Збірка Форд Фокус: де саме проводиться | Авто

.

Сьогодні у Україні є певні автомобілі, які встигли стати народними, а тому на питання, де збирають Форд Фокус третього покоління, потрібно відповісти детально. Це вкрай важливий момент, адже побутує думка, що вітчизняна збірка машин відрізняється низькою якістю. Чи Так це насправді? Давайте спробуємо з’ясувати.

Третій Ford Focus з’явився на світ у 2010 році. Цієї моделі мала відбутися грандіозна місія: він повинен був завоювати серця автолюбителів у більш ніж 120 країнах усього світу. Оскільки важливою є якість і надійність, то логічним буде питання, де здійснюється складання Фокусів.

Після презентації моделі третього покоління у продажу були доступні екземпляри, які збиралися в німецькому місті Саарлиус. Надалі потужності по виробництву Фокусів були налагоджені в Сполучених Штатах в Уейні. Збірка Форд Фокус 3 також здійснювалась в Африці і Латинській Америці. Більше того, Китай і Таїланд також мають заводи, де виробляються ці автомобілі. Які машини продаються в Україні і де вони збираються?

«Російські» Фокуси

Збірка Форд Фокус: де саме проводиться | Авто 1Як ми вже відзначали раніше, спочатку у продажу був доступний автомобіль, який збирався за кордоном. У 2011 році ситуація змінилася і росіяни отримали можливість купувати Фокус, зібраний на території країни. Це мало ряд переваг, адже не було необхідно сплачувати митні збори і т. д. Виробничі потужності по збірці машини були розміщені у Всеволожську.

Завод називається Ford Sollers і побудований він був у 2002 році. На цьому підприємстві можуть збиратися автомобілі по повному циклу. Форд Фокус третього покоління вперше вийшов з конвеєра у Всеволожську в червні 2011 року.

Тут випускаються різні типи кузовів і комплектації Фокуса:

Збірка Форд Фокус: де саме проводиться | Авто 2

  • 5-дверні хетчбеки;
  • седани;
  • універсали.

Завод Ford Sollers має все необхідне для повноцінного виробництва автомобілів: цехи для зварювання і фарбування, лінії складання, складські приміщення і місця для зберігання готових автомобілів. Також прямо на підприємстві розміщена траса для тестування Фокусів на надійність. Зазначимо, що тут збирається не тільки третій Ford Focus, але і Mondeo.

На заводі у Всеволожську випускається Форд з різними двигунами: 1.6 або 2 літри. Що стосується трансмісії, то на автомобіль може встановлюватися механіка з 6 ступенями або робот PowerShift. Про цій коробці склалося не дуже хороше враження у власників Фокуса з дивною роботи в пробках.

Форд Фокус третього покоління – це дійсно сучасний автомобіль, який дає своєму власнику не тільки високий рівень комфорту, але і забезпечує його безпеку. Цікавою є новітня система MyFord. Вона відповідає за управління електронікою та іншими системами в машині, включаючи підтримку високошвидкісного інтернету.

Російські комплектуючі

Форд не тільки збирається в Україні з привезених запчастин. Справа в тому, що деякі деталі виробляються на вітчизняних підприємствах, що дає можливість зменшити ціну машини і залучити більше покупців. Необхідно відзначити той факт, що місцеве виробництво не впливає негативно на загальну якість Фокуса, а всі деталі проходять ретельну перевірку.

Так, бічні скла робляться на Борському скляному заводі. Вітчизняними є також матеріали, використовувані для обробки даху і багажника. Вони робляться підприємством ПХР. Що стосується сидінь, то тут використовується продукція американської компанії JCI. Однак і їх виробництво здійснюється на території Російської Федерації.

Виготовленням килимків займаються підприємства в Іваново і Самарі. Килими в салон Фокуса йдуть з Тольятті. Відзначимо, що навіть така важлива складова автомобіля як електропроводка виробляється недалеко від Москви компанією Lear. Крім усього іншого, за виготовлення повітропроводів та інших елементів системи опалення відповідальна компанія Кинельагропласт.

Як збирають Форд ФокусЗавод Форд в ВсеволожскеКак збирали Форд Фокус 2 (Ford Focus II)Лінія сборкиКак збирають Форд Фокус 3 (Ford Focus III) 1 Ч.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.