що виділяється при згорянні природного газу;
 • водонагрівачі з непрямим нагрівом — підігрівають воду використовуючи тепло опалювальної системи, тобто працюють разом з котлом.

Основні відмінності накопичувальних і проточних пристроїв Electrolux

Проточні водонагрівальні пристрої. Випускаються як газові, так і електричні. Тут температура води піднімається до високих цифр дуже швидко, проходячи через нагрівальний елемент високої потужності. Такі бойлери можуть видавати своїм власникам підігріту воду у великих кількостях.

Які водонагрівачі випускаються компанією Electrolux (Електролюкс): різні моделі, відгуки покупців, відео | Ванна кімната 2Проточний водонагрівач

Проточні водонагрівачі характеризуються великою потужністю, адже важлива швидкість прогріву. Діапазон їх роботи від 1,5 до 27 кВт. Дуже потужним агрегатів потрібна напруга в мережі 380 Ст.

Накопичувальні бойлери. Ці водогрейки також можуть бути газовими і електричними. З плюсів таких бойлерів можна виділити можливість одночасного користування гарячою водою з різних кранів, наприклад, на кухні та у ванній. Вода в них гріється поступово і при цьому вони споживають набагато менше палива або електроенергії, ніж їх проточні аналоги.

Швидкість прогріву води до встановленого максимуму температури може різнитися в залежності від моделі, починаючи з 20 хв і до 5 год — час залежить від потужності Тена. Коли температура досягає верхніх меж (55-75°C ), вона підтримується на одному рівні за допомогою автоматики. Робоча потужність в бойлерах накопичення становить 2 кВт, що значно менше потреб їх проточних побратимів.

Увага! Проточні водонагрівачі піддають електромережу значному навантаженні. Тому при їх виборі обов’язково слід перевірити проводку.

Які водонагрівачі випускаються компанією Electrolux (Електролюкс): різні моделі, відгуки покупців, відео | Ванна кімната 3

Температуру нагріву води в бойлерах Electrolux можна встановлювати самому в певних межах:

 • в накопичувальних моделях — від 30 до 75°C ;
 • у проточних — від 30 до 60°C ;
 • в газових колонках — від 30 до 60°C .

Які водонагрівачі випускаються компанією Electrolux (Електролюкс): різні моделі, відгуки покупців, відео | Ванна кімната 4Бойлер

Накопичувальні водонагрівачі забезпечені пенополіурітановій теплоізоляцією, яка не дає охолоджуватися воді при відключенні від електромережі.

Якщо оцінювати водонагрівачі Electrolux з ергономічної точки зору, то проточні моделі однозначно виграють. Вони мають невеликі габарити і важать небагато. У конструкції моделей накопичення присутній досить великий резервуар для води ємністю до 200 л. Хоча компанією випускаються і компактні моделі, наприклад, серія водонагрівачів Genie.

Які використовуються матеріали при виготовленні бойлерів Electrolux

Застосування різних матеріалів для виготовлення комплектуючих обумовлено тим, накопичувальне це пристрій або проточне. У першому варіанті корпус і бак обов’язково виконуються із сталі, а в проточних моделях допускається застосування високоякісного пластику. ТЕН в бойлерах електричних виконується з нержавіючої сталі, а в газових колонках теплообмінник з міді.

Що враховувати при виборі моделі водонагрівача Electrolux

 • Необхідно визначитися з видом харчування майбутнього придбання. Якщо однаково доступні газ і електрику, то слід керуватися додатковими факторами. Наприклад, процес установки газового водонагрівача трудомісткий, але в подальшому це обладнання не настільки дорого. У випадку з вибором електричного варіанту все з точністю до навпаки.
 • Обсяг бака необхідно вибирати в залежності від передбачуваного споживання гарячої води. Найпопулярніші моделі накопичення від 30 до 100 л.
 • Проточні водонагрівачі споживають багато палива або електроенергії, зате з їх допомогою вода нагрівається практично миттєво. Однак забезпечити нею кілька точок одномоментно вони не здатні. Для накопичувальних ж агрегатів потрібно певний час підігріву до потрібної температури, часом занадто тривале.

Які водонагрівачі випускаються компанією Electrolux (Електролюкс): різні моделі, відгуки покупців, відео | Ванна кімната 5Водонагрівач серії Centurio

 • Компанією Electrolux водонагрівачі випускаються в різних модифікаціях, тому, дуже просто підібрати потрібну форму і розмір виходячи з особливостей дизайну приміщення. Наприклад, бойлери серії Royal і Centurio — плоскі, Axiomatic і Heatronic — круглі, Formax — прямокутні.

Рада. При виборі бажано звернути увагу на моделі з економічним режимом, тобто трьох-ступінчасті. Такі бойлери мають більш тривалий термін служби.

 • Для зручності користування на деяких моделях встановлені електронні дисплеї, різні датчики та індикатори.
 • Не зайвим буде звернути увагу на наявність захисту пристрою, тобто його автоматичного відключення в різних ситуаціях: при перегріві, при перевищенні тиску і при включенні агрегату з порожнім баком.

Відгуки покупців про водонагрівачах Electrolux

Відгуки споживачів про різні моделі відрізняються. Деякі залишилися незадоволені і стверджують, що термін експлуатації їх дуже малий, а інші постійно користуються кілька років і не мають ніяких нарікань. З плюсів відзначаються якість теплоізоляції, компактність, економічність і доступна ціна. Для установки рекомендують запрошувати професіоналів.

З мінусів найчастіше наводяться приклади неправильних показників температури, відображених на дисплеї.

Будь водонагрівачів Electrolux — чудове пристрій, який прийде на виручку в проміжок відключення гарячої води у квартирі і в будь-який момент зможе підігріти воду в приватному будинку.

Водонагрівачі Electrolux: відео

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.