Значення обіймів по соннику: до чого приснилося обійматися з незнайомцем, родичем або дитиною, собакою | Сонник

.

Іноді людині сниться, що він обіймається з кимось близьким або незнайомим. Таке бачення можна трактувати по-різному, але найчастіше воно віщує позитивні зміни в житті. Іноді цей сюжет підказує, що накопичилися внутрішні проблеми, і потрібно вирішити їх якомога швидше. Дізнавшись значення обіймів по соннику, сновидець зможе визначитися, що робити далі.

Особливості особистості

Є універсальні значення, не враховують стать і сімейний стан сплячого і того, хто їй наснився. Так, обійми з незнайомцем пророкують успіх у кар’єрі, стабільні стосунки в сім’ї, відсутність потрясінь. Обхоплювати руками незнайомої людини — в реальному житті доведеться з кимось познайомитися.

Сон, у якому довелося обіймати однокласника, може передвіщати возз’єднання з людьми, від яких давно не було звісток. Якщо ж людина уві сні укладав в обійми померлого, значить, наяву він занурений у спогади. Щоб витлумачити сон більш детально, потрібно пригадати, з ким довелося обніматися.

Подружжя, хлопець або дівчина

В езотериці сон про обіймах вважається складним у плані розшифровки, так як значення залежать від почуттів, які відчуває сплячий до обнимаемому об’єкту. Варіанти тлумачень, враховують, хто сниться:

 • Чоловік. Довгоочікувана зустріч з чоловіком у сні — до щасливого і довгого союзу наяву. Заспокійливі обійми — знак, що чоловік потребує підтримки. Якщо відчувалося роздратування, це може вказувати на охолодження почуттів або на незадоволеність інтимним життям. Сум, туга — передвісник недовгої «чорної» смуги, після якої все нормалізується. Ніжність — до отримання моральної підтримки від близьких. Обійми відчувалися як міцні — уособлення взаємної любові.
 • Дружина. Чоловік, який уві сні цілує і лагідно обіймає дружину, повинен налаштуватися на кардинальні зміни в кращу сторону. Вони відбудуться дуже скоро. Якщо ініціатором обіймів була дружина, чекає зустріч з родичами. Сумні обійми сигналізують про те, що сім’я недоотримує уваги з боку сплячого. Потрібно це виправити, тому що назріває конфлікт.
 • Улюблений хлопець. Коли дівчина обіймає юнака, який їй подобається, скоро він здогадається про її почуття і відповість взаємністю. Підсвідомість дає знак, що все буде добре. Якщо за сюжетом улюблений виривався з дівочих рук, в реальності не варто розраховувати на його прихильність.
 • Наречений. Якщо молоді люди зустрічаються, і дівчина побачила, що лежить в ліжку поруч з нареченим, наяву справа йде до весілля. Однак погано, що якщо під час обіймів особа партнера раптом стало неразличимым. Такий сон передвіщає скандал і розставання.
 • Колишній коханий/кохана. Обхоплювати за спину людини, з яким розірвані стосунки, — наяву шкодувати про розставання. Якщо ж людина був повернений до сновидінню особою, він теж шкодує про сварку і хоче все повернути. Обійми з поцілунками означають, що побачений людина не тільки шкодує про розставання, але і відчуває провину. Хлопцеві сон нічого не передвіщає, він лише відображає його душевний стан: біль після розриву відносин поки не вщух. У такій ситуації потрібно постаратися відпустити образи.
 • Чужий коханий. Коли дівчині приснилося, що вона обіймалася з хлопцем подруги, в реальності вона може зіткнутися з необґрунтованими підозрами в свою адресу. Доведеться постаратися, щоб репутація залишилася незаплямованою.

Інші люди

Не варто дивуватися, якщо у сні намагається обійняти начальник. Це передбачає розширення кола обов’язків, а ось чи будуть платити більше, невідомо. Обіймати свого керівника і побачити, що замість нього вже інша людина — в реальному житті зіткнутися з обманом, шахрайством. Можливі дрібні втрати, незначний збиток майну. Чоловікові обійми з колегами пророкують конфлікти на роботі. Жінці цей сон передвіщає запрошення на нову посаду, поїздку у відрядження або на стажування.

