Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, гідності, відгуки потребитилей і сантехніків | Ванна кімната

.

Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, гідності, відгуки потребитилей і сантехніків | Ванна кімната 1Змішувачі – важлива складова будь-якої сантехніки, без якої неможливе повноцінне її функціонування: навіть сама якісна мийка або ванна стає абсолютно марною, якщо у неї вмонтовано неякісний змішувач. Змішувачі від компанії Kaiser в першу чергу орієнтовані на середній клас споживачів, відповідно, мова йде не про найдешевших моделях, тому важливо розібратися в тому, наскільки їх якість відповідає заявленому виробником. Сьогодні буде розглядатися саме це питання: ви дізнаєтеся все про виробника, а також ознайомитеся з відгуками (споживачів і сантехніків) про якість змішувачів Kaiser для кухні та ванної кімнати (додаються фото приклади продукту).

Зміст

  • Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, переваги, особливості
  • Відгуки про змішувачах Kaiser
  • Змішувач Kaiser: відео

Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, переваги, особливості

На ринку сантехнічних виробів продукція від виробника Kaiser з’явилася порівняно недавно і вже встигла зайняти певний сегмент. Відмінною особливістю змішувачів від Kaiser є неповторність різних моделей: кожна відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом і найчастіше має свої конструктивні особливості.

За ті кілька років, що компанія презентує свої змішувачі, про них склалася певна думка споживачів, що характеризують товар, в основному, як простий у використанні, естетичний і (в більшості випадків) якісний.

Змішувачі виготовляються з високоякісної латуні без додавання різних домішок і сплавів. Практично в кожній моделі картридж виготовлений з металу, що дозволяє значно продовжити термін служби виробу. Поверхня змішувачів обробляється додатковим захисним шаром. Найчастіше для цих цілей використовується хром, але іноді бронза або мідь, що дозволяє створити оригінальні моделі для самих незвичайних інтер’єрів.

Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, гідності, відгуки потребитилей і сантехніків | Ванна кімната 2Більшість покупців вважають продукцію Каіѕег якісної

Незважаючи на німецьке «походження», компанія основні виробничі потужності перекинула в Китай, де продукт створюється під контролем європейського керівництва.

Рада. Незважаючи на те, що азіатські моделі змішувачів від компанії Kaiser дешевше європейських аналогів, багато споживачів віддають перевагу при виборі відповідної моделі змішувача європейським варіантами. Найчастіше це пов’язано не стільки з поганою якістю китайського товару, скільки з ментальністю європейців, інтуїтивно не довіряють цим виробам. Хоча на практиці зазначено непогана якість змішувачів від Kaiser.

Серед достоїнств змішувачів від Kaiser можна відзначити:

  • якісний матеріал, що використовується при виробництві змішувачів;
  • чималий гарантійний строк на продукцію – близько 5 років;
  • простота експлуатації виробів;
  • безшумність в процесі експлуатації;
  • естетичний і оригінальний зовнішній вигляд;
  • практичність.

Відгуки про змішувачах Kaiser

Враховуючи той факт, що виробник ставить чималу ціну на змішувачі, орієнтуючись, у першу чергу, на заможний сектор клієнтів, важливо врахувати як позитивні, так і негативні сторони виробленої ним продукції. Розглянемо відгуки про змішувачах Kaiser від споживачів і сантехніків.

Змішувачі для кухні

Що стосується кухонних змішувачів від Kaiser, то вони в більшості своїй орієнтовані на тих споживачів, які не хочуть особливо витрачатися на новий кран. Отже, судити про якість продукту слід, виходячи саме з цього критерію.

Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, гідності, відгуки потребитилей і сантехніків | Ванна кімната 3

Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, гідності, відгуки потребитилей і сантехніків | Ванна кімната 4Змішувач для кухні

Однозначно, продукт, ціна якого дуже приваблива з погляду дешевизни, не може бути призначений для 10-річного використання в побуті. Тим не менш, судячи з відгуків споживачів, багато моделей цілком гідно служать близько 3-4 років. В окремих випадках, ті, хто придбав змішувач, відзначають незвичайне і не завжди правильне кріплення внутрішніх конструктивних елементів змішувача або ж неякісні прокладки, накладки та ін

Рада. При виборі відповідного продукту звертайте особливу увагу на зовнішній вигляд комплектуючих для крана (в особливості, комплект прокладок і кілець). Іноді зустрічаються екземпляри з шлюбом, які можна відразу ж замінити.

Навіть якщо змішувач «потік» через якийсь час після початку його експлуатації, не варто переживати з приводу його заміни: достатньо звернутися в сервісний центр, де неякісний комплект вам замінять новими. Але це можливо лише в тому випадку, якщо установка виробу не здійснювалася з якими конструктивними змінами.

Особливо тепло користувачі відгукуються про таких моделях кухонних змішувачів: Kaiser Sonat 34044, Kaiser Carlson Lux 11062.

Сантехніки ж практично в один голос говорять про те, що строк для оцінки якості продукту занадто маленький. В цілому ж, не можна сказати, що змішувачі від Kaiser так вже й погані.

Змішувачі для ванної кімнати

Змішувачі для ванної від Kaiser мають на своєму рахунку не так вже й багато негативних відгуків. Всі незадоволені споживачі в основному сходяться в думках щодо нестачі змішувачів для ванни: неякісне кріплення лійки до крана і проблема з самою лійкою, що часто загрожує подтеканиями і розбризкуванням води.

Змішувачі Kaiser: характеристика продукту, гідності, відгуки потребитилей і сантехніків | Ванна кімната 5Змішувач для ванної

Покупці відзначають, що в процесі експлуатації змішувач абсолютно не шумить, не скрипить при повороті важелів, а зовнішнє покриття залишається в незмінному вигляді. Знову-таки, виникають нарікання з приводу прокладок і ущільнювальних кілець для крана, які часто недостатньо надійно фіксуються або ж не особливо відрізняються гарною якістю і швидко виходять з ладу.

Найбільшою довірою у споживачів користуються такі моделі змішувачів для ванної кімнати від Kaiser: Douglas 12044/12022 (перший призначений для умивальника, другий – безпосередньо для ванни), Carlson 11060/11055.

На цьому ми закінчуємо розгляд особливостей змішувачів від Kaiser: їх достоїнств, зовнішнього вигляду та ін. Як ви могли переконатися, відгуки про продукцію досить суперечливі. Тим не менш, в більшості випадків споживачі та сантехніки відзначають непогана якість виробів, особливо, відносно матеріалу, використовуваного при виробництві змішувачів. У будь-якому випадку, при покупці варто звертати увагу на зовнішній вигляд, так і на характеристики продукту. Удачі!

Змішувач Kaiser: відео

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.