Яку двері купити в ванну кімнату | Ремонт

.

Одним із творчих рішень при виборі дверей у ванну кімнату може стати – двері-купе. Вибір на користь такої двері викликаний тим, що двері-купе виглядають, не побито і своєрідно. Крім того, купейні двері економлять простір і в квартирах маленького розміру будуть, як не можна, до речі. Але, не дивлячись на корисні функції, у таких дверей є і свої недоліки.

Яку двері купити в ванну кімнату | Ремонт 1

Матеріал, для виготовлення купейної дверей повинен бути, в першу чергу вологостійким, по-друге, по можливості, шумонепроницаемым і теплоустойчивым. Професіонали рекомендують версію зі скла, алюмінієвого профілю, пластика або ламінату.

Варіант гартованого скла несе в собі оригінальність і вишуканість. Перед дизайнерами відкривається великий вибір малюнка, кольору та рельєфу. Такі вироби дуже міцні і можуть стати прикрасою будь-якої квартири.

Яку двері купити в ванну кімнату | Ремонт 2

Одним з придатних матеріалів для вологих приміщень, служить пластик.

Плюси дверей із пластику:

  • не гниють
  • довговічні
  • легкі
  • не деформуються
  • гігієнічні

Двері-купе з дерева, оброблені антисептичним складом і покриті захисним водовідштовхувальним лаком або багатошаровим ламінатом – служить ще одним варіантом для ванної кімнати. Найчастіше переважні для таких цілей комбіновані двері з профілю ПВХ і ДСП.

Особливість купейних дверей в тому, що вони можуть рухатися уздовж стіни. Можливий також варіант, який виглядає найбільш вигідно, коли полотно ховаються в стінну нішу. Так двері менш вразлива до механічних пошкоджень. Правда установка дверей-купе, з вхідними в нішу стулками, більш трудомістко і вимагають додаткових витрат.

Альтернативою дверей купе служить звичайна стулкова двері. Така двері, як і двері-купе може бути виготовлена з будь-якого матеріалу. Її перевагою, перед купейної дверима, служить те, що може виготовлятися з матеріалів у будь-якій комбінації. Крім того, стулкова двері коштує значно дешевше купейної.

Механізм та комплектуючі створчатой двері не менш вибагливі в експлуатації, ніж двері-купе. Така двері претендує на ретельну налаштування під час установки і дбайливого використання. Одним з недоліків звичайної створчатой двері є присутність, нехай не значних, щілин між стулкою і коробом. І хоча стулчасті двері набагато економічніше інших, все ж такі двері в ванну кімнату бажано не встановлювати.

Олена Стадник16.04.2019

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.