Якщо у нічних мареннях довелося руками обхоплювати знайому особу, наяву у людини станеться бурхливий роман. Відносини будуть яскравими і приємними, але триватимуть недовго. Є ймовірність, що закоханість переросте в любов, але тільки якщо чоловік проявить себе з кращого боку. Дівчина мала переконатися, що її партнер буде надійним супутником життя.

Коли привиділося, що сплячого обіймає незнайомець, який видає себе за родича, потрібно бути насторожі. В оточенні є недоброзичливець або заздрісник, дії якого можуть завдати шкоди репутації. Інше значення у сну, в якому незнайома персона перетворилася на друга або родича. Бачення сигналізує про те, що спящему не вистачає любові, турботи і душевного тепла, і він шукає їх у невідповідних місцях.

Дівчині сон, в якому чоловічі руки обхоплюють ззаду за талію, вказує на необхідність бути обережніше. Не варто відкривати душу малознайомим чоловікам, тому що в результаті можна опинитися ошуканою. Нічні мрії, в яких один обвиває руками за плечі і притягує до себе, обіцяють значні зміни в житті. Можливі варіанти — далека поїздка, переїзд, зміна роботи. Ніжні обійми красивого незнайомця свідчать про те, що сновидицу оточують люблячі люди, вірні друзі і дбайливі родичі.

Покійний друг або родич

Бачення, у яких присутні померлі люди, часом турбують і навіть вселяють жах. Однак найчастіше вони не віщують нічого поганого. Значення снів про обіймах з покійними:

 • Родич, близький друг. Сон передвіщає умиротворення. Сновидінню належить пережити невеликі труднощі, але близькі прийдуть на допомогу, і на душі запанує спокій.
 • Бабуся або мама. Радісні обійми передбачають доленосну зустріч з людиною, який згодом може стати покровителем. За ісламським соннику це бачення провіщає повернення на батьківщину із чужини. Обійматися з матір’ю і бачити її сумною — потребувати допомоги.
 • Дідусь, батько. Таке бачення означає, що сновидець перейняв кращі риси покійних предків або прагне до цього. Сон сприятливий, він символізує силу духу, цілеспрямованість і здатність протистояти негараздам.
 • Молодий чоловік. Обійматися з небіжчиком, який за життя не входив у коло друзів, — до сожалениям про помилки, вчинені у далекому минулому. У цій ситуації потрібно простити себе і перестати мучитися почуттям провини.
 • Обійми зі сльозами. Розшифровку сюжету приводить китайський сонник. Сновидінню належить сварка, з приводу якої він буде сильно засмучуватися. Відносини з опонентом погіршаться. Можна вжити заходів заздалегідь: подумати, з ким зберігаються напружені відносини, і викликати цієї людини на відверту розмову. Це допоможе уникнути загострення пристрастей.

Свої або чужі діти

Сни про дітей зазвичай втілюють беззахисність того, хто їх бачить. Є й інше значення: людина дбає, переживає про близьких, хоче вберегти їх від негараздів. Ще один варіант — сновидець дуже втомився і знаходиться на межі депресивного стану. Зараз йому дуже потрібна підтримка. Інші тлумачення наводяться з урахуванням того, ким дитина доводиться сновидінню:

 • Племінник. Міцні дитячі обійми за шию передбачають, що сновидець отримає допомогу, на яку не міг розраховувати. Обіймати малюка самому — успішно завершити розпочате. В цілому це сприятливий сон, він передрікає позитивні події, прибуток, поліпшення матеріального становища.
 • Син або дочка. Спящему не вистачає затишку, турботи і душевного тепла. Стан викликано тривалим фізичним перенапруженням, недосипанням або побутовими проблемами. Потрібно викроїти час для повноцінного відпочинку, інакше неминуче погіршення самопочуття.
 • Незнайоме дитя. Обвивати руками чужу дитину — значить, жити щасливо та гармонійно. Сплячий не буде ні в чому мати потребу, адже його оточують розуміючі люди, начальство цінує, а друзі прислухаються до його порад. Протилежне значення для тих, хто народився взимку: сон сигналізує про те, що людині пора дорослішати і вчитися брати на себе відповідальність за свої вчинки.
 • Майбутній син або дочка. Якщо вагітна бачить, як вона дбайливо обіймає малюка і знає, що це її дитина, значить, наяву пологи будуть благополучними. В душі майбутньої мами вже зараз багато любові, яку вона готова дарувати.

