Замучив спам? Як прибрати спам розсилку Вайбере (Viber)? | Вібер

.

Багатьох користувачів турбує питання «Як прибрати спам в Вайбере?» адже проблема «холодної» розсилки виражена критично. Якщо ви ставитеся до їх числа, то читайте далі, які існують способи боротьби з недобросовісними рекламодавцями.

Потрібно скаржитися!

Дивно, адже розробники донині не передбачили фільтрацію або спеціальні кнопки. Цей фактор вплинув на наплив маси непотрібної інформації в сервіс. Адже поштові фільтри Яндекса, Майла або Gmail спрацьовують дуже чуйно на будь-яку спробу підсунути рекламу, соціальні мережі часто «зрізають» навіть нешкідливі повідомлення від друзів, досить словосполучень «проголосуй, будь ласка…» або «перейди за посиланням…».

Щоб позбавити себе від настирливої реклами, необхідно ручками натискати на сторінку технічної підтримки, писати вичерпну скаргу – це все час і нерви. Тут необхідно повністю заповнити поля англійською або японською мовою. У полі Inquiry category (required) вибираємо Feedback and feature request. У відповідних рядках вводимо свої дані і пишемо скаргу в вікні Description (required). Є можливість приєднати до повідомлення файл — наприклад, скріншот, який розкриває суть проблеми.

Що примітно, багато користувачів скаржаться, що відгук від технічної підтримки доводиться чекати довго. Але навіть не це головне, а те, що відповісти на лист необхідно протягом 24 годин з моменту отримання, а інакше доведеться складати новий квиток, знову трата часу. Одним з найбільш популярних відповідей на питання «як прибрати спам в Viber» — це видалити систему. Аж ніяк, якщо розробник буде і далі дотримуватися такої стратегії, більшість користувачів можуть просто відвернутися від проекту в іншу сторону. Але Viber підкуповує своїми новаціями, яких немає у Skype, почитати можна тут.

  • Перекладач сторінок для тих, хто вчив французьку чи німецьку.

Блокуємо користувача

Служба підтримки не видалила злого троля і запропонувала його заблокувати, щоб виключити повідомлення від нього? Зробити це дуже просто. Припустимо, хтось стукає додатися в контакти, висвічується дві кнопки «Додати» і «Заблокувати», натискаємо необхідну. Другий спосіб передбачає блокування в групі. Заходимо в групу, свайпим екран вліво. Тут шукаємо контакт, натискаємо «Меню» пристрої”, кнопку «Заблокувати». Аналогічно проходить процес через список контактів. Знайти контакт потім можна буде у спеціальному аркуші, який має ряд функціональних особливостей.

Настають великі зміни

Подібні месенджери не потрапляють в закон «про рекламу», тобто, спам-розсилка не заборонена, але заборона діє в середовищі СМС-рекламників. Одне радує: Дума вирішується розширити цю законодавчу частину, заборонивши подібного роду розсилки в месенджерах. Теоретично, поправка прирівняє онлайн-сервіси до традиційної телефонії.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.