Тлумачення різних сонників

Сонники складають відомі психоаналітики, астрологи, психологи і віщуни. Є і такі збірники, в створенні яких брав участь народ. Залежно від цього розрізняються інтерпретації. Розгадуючи, до чого приснилися обійми, потрібно враховувати картину світу тлумача.

Інтерпретація за Хассе

Міс Хассе — медіум, ясновидиця, володарка дару передбачення і читання чужих думок. На її думку, не всі сни виконуються з однаковою ймовірністю, так що потрібно враховувати не тільки сюжет, але і день тижня, а також фазу Місяця. Загальні значення для обіймів з різними людьми, які можна взяти за основу:

 • Чоловік або дружина. Чекають сумні події, сварки, розбіжності на роботі, нерозуміння з боку родичів. Але якщо уві сні людина відчувала радість, наяву чекає захоплююча поїздка.
 • Дорослий чоловік (для юної дівчини). Виниклі перешкоди вдасться подолати лише з допомогою близьких. Якщо вони пропонують підтримку, не варто відмовлятися.
 • Незнайомець. Приїдуть чи прийдуть гості, яких не чекали. Такий сон символізує будь-яку неприємну несподіванку.
 • Коханий. Дівчина, якій приснилося, що її наречений обіймається з іншого, переживає із-за можливої зради. Насправді улюблений і не думає про невірності, але своїми підозрами юна особа може спровокувати конфлікт.

Якщо довелося обіймати не людини, а собаку або інша тварина, сновидець потребує дружній підтримці. Схожим чином тлумачить цей сон і Зигмунд Фрейд.

Езотеричне пророцтво

В езотеричному вченні наводяться 2 загальних значення і кілька докладних, що враховують обставини сну і поведінку персонажів. Найчастіше тісний контакт зі знайомою людиною передбачає короткочасне погіршення самопочуття, а сімейним людям такий сон пророкує конфлікти на побутовому ґрунті. Обхоплювати руками за шию родича — до досади з-за дрібних неприємностей.

Закоханим, які обіймаються і цілуються в нічних мареннях, належить пережити багато щасливих моментів. Якщо вони вирішили одружитися, не варто відкладати, так як зараз найсприятливіший час. Інше тлумачення призводить Міллер. В його соннику обійми чоловіка віщують домашні негаразди.

Сон про приятельських або інтимних обіймах може мати еротичний підтекст. Якщо сновидець бачить себе в ліжку, він потребує духовної і фізичної близькості з партнером. Уві сні довелося обійматися з людиною, якого немає поруч? Це означає, що наяву людина дуже сумує.

Сюжет, в якому сплячий притискав до себе тяжкохворого родича, передвіщає втрату. Не обов’язково втрата буде пов’язана з чиїмось відходом з життя, вона може стосуватися майна або грошей.

День тижня

Важливо, коли приснився сон, тому що кожного дня тижня, а відповідно, і ніч, знаходяться під заступництвом однієї з планет. Від цього залежить загальний прогноз. Ось що означають нічні мрії про обіймах в той чи інший день:

 • Понеділок. Протегує Місяць. Сниться те, що на душі і в думках людини, сюжети присвячені його таємних бажань, побоювань. Це не віщий сон.
 • Вівторок. Знаходиться під управлінням Марса. Сновидіння показує, наскільки сильно людина потребує душевного тепла. Щоб його отримати, потрібно навчитися віддавати.
 • Середовище. День Меркурія. Нічні мрії відображають прагнення людини, її цілі, які поки не оформилися у щось конкретне. Сон збудеться, якщо людина докладе до цього всіх зусиль.
 • Четвер. Цим днем керує Юпітер. Нічні мрії не каються сім’ї або особистого життя, а роботи, кар’єри, бізнесу. Успіх можливий, якщо уві сні людина почувався задоволеним або щасливим.
 • П’ятниця. Покровитель — Венера. Сновидіння зачіпають чуттєву сферу і відображають становище на любовному фронті. Побачити обійми в ніч з п’ятниці на суботу — сприятливий знак. Сплячого чекають маленькі радості, сімейне щастя, умиротворення.
 • Неділя. Цього дня протегує Сонце. Сни часто виявляються віщими, зазвичай вони передбачають значні позитивні зміни.

Людині, який побачив у сні, як він притискає до себе когось, не варто хвилюватися. Розмірене протягом життя не буде порушено потрясіннями, тільки якщо сам сплячий не спровокує їх.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.